yeni bilgi buldum :)

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ffilizz tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : ffilizz
  1. ffilizz

ffilizz <3 MUCİZEMİ İSTİYORUM <3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar malesef bnm yine bebiş yok :KK43: ama yani bi bilgi buldum paylaşmak istedim.eskiden hamileliği kirpikten de anlarlarmış . eğer kirpiklerinizin ucu birleşiyorsa ,yapışık duruyosa
    hamilesiniz. birde arkadaş bi ebeden öğrenmiş.yumurtalıkla rahimin bi ilgisi yokmuş.yani üstüne görme değilde normal adetinizide olabilirsiniz hamile olsanız bile ... ilgilenenler duyrulur...
    allah en kısa zmanda hepimöize bebiş versin inşallah opuyorumnanaktan

2. 9 Mart 2010
  3. elfrkn

elfrkn Kurab'yem Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    ılginç bir bilgi.Teşekkürler :KK66:

4. 9 Mart 2010
  5. Askisi

Askisi Kizimiz ile cekirdek aile Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    vallah cok ilginc...paylasim icin tesekkürler canim, insallah herkes bu ay hamis kalir, hamislerimiz artar AMIN

6. 9 Mart 2010
  7. figen1634

figen1634 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar merhabalar, KK ya üye olalı 2 ay oluyor fakat ilk defa foruma yazıyorum. Hep takip ediyordum ama yazmak bugüne kısmetmiş a.s Yardımınıza ihtiyacım var. Okurken iyiydi de insan kendini yazarken bi garip oluyormuş :))) :kedi: Neyse konuya gelelim, ben 10 aylık evliyim. Eşimle artık bebek düşünmeye başladığımız için; 28 şubat, 2 mart ve 4 martta korunmasız beraber olduk. En son 19 şubatta regl olmuştum.Normalde 24-25 günde bir regl olurum ve bu hesaba göre 15-16 Martta regl olmam gerekirken 6 martta regl oldum. yani 10 gün erken geldi reglim. Ve çok garip, 3 gündür var bu durum, ped koydum altıma. her zaman 6gün süren reglim sanki bugün bitecekmiş gibi görünüyor çok az oluyor ama 2. gün baya çok oldu. Bu nedendir kızlar bilenler varsa böyle bir şey yaşayan varsa bana bi akıl verebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim....

8. 9 Mart 2010
  9. yaren0144

yaren0144 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende 9 şubatta adet olmuştum.duymuştum kirp:ecrin_bebek:ik meselsini.benimde çapraz uç ua görünüyor bakalm eğer hamile olursam söylerim

10. 10 Mart 2010
  11. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    evet arkadaşımınkini ben gözlerinden anlamıştım inanmadı ama 2 hafta sonra hamile olduğunu öğrendik....göz bebekleride gece gündüz normalden daha büyük oluyo bu arada..... :)