Yemekteiz e katılsam hepsinden güzel hazırlarım diyenler

Konusu 'Geyik Sohbeti' forumundadır ve EU3 tarafından 21 Ocak 2009 başlatılmıştır.

21 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

YEMEKTEYİZE KATILSAM HEPSİNDEN GUZEL YAPARIM DİYENLER NELER YAPARDINIZ HADİ MENÜLERİ PAYLAŞALIMcokacimcoook

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Ocak 2009
  2. 21 Ocak 2009
  3. EU3

EU3 Guest

ya bide hep gurme diyorlarya ne demk acaba o biz gurme değilmiyizdir bizi almazlarmıkı yarışmaya :) ay burlarda yapslar katılmayı duusnurum ben.bide ne dıkkatımı cektı bılıyonuzmu haftaya kı yarışmada cekılmiş ozmn bızm bu izlediğim bölum 2hafta once cekilmış olmalı.saçma geldı bana.dizimi bu bıkaç bölum cektıkten sonra yayınlıyorlar

4. 21 Ocak 2009
  5. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bende yaparım ama...ılla bır sey bulacaklar ya...dengesızler..yıne bulurlar...
    sımdıkılerde bır bayan var..aman allahım...bırs ey begenmıyor...du bakalım one halt etcek..

6. 21 Ocak 2009
  7. EU3

EU3 Guest

hangisi kilolo olan mı onu bnde çok merk ediyorum yaa bıd ehıç biri eleştiri kabul etmıyorya adam oaray eleştirmk için gelmiş herhalde eleştırck format bu.dunkude tabagı faln kırdıya

8. 21 Ocak 2009
  9. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    he tam ustune bastım o zat...
    aman kıl fılan cıkıyor ben pek ınanmıyorum...bılerekte yapılıyordur..şlgınc olsunda...retıng yapsın dıye...

10. 21 Ocak 2009
  11. EU3

EU3 Guest

yaa bıde ıllakı ev sahıbındn mı çıkıyo sankı saltuk hanımın saçları yetr bee