yemek yediremiyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve fyzglr tarafından 23 Nisan 2009 başlatılmıştır.

23 Nisan 2009
    Konu Sahibi : fyzglr
  1. fyzglr

fyzglr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    13 aylık ikiz çocuklarım var ama hiçbir şey yediremiyorum. Ne tavsiye edersiniz?

2. 23 Nisan 2009
  3. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    beninde 6 aylık kızım hiçbişey yemiyo deli oldum kardeş yazmadğım yer danışmadığım kişi kalmadı çok sıkıldık bilmiyorum

4. 16 Mayıs 2009
  5. MEYLIN

MEYLIN ANNEYİM BEN :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benimde kızım zor yemek yiyor televizyon karşısında yediriyorum ben en sevdiği şey salata yemek bende yemek yedirirken salata koyuyorum bir tabağa diyerinide yemeğini yemek yersen salata vericem diyorum yediriyorum yada çatala batırıp hadi sen ye diyorum pilavları güzel tadaklara şekilli cıkartıroruz daha sonra yedirebiliyorum zorlarsanız bu sefer hiç yemiyor bu sizin içinde zor olur benim kızım 2 yaşında (kum kovası aldık kovanın içinden şekiller(kum kalıpları)horoz zürafa vs.ben o kalıpları alınca yıkadım tertemiz biz o kalıplara plav koyum şekil cıkartıyorum öyle yediriyorum.

6. 16 Mayıs 2009
  7. MEYLIN

MEYLIN ANNEYİM BEN :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yumy senin bebeğin daha küçük benim kızım o aylarda preli yemekler yerdi yemekleri ya çatalla ezer yada blendırdan geçirirdim eğer kilosu iyi ise fazla zorlama ben yastığa yatırarak veriyordum kızıma o aylarda bazı çocuklara verirsin ağzındakileri çıkarır ben bu durma hiç meyil vemedim o yemeyip cıkarsa bile ben sokardım aynı yemeği benim ölçüm küçük çorba kasesi idi 3 yada 4 saat arayla beslerdim o zamanlarda kilosuda çok iyi çok sağlıklı bir bebek en çok neyi seviyorsa onu ver karnına birşey gitsin allah kolaylık versin ben hiç büyümeyecek sanmıştım allaha dua ediyordum 1 yaşına gelsin diye ama sorunları hiç bitmiyor annelik güzel ama bir okadar da zormuş kaydirigubbakcemile2 :CüvCüv:

8. 22 Mayıs 2009
  9. zuhal26

zuhal26 İstiridyeyim,incimsin... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar kelin ilacı olsa kendi başına sürerdi bizimki ona döndü benim kızda 14aylık hiç birşey yemiyor 2kilo zayıf ayına göre doktorum prakten adlı ilaç önerdi oda zararlı olur diye kullanmıyorum sizce ne yapmalıyım?

10. 26 Mayıs 2009
  11. benmila

benmila HaKeDeN Daİm oLuR !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    benim kızımda hiç birşey yemiyodu zinkomega aldım biraz pahallı ama faydalıda bikaç kullanımdan sonra faydasını görürsün. zararıda yok balık yağı tatlandırılmış çilekli