Yengeç Erkeğini Etkilemenin Yolları

Konusu 'Yengeç Burcu' forumundadır ve Elif tarafından 6 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Elif
  1. Elif

Elif Aktif Üye Yönetici Editor

Beğenileri:
    231
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    Tutucu ve kırılgan Yengeç erkeğine ulaşmak istiyorsanız, önce onun annesinin kalbini fethetmeniz gerekiyor. Çünkü o gerçek bir ana kuzusudur. Ayrıca evine çok düşkündür ve bazen hastalık derecesinde titiz olabilir.

Pasif bir erkek olan Yengeç'e ürkütmeden yaklaşıp sevgi göstermeli, danteller ve kadifelerle onu tahrik etmelisiniz. Bir ilişkiye girdiğinizde ise son derece sadık ve dürüsttür. Bu yüzden onu kıskanmanıza hiç gerek yoktur. Ancak son derece kırılgan olan Yengeç erkeğinin size güvenmesi için onu dürüstlüğünüze inandırmanız gerekiyor. Şehvetli, bebeksi ve ufak tefek kadınlardan hoşlandığım hatırlatalım
  2. 28 Ağustos 2009
  3. MiStiK

MiStiK Yeditepeli Şehrin Kadını. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Bu konuda sorunum yokta çantada keklik beyzademiz,ancak bir koç bayanıysanız çözene dek bayağı uğraşacaksınız bazen tek bir bakışı herşeyi anlatıyor bazen bir sürü söylediği söz tek bir cümle anlatamıyor yengeçlerin...
  4. 26 Ekim 2009
  5. canada6666

canada6666 Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    Özel Mesaj At
    valla pes ben bir koç bayanıyım ve yengeç burcu bır erkek arkadasım var onun böyle gızemlı sırlarlla dolu hareket etmesınden bıktım...ve sonunda pes ettım..sımdı neden boyledır dıye son sans burclara bakıyordum kı bu yazıyı gordum neden dıyecegım sızce neden???çözemıyorum cunkuuu
  6. 3 Ekim 2010
  7. isorgi

isorgi Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Aslında çok masum ve duygusallar sanki
  8. 28 Aralık 2010
  9. dnzonr

dnzonr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende başak burcuyum.konuştuğum çocuk yengeç.gerçekten çok gizemli.annesine ve özellikle de ablasına çok bağlı.onlar ne derse :KK68:
  10. 7 Ocak 2011
  11. Flamenca

Flamenca Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Masum ve duygusal mı?! Sakın görünüşe aldanmayın! :))) Yengeç erkeğini yengeç kadını gibi zannetme gafletine düştüğüm için, zamanında ben de bir yengeç burcu erkeğine aşık olmuştum. :) Derin duygusallık görüntüsü altında aslında ne kadar yüzeysel biri olduğunu anlamam epey uzun zamanımı almıştı. İdeal eş, ideal baba filan deniyor, evet belki olabilir, evlilikten ne beklediğinizle alakalı bir durum bu. Asla duygularını belli etmiyorlar, o gizemli hava yaratma çabaları bir yerden sonra çok sıkıcı oluyor, haksız oldukları konularda asla alttan almıyorlar, sonunda bir bakıyorsunuz ki haklı olmanıza rağmen alttan alan siz olmuşsunuz. :)
    Ancak yengeç kadınına bayılırım. Mükemmel bir dosttur, çok güvenilir, sevgi dolu, vefalı insanlar oluyorlar, en yakın kız arkadaşım yengeç, kızım da yengeç. Diyorum ya ondan kandım yengeç erkeğine de ama aynı burcun kadını ve erkeği arasında fark olduğunu bir kez daha öğrenmiş oldum. :)
    Son düzenleme: 7 Ocak 2011
  12. 10 Ocak 2011
  13. TaDukHePa

TaDukHePa ♫♥♥_GLaM_Fa!rY_♥♥&#9 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Dediklerine %100 katılıyorum. Alınmayın ama yengeç erkeği ile evlenecek kadının biraz pısırık olması lazım. Çünkü maalesef güçlü kişilikleri kaldıramıyorlar. Özür lugatlarında yok. Ve annelerine takıntılı yaşıyorlar. Bu başta size sevimli gelebilir ama evinizi k.validenizin yönettiğini ve kocanızın da buna ses çıkarmadığını düşünsenize... Ayrıca çok kıskançlar, insanı çileden çıkaracak kadar kıskançlar. Çok romantik aşık olsalar da, çok romantik koca olamıyorlar ne yazık ki. Sevgisini başka türlü gösteriyorlar. Karısının her istediğini satın almak gibi. Keşke romantizm parayla satınalınabilse...
    Birkaç yengeç hatun arkadaşım olmuştu. Mükemmel kızlardır. Yeri dolduralamayacak insanlardır. Ama erkekleri... Evlenirken 2 kere düşünün derim. Öptüğünüz prens kurbağa olmasın...
    Son düzenleme: 10 Ocak 2011
  14. 22 Haziran 2011
  15. LadySubaru

LadySubaru Maviş Subarusuna meftun(: Pro Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    38
    Özel Mesaj At
    bir yengeç bayanı olarak erkeğiyle aramızda tam bir uçurum var biz ne kadar içten koruyucu kollayıcı özgürlükçüysek onlar bir o kadar yüzeysel saçma sapan kısıtlayıcı hatta aşağılık kompleksi barındıran bir bilince sahipler:KK49::KK6:
  16. 24 Ağustos 2011
  17. iove

iove Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    yengeç erkekleri gerçekten anneye bi hayli düşkün oluyor
  18. 28 Ekim 2011
  19. klbkbr

klbkbr Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    kesinlikle sana katılıyorum yaaaa.çeken bilir di mi canım? bende koç burcuyum da.. ve en başta yengeç burcuylailgli verilenlere de kesnlikle katılıorm yüzde yüz doğru yanii