yeni aşılama yaptıran varmı ben yaptırdımda

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve gxoxzde defne tarafından 10 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Şubat 2008
    Konu Sahibi : gxoxzde defne
  1. gxoxzde defne

gxoxzde defne Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yeni yani aşılama yaptıralı10 gün oldu çok merak ediyorum ağrım çok ya allahım inşallah bu sefer tutar

2. 10 Şubat 2008
  3. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet bende yaptıralı 15 gün oldu yarın sonucu ögrenmeye gidecegiz kan tahlili icin senindemi agrın var canım yaa aynen kasıklarım cok acıyor sanada aşılamadan sonra kullanman için jel verdilermi ve inşallah tutar arkadaşım

4. 10 Şubat 2008
  5. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim inşallah aşılaman tutarda o güzel duyguyu sende tadarsın bende bebek istiyorum ve olmuyo 1 tane düşük yaptım klomen falan kullandım ama olmadı heralde 1 2 ay sonra bana da aşılama yapılacak ben korkuyorum ağrılı bi işlemmi anlatırmısınız biraz...
    gerçekten canı gönülden dua edicem size anne olmanız için..rabbim bizim yüzümüzüde güldürür inşallah...

6. 10 Şubat 2008
  7. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tiviti cok agrılı degil ancak biraz kasıkların agrıyor ama öyle adet sancısı gibi falan degil korkacak kadar degil zatende 5-10 dk kadar sürüyor sonra seni 15-20 dk kadar yatırıyorlar ve kalkıp gidiyorsun hsg den cok daha kolay ve acısız inşallah yaptırırsın ve ilk aşılamanda tutar arkadaşım ben yaptırdım beklemedeyim henüz bakalım sonuc ne olacak

8. 11 Şubat 2008
  9. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah aşılaman tutar canım rabbim gönlüne göre versin...

10. 11 Şubat 2008
  11. selınx

selınx Guest

merhaba arkadaşlar aşılamaya nasıl karar verdiniz ve aşılamanın yapılacağı zaman neler yapılıyor yani karar verip aşılama olana kadarki zaman içinde hangi aşamalardan geçiliyor

12. 11 Şubat 2008
  13. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tiviti sagol arkadaşım allah bütün istiyenlere nasip etsin ve selinix biz aşılamaya 1.5 yıldır korunmamamıza ragmen cocugumuz olmadı yumurta takibi falan yapıldı yine işe yaramadı(eşimde ve bende tibben hicbir sorunda yoktu)dr a danıştık ve aşılamada karar kıldık ve adetinin 1 yada 2. günü ignelere başlıyorsun yumurtaları arttırmak için sonrasındada catlama ignesi vuruluyorsun ve 36 saat sonrada aşılaman yapılıyor yanı 1 aylık 1 işlem.

14. 12 Şubat 2008
  15. kabir

kabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tiviti slm.bende aynı senın yasadıgın sorunları yasadım.ve hala benımde bbegım yok.ıkı ay sonra sanırım asılama olcak,klomen kullanıyorum yenı yenı etkısını gostermeye basladı.ama uzulmeyın.RABbim istedıkten sonra hersey olur.gonlunuzu ferah tutun.dualarımdasınız.

16. 12 Şubat 2008
  17. beyaz46

beyaz46 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende bu ay aşılama yaptırıyorum. 3 ay yumurta takibi oldu sonuç alamayınca aşılamaya geçtik. Ancak pek umudum yok çünkü aşılamada eğer erkekte sorun varsa (sperm azlığı,spermde hareketsizlik,yapısı bozuk spermlerin çokluğu vb.) başarı şansı yüksek oluyor, diğer durumlarda başarı en fazla %20 .Ama Allah tan umut kesilmez tabi..

18. 12 Şubat 2008
  19. elenya

elenya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben bugün kan sonucumu aldmım ve hamileyim inşallah sizlerinde tutar

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.