yeni arayışlar

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve were tarafından 17 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Ekim 2010
    Konu Sahibi : were
  1. were

were Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhabalar çok mutsuzum isimli başlıkla kendimden biraz bahsetmiştim eşimle olan sorunlarda cinselliğimizle alakalı olabilirmi diye düşünüyorum bu olaylar bende inanılmaz isteksizlik yarattı vede yetişme kültürümden dolayı epey bir katı kurallarım oldu hep bu konuyu aşamadım kendi içimde hep ayıp hep günah saydım coğu şeyi eşimin bencil olmayıp bu konuda belki anlayışıyla şuana kadar cinselliği yaşadık tek başına etken olmamakla beraber dayak olayına sepep olan etkenler arasındaymış cinsellik olayını nasıl aşabilirim bu olay belkide bizde bir çok sorunu ortadan kaldıracak

2. 17 Ekim 2010
  3. amancia

amancia Teleften bir gece.. Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    108
    psikolojik destek alabilirsin

4. 17 Ekim 2010
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Katılıyorum..
    Ancak cinselliği tabu olarak gördüğünüz için değil,dayak yediğiniz halde kendinizi suçlu hissettiğiniz için psikolojik destek almalısınız..
    Evliliğinizde sorunlar olabilir anlarım,bu problemlerde kabahatin büyüğü sizdedir onu da anlarım ama dayak yemenizi asla! Hele ki yediğiniz dayağa göz yumup ona kılıf,bahane vs. aramanız cidden sağlıklı olmadığınızı gösteriyor..
    Profiliniz doğru mu bilemicem.. Memursanız sizi döven adamın yanında ne işiniz var? Dünyanın en ateşli hatunu bile olsa dayak yiyince yatakta nasıl bir atraksiyon sergileyebilir ki?

6. 17 Ekim 2010
  7. xxDerinxx

xxDerinxx ♥♥ Aşkım ♥♥ Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de buna aynen katılıyorum...
    Dayak yiyorsun ve acaba cinselliğimizi nasıl düzeltebilirim diyorsun :bbo:
    Bence önce bunun için psikolojik destek al...

8. 17 Ekim 2010
  9. Grimsi_

Grimsi_ ••● Ήuzuя ••● Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Bence de psikolojik destek alsanız size daha faydası olacak .. Rabbim yardımcınız olsun.

Son düzenleme: 17 Ekim 2010
  10. 17 Ekim 2010
  11. were

were Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Gerekçemin oğlum olduğunu belirtmiştim dayak olayının bahanesi olamaz yada olmamalı o konuda yanınızdayım ancak devam dediğim için bu olayın yaşanmasını unutup tekarının yaşanmaması için neler yapabiliriz derdindeyim destek aldığımı belitmiştim ama son aşamaydı dayak şuana kadar yaşanları genel düşündüğümde cinsellik eksiğimizin olduğunu söylemek istemiştim bu olayı aşmamın kolay olmadığını yardımsız aşamıyacağımı biliyorum ama o aşamaya tekrar gelmesini her kadın gibi bende yaşamak istemem unutulmayacak elbette ama devam demişken illaki ilişkiyide kendimide eşimide sorguluyorum bu durumda pişmanlığını defalarca dile getirmesine ragmen eşimin eskisi gibi şu aşamada olmak mümkün değil elbette

12. 17 Ekim 2010
  13. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.