Yeni Ameliyat olanlar, Gs bakm ?

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve Oslem34 tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Oslem34
  1. Oslem34

Oslem34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar selam
    ameliyat olalı tam üç hafta oldu fakat ben daha hiçbirşey kullanmıyorum.İzler için birşeyler kullananlar oldumu? yada masaja ne zaman başladınız?paylaşımlarınızı bekliyorum

2. 9 Temmuz 2009
  3. KALEM1981

KALEM1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben ameliyat olalı bugün tam bir hafta oldu ve doktorum hastaneden çıkmadan önce ilaçlarımın yanısıra 10.günden itibaren kullanmam gereken bir jel verdi,izler üzerine sürülecek ,benim bildiğim böyle canım. umarım yardımcı olabilmişimdir.

4. 9 Temmuz 2009
  5. lalara

lalara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    benim 9 gün oldu masaj önerdi jellerin hiç bi işe yaramadığını söyledi

6. 10 Temmuz 2009
  7. Oslem34

Oslem34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Benim doktorum Scarfade jel verdi fakat bulamıyorum:)başka bir isimde çıkmış sanırım bugün onu alacağım
    masajada başladım ben kas altı olmuştum burada kas altı için gerek yok denilmiş ama doktorum önerdi.
    bu dikişler canımı sıkmaya başlaı kızlar birde yatarak hiç alttan baktınızmı göğüslerinize sanki tuhaf geldi bana

8. 10 Temmuz 2009
  9. kimderki

kimderki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oslemcim scarfade yerine xeragel veriyorlar. 15. günden itibaren sürüyorum jeli. sezaryen dikişime de sürüyorum hatta. 2 seneyi geçmeyen izlerde etkiliymiş. masajı ben de yapıyorum aksatmadan. anlamadım yaa nasıl alttan tuhaf görünüyor göğüsler?

10. 10 Temmuz 2009
  11. Oslem34

Oslem34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kimderki
    canım bana dikleştirmede yapıldı belkide ondandır yani doğal durmuyor top gibi anlatabildimmi.acaba yeni diye olabilirmi.sen hemen kullanmaya başlamışsın jeli ben geçmi kaldım acaba?
    bide epey küçülüyorlar ben gerçekten burdan okumuştum doğruymuş.seninkiler nasıl:))

12. 10 Temmuz 2009
  13. kimderki

kimderki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    normal canım top gibi durması. hem dur daha çok yeni. ilk 2-3 ay biri büyük, biri aşağıda, biri yamrı yumru olabilirmiş normalmiş ve zamanla asıl hallerini alıyormuş. çok takılmamak lazım şimdiden. bana anatomik takıldı belki ondan biraz daha eğimli duruyor benimkiler. kollarımı yukarıya kaldırınca görünüyor dikişler, yuvarlaklaşıyor memeler. jel için de geç değil. satın alırken telefonda 2 yıla kadar olan tüm izlerde kullanabilirsiniz demişti. ama düzenli kullanım gerekiyor işte. kullanım talimatında 8-12 haftaya kadar kullanın yazıyor.

valla ben memnunum çok şükür. ağrı sızı kalmadı, yüzüstü yatabiliyorum, görünüş olarak süper daha şimdiden. bikinilerimi giyeceğim günleri bekliyorum.

Aylin hanım bayek'te özlem diye biriyle tanıştırmıştı beni. o sarışın afet sen miydin yoksa

14. 10 Temmuz 2009
  15. kimderki

kimderki Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    küçüldükleri doğru ama şişler iniyor tabi yavaş yavaş.

16. 10 Temmuz 2009
  17. Oslem34

Oslem34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kimderki evet seninle tanıştık o zaman:)
    ben tahmin etmiştim senin olduğunu bak yanılmamışım .ameliyat günlerinden anladım yakın zamanlarda olduk çünkü.canım ben memelerimden şikayetçi değilim hiç harikalar gerçekten nazar değdireceğim diye korkuyorum ben daha çok küçülür filan diye korkuyorum ya:KK43:
    şiş halleri baya iyiydide
    ya ben bide çok pimpirikliyim sanırım aynayı sağa koy bak sola koy bak aşağıdan bak illa bişiler bulacağım.bende dikleştirmede oldu ya dikişler meme başı kesisi birde aşağıya doğru inen çubuklar var ip gibi incecik hiç öyle abartılaca bir durum yok.ama ben yüzüsüstü hatta yan bile yatamıyorum korkudan malum ikişler açılır filan diyorum.imkansız olsada temkinliyim cnm şimdi tek korkum az daha inerlerse diye:)masaj hakkında bilgi verirmisin bana?

18. 10 Temmuz 2009
  19. WahShe

WahShe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76

Özlem meme dikleştirme ameliyatında masaj yapılmıyor bildiğim kadarı ile. En azından benim doktorum gerek yok demişti. Ben ameliyat olalı 3 ay oldu.
    Memeler inişlerini 2.5 -3 aya kadar sürdürüyorlar :) Bende ameliyatımdan 1 ay sonra yeter bu kadar inmesin demiştim ama söz dinletemedim yarım santim daha indiler :)
    Artık taş gibi değiller.. 1 ay önce sütyensiz rahat rahat dolaşırken artık normal yumuşaklıklarına döndüğü için dışarıda sütyen kullanmak gerekiyor bazen..
    Nihayetinde bu memeler eninde sonunda sarkacaklar. Doktorun sana söyledi mi bilemiyorum ama en iyi ihtimalle 10 sene kadar idare edebileceğiz. Sonra sarkmaya başlayacaklar.
    Tavsiyem mumkun olduğu kadar gündüzleri sütyen kullanman, her banyodan sonra memelerine soğuk su masajı uygulaman, çok fazla kilo alıp vermemen...

Geçmiş olsun
    Sevgilerimle