Yengeç İle Aslan Uyumu

Konusu 'Yengeç Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Bu beraberlik klasik anlamda uyumlu sayilmasa da iyi olabilir. Aslan sizden çok farklidir. Gösterisli, abartili Aslan hayata tutku ile baglidir ve istek doludur. Aslan, Günes sisteminin yöneticisi Güneş tarafindan yönetildigi için ben merkezci ve egoist olabilir. Hayran olunmak ve saygi duyulmak Aslan'in en büyük ihtiyacidir. Kiyafetlerine harcadigi para konusunda en ufak bir itiraz bile duymak istemez. Kraliyet soyundan geldigine inanir ve o sekilde para harcar. Kötü günler için bir kenarda para biriktirmek aklinin ucundan bile geçmez. Siz ise paranizi biriktirir hatta istif edersiniz. Aslan'in sampanya masraflarini karsilamak için en azindan birinizin iyi kazanmasi ya da daha gerçekçi olmaniz gerekiyor. Aslan'a bes adet takim elbise almak yerine iki adet almanin daha akillica olacagini ögretmeye çalisin. Eger Aslan'a asiksaniz onun usta bir sevgili olmasi ve aldigi pahali hediyeler basinizi döndürebilir. Sevgiliniz Aslan her zaman gösterisli ve cömert olacaktir. Onunla toplum içinde her gittiginiz yerde gurur duyacaksiniz. Aslan insani, kültürlü, sofistike, sicakkanli ve de çok siktir. Gittigi herhangi bir yerde hemen fark edilir. Aslan'i seviyorsaniz aranizda çikabilecek sorunlari bir an önce anlayarak halletmeye bakin. Onunla dolu dolu yasayacak bir hayatiniz olacaktir.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
    alıntı

Son düzenleme: 26 Mayıs 2009
  2. 18 Şubat 2014
  3. RedddKa

RedddKa hmm ok. Üye

Beğenildi:
    273
    Ödül Puanları:
    88
    yengeçin tüm isteklerini karşılayabilcek burçlardan biridir aslan diğeri de boğa

4. 19 Şubat 2014
  5. beronoci

beronoci Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    16
    kendi ilişkimden bahsedeyim size,ben yağmasan da gürle mantığındaydım, o ise yağıyorum işte gürlemeye ne gerek mantığında :KK70: kısa bir süre sonra onun bu hali beni sevmediğini düşündürmeye başladır,herif ayrıldıktan sonra ağlayarak seni seviyorum dedi ama o zamana her şeyi tüketmiştik çoktan:KK43:

6. 1 Mart 2014
  7. kalplovekalp

kalplovekalp Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben yengecim sevdiğim erkek aslan burcu çok çekiyom çokk :))):KK52: