Yengeç Erkeği Çapkın mıdır ?

Konusu 'Yengeç Burcu' forumundadır ve miarymrym tarafından 25 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : miarymrym
  1. miarymrym

miarymrym Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar şimdi diyeceksiniz her erkek biraz çapkındır burçlara bakmaz diye.Ben şöyle anlatayım 1 aydır burcu yengeç olan biriyle beraberim.Gayet hoş tatlı beni de seviyor diye düşünüyorum.Fakat benim şu anda almanya da yaşayan bir çocukluk arkadaşım var burçlardan çok iyi anlar.Uzun zamandır konuşamıyorduk işte erkek arkadaşımın burcunu sordu bende yengeç dedim.Ben güzel fln diyeceğini beklerken aman uzak dur ayrıl kaç dedi.Ayenen şöyle söyledi"seni çok sever görünür ama gözü hep dışarıdadır sıkılınca kaçar bir bahane bulup ayrılır başka kızları fethetmeye doğru yol alır yıkılırsın sonra"dedi.Ve çok kesin konuştu.Ben bir sürü dil döktüm seviyor beni diye ama çok kesin konuştu kafam çok karıştı.Bir de ben dedimki daha önce kimseyi sevmemiş ilk beni sevmiş o da yalan söylüyordur yengeçler çok çabuk aşık olur hep aşkı arar ama aslında acı çekmek ister,sevgili olunca kaçar dedi.Arkadaşım gerçekten çok iyi anlar burçlardan.Kalbim ona inanmak istemiyor.:1no2:Siz ne dersiniz tecrübeleriniz var mı bu konuda ?bilmiyorumkismile

2. 25 Mayıs 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

ya güzelim 1 aydır tanıdığın birinin seni sevdiğini söylemesine ve hatta şimdiye kadar kimseyi sevmedim bir tek seni sevdim demesine inanma lütfen. senden önce kaç kişiye söylemiş tahmin et bakalım.. palavralara bu kadar çabuk kanmayın akannehir

arkadaşlarının söyledikleri burçların genellemeleri. herkes o burç kalıbına uyacak değil. kişilik,ailesinden gördükleri,ahlak anlaşıyı, dünya görüşü davranışlarını yönlendirircokacimcoook

4. 27 Mayıs 2010
  5. hasankeyf

hasankeyf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    61
    Ödül Puanları:
    113
    tanıdığım tüm yengeç erkekleri mükkemmeldir. benim eşimde yengeç ve mükkemmel bir eş mükemmel bir arkadaş tam bir ev erkeğidir karısına ve evine bağlıdır kesinlikle karısından başka kimseye bakmaz sonsuz bir aşkla sever

6. 2 Temmuz 2010
  7. jojoba01

jojoba01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kelimesi,kelimesine katılıyorum,
    bir yengeç eş sahibiyim, herkesede yengeçle evlenin diyorum.
    onlar kadar sadık bir burç daha yoktur.
    eşimden tek bir şikayetim var o da çok az konuşması.
    benim annem, babam, eşim, sırdaşım, terapistim ,herşeyimdir.

8. 3 Temmuz 2010
  9. miarymrym

miarymrym Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevaplarınız çok güzel teşekkür ederim inşallah arkadaşım yanılacak!

10. 3 Temmuz 2010
  11. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim nişanlım yengeç burcudur. tam bir ev erkeği. hiç işi olmasın benle birlikte evde dursun bayılır. ben sıkılırım onun bu evcimen huyundan. çok romantiktir. ilgi bekler sürekli tabi karşısındakinede ilgi gösteriri. ilgi manyağı olursun. sessizdir sakindir. kimseyi kırmak istemez.
    kendime güvenmem ona güvenirim çapkınlık hususunda o derece yani:KK70:
    bide yani tamamen burca bağlamamak gerek. arkadaşın öyle dedi diyede illa öyledir çapkındır falan diye düşünme.

12. 3 Temmuz 2010
  13. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    evet yaaa benimkide az konuşuyo. bende aksine çok konuşan biriyim sessiz ortamlarda canım sıkılır. oyüzden herdaim ben konuşurum o dinler:KK70:

14. 3 Temmuz 2010
  15. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.340
    Ödül Puanları:
    238
    babam da eşim de yengeç

bence tam evlenilecek erkekler yengeçler

16. 3 Temmuz 2010
  17. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    burçlara takılı kalırsanız kımseyle sevgili olamazsınız.ama bir aylık ilişkidede sevginin tam anlamıyla olduğunu sanmıyorum.erkeklerin genel lafı senden başkası olmadı ama kaç senden başkası oldu o ayrı konu

18. 12 Temmuz 2010
  19. miarymrym

miarymrym Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Evet tabi burçlara çok da takılmamak lazım.İlişkimiz bir aylık ama 1 yıldır tanışıyoruz tabi 1 yılda çok değil.Sadece burç açısından sormak istedim