Yemin ettim:(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Kurkmantolu tarafından 5 Haziran 2009 başlatılmıştır.

5 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Kurkmantolu
  1. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    254
    Ödül Puanları:
    153
    mrb arkadaslar 2.5 yıllık bir ilişkim var ailesini tanıyorum hemde çok ii annesi ve ablası bize tanışmaya geldiler askere gitmeden önce.. uzun dönem askerlik taptı bekledim ve bitti geldi 2.5 hafta oldu geldiği..2yıllık üniversite okuyorum 22 yasımı doldurucam eylülde..bu 2.5 yıl sürecinde hiç ayrılmadık ama ben hep sabvrettim okadar rahat bir nisanki dunya yansa umrunda degil:KK43: beni çok sevdigini ii biliyorum ama sanırı evlilikten korkuyor.. diyorumki artık bana bi zaan söyle deki okulun bitinnce yada ben işleri yoluna koyunca de diyorum ama o ben böyle dediğimde ya kafasını çev iriyo ya lafı çeviriyor ben kzıncada ben sana nasıl bir tarıh veereyim ya düşündüğümüz zamanda olmassa ikimizde üzülürüz diyo.. böyle bi saçmalık olurmu sizce?ailesi benı çok seviyo sagolsunlar bi şakalaşma oldugunda bile ablası benım tarafımı tutuo zavalla anneside bizi evlencek gözu ile bakıyo bana diyoki 1 yıl sabrettin askerliği bekledin 1 yılda okulunu bekle kızım dio ama bizimkinden hiçb bi icraat yokk,:KK43:okadarda kibar okadarda naziktirki çevresinde herkes tarafından sevilir sayılır.. küçükte degil 27 yasında koskoca adam:KK43:dun akşam bir arakdasımın evlendiğini duydum bunu ona söyledim..sonrada şaka ile bizde evlenelimmmmmm dedim.. (ki okulum var ha dedinmi evlenmiyecegımı oda biliyo)oda aşkımmmmmmmmmm.. (lütfen konuyu acma der gibi)konuştu.. bende dedim nereye gdiiyorz biz bana söyle tamam ailelerimiz bilio çıkıyoruz herkes tarafımızdan ilişimiz imrenerek bakılıyo ama ne yerı ne zamanı belii ben evlenmiceksem senınle ne işim var söyle bana dedim?oda ben sana nasıl bir tarıh vereyim dedi?yine aynı konular işte:KK43:(bende çok buyuk bi yemın ettim elimde olmadan senınle evlenmicem asla dedim yalvaracaksın ama o zamanda ben senı istemıcem dedim boynuma bıcak dayasalar bundan sonra asla dedim:KK43: benı onunla kurduum hayallerden bilr soguttu:KK43: kesinlikle evlenmekten hayal bile kurmaz benı kendınden soguttu ve bu yemını ettirdi:KK43:

2. 5 Haziran 2009
  3. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    askerden yeni gelmiş... bırak da bir kendine gelsin... çok dasık boğaz etme derim... erkekler hazır olmadıklarında evliliğe zorlandıklarında çok kolay kaçabiliyorlar... ya da hazır olmadan yapılan evliliklerde sorunlar çok daha fazla oluyor... özgürlüğü elinden alınmış gibi hissedip her fırsatta bu fikirle evden ve evlilikten uzak tavırlar içine giriyorlar...

tabii ki seninle evlenmeyecekse senin de hayattaki planların arasında evlilik varsa noktayı koyarsın... ama biraz da rahat bırakmak lazım... sabredemem benim 1-2 yıla evlenmem lazım diyorsan bu senin tercihin elbet ama yaşın da küçükmüş...

sen okulum da bitti ee sırada evlilik var diye düşünüyorsun sanırım... ama evlilik bambaşka birşey lütfen iyi düşün ve sağlıklı karar ver...

zira yolunda gitmeyen evliliklere çok üzülüyorum...

yemin etmekle de kötü yapmışsın ama bunların sinirle söylendiğini anlayacaktır...

4. 5 Haziran 2009
  5. SEPTEMBER LOVE

SEPTEMBER LOVE eylül gelini Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    canım bence yemın etmekte hata etmıssın cunku cok buyuk bır yemın kullanmıstın pekı yarın obur gun evlenelım dese yemını tutubılecekmıssın gıbı gelmıyor cunku sevdıgını soylemıssın...aslında cogu erkek senınkı gıbı evlenme konusu gundeme gelınce ne yapacaklarını konuyu nasıl kapacaklarını bılmıyorlar bu durumu yasayan sadece sen degılsın cevremde boyle bı cok cıft var yapılacak en ıyı sey zamana bırakmak zorlayarak evlılık olmaz senı cok ıyı anlıyorum evlenmek bır yuva kurmak her genc kızın hayalı umarım en kısa zamanda bu ıstedıgın olur tabıkı hayırlısıyla

6. 5 Haziran 2009
  7. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    254
    Ödül Puanları:
    153
    ailem sıkı göruşlü insanlar cihanı onlara kabul ettirene kadar akla karayı seçtim:KK43:bunun için neler yaptın oda biliyo ki ailene anlat anlat diye ısrar eden oynu askerden öncede bu konular vardı malesef:KK43:asla sıkmadım onu istedigi yere istediği zaman giden birisi kolay kolay karışmam oda bana böyle ama böyle davarnınca ailemde benı çok sıkıştırıyo annem sürekli bıdıbıdı şeytan dio ayrıldık de ozamanda bi çocugu elinde tutumadın dicek:KK43:benı iki arada bi derede bıraktı..

8. 5 Haziran 2009
  9. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    keşke sen değilde o evlilikten bahsetseydi. şimdi sen sürekli zaman sorunca üzerine gittiğini sanıyor, kendini kısılmış hissediyor. bazı erkekler böyle davranabiliyor malesef.

canım bundan sonra hiç evlilikten bahsetme. bak bu sefer o evlenelim diye tutturacak. inan bana evlilik hayalleri nişanlıyken yapılınca daha güzel oluyor. şimdiden hayallerinizi bitirmeyina.s

bende o zamanlar eşimle flört ederken evlilik hayali kurardı ama ona hiç yansıtmadım. kendi kendime kurardım:jeyyar: eşime ne zaman demedim asla. ve o benden korkuyormuş evlenme teklif etsem ne der acaba diye:roflol: ilişkiyi ciddi yaşıyordum ama asla evlilikten bahsetmiyordum..

en güzeli erkeğin evlenelim diye tutturması bayanın değil.

bekle canım. elbet arkadaşının kafasında planları vardır.

sen okulu bitirmeye yakın konuşacaktır bu konuyu seninle. ama sen bir daha açma. isteyen değil istenilen ol.:jeyyar:

10. 5 Haziran 2009
  11. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kafanda ekmek kırdırt o zaman yemin bişi oluyodu:smiley-cool:-tatlicadiarzu-

zamanı gelince elbet evlencen fazla sıkıntıya gerek yok kanımca
    çocuğu da sıkma fazla kendini sıkıntıya sokma
    herşey olcağına varırgamyoncuiremsu

12. 6 Haziran 2009
  13. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım kızgınlıkya yapılmış bişey bu biraz zaman tanı okulunda warmış onu bitir ailesi biliyormuş dedin sen okulunu bitirince ewleneceğinizin zamanı geldiğini oda anlayacaktır canım yenin etmişsin rabbimden afdilersen affeder seni rabbim yardımcın olsun
    sewgilera.s.

14. 6 Haziran 2009
  15. EU2

EU2 Guest

zamana bırak canım evlenelım dıyede tutturma aÇma bence ondan tepkı bekle .
    Askerden yenı gelmıŞ dıosun kafasını bı toplasın yerı ve zamanı gelınce kendısı bence zaten sÖylerdı dıe dÜŞÜnÜorum okulun var okuluna bak bence herŞe olucagna varır bırak dÜŞme ÜstÜne
    ..

16. 8 Haziran 2009
  17. YusNes

YusNes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım benimm öncelikle kawuşmanıza sewindimm ama ewlilikten bahsetmediğini sen sölemiştin zaten istersen önce ewlenip ewlenmemek istediğini sor eğer gerçekten istediğinin anlarsa ne zaman de kesin tarih istemiyorum ama warsa kafanda bi planın bende bileyim de okuldan sonra mı bütün eşyalarımızı aldıktan sonra mı işte durumunuz nasılsa sor hadi bakalım Allah yardımcın olsunn bu konuda sana her zaman yardımcı olmaya çalışırım opuyorumnanaktan

18. 8 Haziran 2009
  19. arwen85

arwen85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yaa nedir bu erkeklerden cektigimizz..varya erkek olmak varmıs yemin ederim..neden hep elenme teklifini erkek yapar ki..bizde böyle ot gibi ha dedi ha etti diye bekleriz..mrümüz tukenir sonunda..allah herkeze hayırlısını ersin sende bekle bakalım ne olucakk