yeni anne adaylarna dkkat!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve myflowers tarafından 20 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : myflowers
  1. myflowers

myflowers biroyana birbuyana salla Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hamıslerrr cok dıkkat etmenız gereken bısey var sakın elınzın yetısmedıgıııı seylere uzanıp almayın bu hem sıze hemde ıcınızdekı bebegi kotu sonuclarla karsılasmanıza neden olabılır kendımden bılıyorum ben bardaklar cok uzuanmıstım ve perde asmıtım oglum 35 haftalıken kordoın bıoynuna 2 kezdolandıı ve dugum oldu sureklı yasam tehlıkesını atlattı gelısım gerılıgı basladı anne karnında 37 cı haftalıkken sezeryanla alındııı lutfen benım dustugum hataya dusmeyınn kaşik alırken bıle uzanmayın sandalye koyup alın kordon boynuna dolanbılır veya cok zorlanmadan bebek kordona baglı emzıkten dusebılırr bu hem sızın yasam tehlıkeısne sokar hemde bebegınızı kaybetdesınıuzzz cok dıkkat etmelısınız bır bebek dunyayya kolay gelmkıyorrr perde felan vb seylere ıcın uzanmayınn hayatta hıc bısey candan kıymetlı deıldırr aman bısey olmaz bır kerden dmeeyın hersey yerıne gelır fakat bıanlık yaptıgımız bıseyın sonucunu bır kucuk yasamla oderızz lutfen anneler dıkattt sevgıyle kalın bebeıslerınzuı kucagınıza saglıkla almanız dılegıylee bır sesle kurtulursunzu ınsallah hoscakalınn

2. 21 Mayıs 2008
  3. myflowers

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yani basıma gelşdıgı ıcın uyarıo yapım dedımmm ıunanın cok zor gunler gecrdım pıskolojım bozxulmustuuu

4. 21 Mayıs 2008
  5. denizgxuxl

denizgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çok geçmiş olsun canım ya haklısın aslında dikkat etmek gerekiyor kendimizi hasta gibi görmemek lazım ama diğer taraftan içimizde bir canlı olduğunu da unutmamak lazım :KK46: tekrar geçmiş olsun allah bir daha böyle bir şey yaşatmasın canıma.s.

6. 21 Mayıs 2008
  7. aylint

aylint Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım çokk geçmiş olsun..
    hakkaten bazen dikkat etmemiz gereken küçük ama önemli şeyler,önemsiz basit görünüyo ve bişe olmaz diye yapıveriyoruz..

8. 21 Mayıs 2008
  9. meltemDE

meltemDE 7.aydayiz Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    myflowers cok gecmis olsun sana kötü günler gecirmisin umarim simdi yolundadir hersey. Dun aksam dolabin üstünde bisi ariyodum bende dedim daha ilk haftalardayim ama yapmim böyle ya diye ama bazi aliskanliklari biraz ertelicez. Ben kordon dolanir diye hic dusunmedim ama vucudu zorluyor diye rahatsiz olmustum.

10. 21 Mayıs 2008
  11. strawberrylips

strawberrylips oğlum ve minik meleğim❤ Üye

Beğenildi:
    348
    Ödül Puanları:
    153
    Saol arkadaşım uyarın için valla hiçbişey bebeklerimizden daha kıymetli değil inşallah bütün anne karnındaki bebeklerin hepsi sağlıkla dünyaya gelsinler Allah ım onları korusun

12. 21 Mayıs 2008
  13. myflowers

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    rica ederım ınanaınnn cok kotu gunler geceordımbebebk ıcımde beslenemedı gelısım gerılıgı basladıı allahtan daha buyuk sorunlarla karsılasmadımmm ılerde hep benım hatam dedıgım seyler olsaydı ıannaın kahrolurdum allahtan sımdı bebebgım cok saglıklı kızlarrrr dogumdan soınra bırden hzılıca kılo aldııı sıdmı2 ay 10 gunluk 6800 gr masllah tosunaumaa

14. 21 Mayıs 2008
  15. BEBISIM

BEBISIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gecmis olsun canim
    ve cook tesekkur ederim ben suan 37+3 gunluk hamileyim ve hic dikkat etmiyorum suana kadar ne kadar hatalar yaptim cok uzaniyodum bidaha kesinlikle yapmam cook saol

16. 21 Mayıs 2008
  17. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    ayyyy benim daha yeni ama hemen herşeye unutup uzanıyorum yaaa

18. 21 Mayıs 2008
  19. myflowers

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    rıca ederım benımde 35 haftada doplandı kordon boynuna cok dıkkat etnek gerkırrrr