Yengeç 2010 Eylül Yorumu

Konusu 'Yengeç Burcu' forumundadır ve Cicilikiz tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

  29 Ağustos 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 1. Cicilikiz

  Cicilikiz Popüler Üye Üye

  Katılım:
  24 Ağustos 2009
  Mesajlar:
  1.972
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  106
  Jüpiter geri hareketi iyilik ve güzellikler adına bir onarım süreci anlamındadır. Karşınızdaki kişi beraberliğinizle ilgili içsel bir düşünce sürecine girebilir ve kendince düzenlemelerde bulunabilir ve sizinle bir hayat sürdürmeyi düşünüyorsa bu geri hareket döneminde son kararı vermeye çalışabilir.
  Zaten yapması gereken de budur. Anlayışlı olmalı, asıl zenginliğin huzur dolu bir beraberlikle sağlanabileceğini anlamalı, kendi tutum ve davranışlarını düzenlemeli, aşırı iyimser veya aşırı kötümser düşünmekten vazgeçmeli, geleneksel kurallar içinde bu ilişkiyi boğmamalı, her ikiniz adına ortak düşünmeyi kabul etmeli. Siz de aynı şekilde kendinizdeki eksikleri görmeli, onunla bütün oluştururken kendinizden vazgeçmemeli, baskı kurmaya kalkmamalı ve beraberliğiniz adına elbirliği, sevgi birliği içinde davranmalısınız. O zaman bu beraberlik uzun yıllar sürecek şekilde sizi bir arada tutabilir, bir araya gelmenizi sağlayabilir.

  Kendi kimlik yapınızı, hayattan beklentilerinizi, nasıl bir ilişki yaşamak istiyorsunuz bütün bunları kafanızın içinde iyice oturtarak seçimlerinizi yapmanız lazım. Bütün bunları gerçekleştirmeniz halinde hem tedirgin olmayacak, hem de mutlu ve doyumlu bir beraberlik yaşamanın hazzına varacaksınız.

  Size bu konuda destek olabilecek Venüsün Boğa burcu süreci 30 Ağustos - 22 Eylül tarihleri arasında yeni tanışmalara vesile olacaktır. özellikle bekar yengeçler için bu seyir, sosyal gruplar içinde tanışmalar ve bu tanışmaların aşka dönüşmesini mümkün kılabilir. Belki çok uzun süreli bir enerji gibi durmuyorsa da, aradığınız güveni size verebilecek, oldukça etkili birini karşınıza çıkarması ihtimali büyüktür
   
 2. 1 Eylül 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 3. orchidea

  orchidea Yeni Üye Üye

  Katılım:
  10 Aralık 2008
  Mesajlar:
  4.414
  Beğenildi:
  6
  Ödül Puanları:
  0

  iimiş:)
   
 4. 1 Eylül 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 5. kbra90

  kbra90 Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  1.552
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  148
  ya bu aylık yorumlar hiç tutumuyo maalesef
   
  Son düzenleme: 2 Eylül 2010
 6. 2 Eylül 2010
  Konu Sahibi : Cicilikiz
 7. KiymiziAba

  KiymiziAba Popüler Üye Üye

  Katılım:
  30 Temmuz 2009
  Mesajlar:
  5.831
  Beğenildi:
  2
  Ödül Puanları:
  146
  yengeç burcunda eylül ayında sadece karşı cinsle ilişkiler yaşanacak heralde. diğer alanlarda hayat duracak :icecream: