Yengeç İle Koç Uyumu

Konusu 'Yengeç Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yürümesi oldukça zor bir iliski. Yengeç Zodyak'taki ilk su burcu dolayisi ile su burçlarinin en hassasidir. Sefkat, ilgi, sicaklik, özen ve güven duygusu arar. En ufak bir elestiride bile incinebilir. Yengeç için önce evi, ailesi gelir, Koç için ise önce yeni is tesebbüsleri gelir. Koç ateş burçlarinin birincisidir, hayat dolu, gürültücü, küstah, saldirgan ve düsüncesiz olabilir. Onunla tartistiginiz zaman kazanmak için her seyi yapabilir, sizin duygulariniz ve egonuzu incitebilir. Koç acimasizdir, asiriya kaçabilir, Yengeç ise zaten alingandir ortada bir sey yokken bile üstüne alinma huyu vardir. Zorluklar burada bitmiyor. Yengeç olaylara daha geç tepki gösterirken, Koç aninda tepki gösterir. Tartisma sirasinda Koç sözleri ile sizi yerden yere vururken agzinizdan hiç laf çikmayabilir. Koç dogrucu ve açik sözlüdür, Yengeç ise adimlarini önceden hesaplayarak zigzaglar yapar. Koç bunu aldatici ve içten pazarlik olarak, Yengeç ise incelik olarak degerlendirir. Yengeç evliliginde, ev hayatinda ve çocuklari ile dengeli bir hayat isterken Koç adrenalinle dolu yasamayi sever. Koç insani askta heyecanini kaybetmis ise bunu hemen baska yerde aramaya baslar. Koç ile seks basta çok heyecanli olsa da bu size yetmeyecektir. Sizi siz oldugunuz için derinden seven, içten bir beraberlik istersiniz. Koç ise aranizda bu bag olusana kadar bile yerinde duramayacaktir. Onun ates oldugunu ama ayni zamanda sicakliktan yoksun oldugunu fark edeceksiniz. Koç'tan fazla ilgi beklemeyin onun yapacak çok isi vardir. Herkesle yakindan ilginenen ve karsiligini bekleyen Yengeç, Koç'tan ilgi göremeyince mutsuz olacaktir. Bir ihtimal bu iliski yürüyebilir ama çok ugrasmaniz gerekecektir. Koç'tan vazgeçmek istemiyorsaniz dogum haritanizi çikartip detayli olarak inceletin, belki uyumlu baska gezegenler vardır

rüyalar.com'dan alıntıdır.
    alıntı
    Son düzenleme: 26 Mayıs 2009
  2. 30 Kasım 2009
  3. merguana

merguana Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    38
    baya zor hemde....
  4. 15 Mayıs 2010
  5. kbra90

kbra90 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    hiç sevmem koç burçlarını ya hiç anlaşamam da...
  6. 16 Mayıs 2010
  7. kestane

kestane Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben koç burcu eşimde malesef vyengeç ama 3 yıllık evliliğimiz 7 yıllıkta beraberliğimi var ama gerçekten yengeçle evlilik çok zor bunu başarabilene bravo diyorummmm(kendimede tabiii):))))
  8. 16 Mayıs 2010
  9. s3nna

s3nna Yakışıklım 2 Yaşında Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eşim yengeç bende koç burcuyum. 4 senelik flört gayet rahattı.Ama evlilik gerçektende çok zor.Bende kestane gibi başarabilenlere bravo diyorum. ( kendim ve kestaneyede opuyorumnanaktan )
  10. 31 Mayıs 2010
  11. seviyorumseni

seviyorumseni Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben yengeç o koçtu nitekim yürümedi :KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::-):-):-):-) neden bu kadar bencil ve dedigim dedik bu koçlar :KK43:
  12. 11 Haziran 2010
  13. selinax

selinax want what you have Üye

Beğenileri:
    192
    Ödül Puanları:
    0
    koçlarla normalde arkadaşlık bile yapamam. saçma sapan şeylerde seni yönetmeye çalışırlar.şutarafagitti
  14. 11 Haziran 2010
  15. senza

senza Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    koçlarla anlaşmak zor bence de. ilk başta fena gitmiyor ama yakın arkadaş olmaya başlayınca çok çatışmaya başlıyorsun. sürekli bir dediğim dedik haller,bir yönetme çabaları falan... en anlaşamadığım burçların başında geliyor koçlar
  16. 14 Haziran 2010
  17. matematik

matematik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben yengeç eşim koç.6 seneyi bitrcez nerdeyse ve kocamı ilk günkü gibi seviyorumçok ii anlaşıyoruzhayatta beni onun kadar ii anlayan kimse olmamıştır.:asigim:Şeniz
  18. 17 Haziran 2010
  19. lethem

lethem Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gerçekten zor. eski sevgilim yengeçti, ben koç. 3 yıl ççıkarken baya tartışmalar falan oluodu genelde benim dik kafalılığım yüzünden:) o uysaldı, uyumluydu ama 3yıl sora beklenmedik taş baş yarar hesabı aldatıp noktayı koydu.

etrafımda da var, seviyolarsa anlaşırlar bence ama yengece daha da güvenmem ben..