Yengeç İle Oğlak Uyumu

Konusu 'Yengeç Burcu' forumundadır ve Eylul tarafından 26 Şubat 2009 başlatılmıştır.

26 Şubat 2009
    Konu Sahibi : Eylul
  1. Eylul

Eylul Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Oğlak sevgiliniz hırslıdır ve kariyerine önem verir, büyük ihtimalle de mesleğinde başarılidır. Siz de bu içgüdüye sahip olduğunuz için onu onlar ve destek olursunuz. Bu iyi bir ilişki olacaktır. Oğlak sevgiliniz toprak elementidir, yani pratik, saglam ve güvenilirdir. Oğlak genelde iyi para kazanır ve parlak bir gelecege sahiptir. Büyük şirketler, holdingler, güvenilir yönetici oğlakları severler. Oğlak kazandıklarını yatırımlarla değerlendirir, sizde birikim yapmayı sevdiginizden bu konuda anlasirsınız. siz su elementi olarak bu iliskiye sezgilerinizi, duygusalliğınızı katarak onun duygusal dünyasını zenginleştirirsiniz. Yatakta birbirinize çok uyarıinız. Oğak ağrdan alacak ve size çok zaman ayiracaktir, siz de derin duygularinizla karsilik vereceksiniz. Oğlak isteki basarilari ile bir çok hayrani olsa da kaçamak yapmayacak, size sadık kalacaktir. Bu da sizin ihtiyaciniz olan güven duygusunu yaratacaktir. Siz bu iliskide evinizin ve ileride çocuklarinizin efendisi olurken, Oglak insaninin hayalindeki ev hayatini saglayacaksiniz. Oglak ise daima çalisacaktir. Onu git gide daha çok iskolik oldugunu görseniz de sikayetçi olmayacaksiniz. Size çok uygun olan Oğlak burcunu sakin kaçırmayın.

rüyalar.com'dan alıntıdır.
    alıntı

Son düzenleme: 26 Mayıs 2009
  2. 15 Mart 2009
  3. cyprusgirl82

cyprusgirl82 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    a.s ben bir yengeç burcuyum ve oğlak burcuyla evlenmek çok güzel bişey çünkü hep burcumda çıkan ve evleneceğim kişinin burcunda oğlak çıkıyor bundan çok memnunum :D

4. 31 Mayıs 2009
  5. keryneia

keryneia Hera Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    38
    Ya ben yanlis yengecim yada bu anlatilan yengec baska bisey =).. bi kere ben isime ve okuluma herseyden daha cok deger veren biriyim. Iliskim her zaman ikinci planda kalmistir. Zaten bu yuzden bi cok kez tartismis ve zaman ayiramadigimdan oturu kavgalar dahi etmisizdir. Kafam biseye odaklandiginda, onu basarmak icin tum gucumu kullanirim, dolayisiyla diger seylere fazla enerjim kalmaz ve maalesef onemsemiyomusum gibi gozukebilirim.

Bi astrlojist benim ikizler ve yengec oldugumu soylemisti, haritasina gore boyle cikiyomus.. sanirim ben birde ikizler oglak olanina bakmaliyim :p

Son düzenleme: 31 Mayıs 2009
  6. 1 Temmuz 2009
  7. gulara

gulara En büyük fener ulenn:) Pro Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ay ne güzel kocişimle uyumluyuz burçlara göre hoş normaldede uyumluyuz :nazar: Şeniz

8. 1 Temmuz 2009
  9. buse_burcu

buse_burcu rabbim sana emanet Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yengeç burcu su grubuyla daha iyi anlaşır bende yengecim oğlak burcuyla asla anlaşamıyorum

10. 13 Ağustos 2009
  11. beyaz toprak

beyaz toprak çirkin ama tatlı cadı=) Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    bu konuda başka yorumu olan varmı arkadaşlar:uhm::uhm:

12. 19 Şubat 2010
  13. slcn

slcn 09.10.10 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende baska bı yerde okumustuım ya ıyı anlasırlar ya hıccc anlasamazlar dıoduu..ben allaha suukur esımle ıyı anlasıorumm

14. 23 Şubat 2011
  15. MeLeGiM_BeNiM

MeLeGiM_BeNiM İST.CEVAHİRDE BULUŞUYORUZ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşa katılıyorum bende anlaşamam oğlaklarla annem ve kardeşim oğlak hiç anlaşamayız
    babam ve bende yengeçiz biz babamla anlaşırız onlar ana oğul anlaşırlar biz baba kız 2 yengeç :KK8:

16. 1 Haziran 2011
  17. YengecBurcu

YengecBurcu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bir oglaga asigim.. ama karsiliksiz. Beni ceken tek burc oglaktir, neden bilmiyorum cok kimi cekici bulduysam asik olduysam hep burcu oglak oldugunu ogrendim. Cok soguk duran erkekler ya.. ne istediklerinide pek bilmeyen bir gorunum veriyorlar.

18. 24 Ağustos 2011
  19. iove

iove Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oğlak bayanı ve erkeği ile yengeç anlaşır