Yeni bir Ak yaamal mym?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve hrsymsn tarafından 1 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : hrsymsn
  1. hrsymsn

hrsymsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgilimden ayrılalı 1 sene oluyo ve ben 1 senedir kimseye o gözle bakamadım bakmayı düşündüğümde anda vazgeçtim ben onu seviyorum diye sevgime ihanet edemem diye ama geçenlerde 1senedir ilk defa birine karşı çok yoğun duygular hissettim ve tanışma cesareti gösterdim oda benden hoşlanıomuş buluşcaz konuşcaz ama hala yüreğim eskisi kadar yoğun olmasada eski sevgilimde onu unutmak istemiyorum hayatımda ondan başkası olsun istemiyorum ama onunda olmıyacağını biliyorum..tanıştığım kişiyle hem birşeyler yaşamak istiyorum hemde ihanet edecekmişim gibi gelio off kafam çok karışık sevememekten güvenememektende çok korkuyorum napmalıyım sizce bir yerden başlamam lazım mantıklı olarak bütün bi ömrümü onu bekleyerek geçiremem heralde keşke 10 sene sonra geleceğini bilsemde beklesem ama imkansız bişe :KK43:

bana yardım edin akıl verin ben napim.. :sinifsinif:

2. 1 Ağustos 2009
  3. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    yaşa tabi aşksız yaşanır mıopuyorumnanaktan
    üstünden 1 sene geçmiş hala barışma olmamış zaten sende imkansız diyosun yaşa gitsinkaydirigubbakcemile3

4. 1 Ağustos 2009
  5. supurgelicadi

supurgelicadi <3 Pro Üye

Beğenildi:
    629
    Ödül Puanları:
    113
    eğer eski ilişkinin yeniden başlama ihtimali varsa eski sevgilinde seni istiyorsa yeşil ışık yakıyorsa bu yeni ilişkiye başlama çünkü aklın eski sevgilinde boşyerede başkasını oyalama eğer eski sevgilinle hiç olmayacaksa bu yeni tanıştığın kişiye bir şans verebilirsin

6. 1 Ağustos 2009
  7. hrsymsn

hrsymsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaklaşık 7 aydır eski sevgilimle hiç bi görüşmemiz olmadı onun çok sayıda sevgilisi oldu onu biliyorum..

8. 3 Ağustos 2009
  9. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    aman boşver neye ihanet ediceksin ki adam seni çoktan unutmuş gitmiş zaten sen de unut artık.. hem ne demiş atalarımız exten next olmaz :eek:

10. 3 Ağustos 2009
  11. -deniz-

-deniz- Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    94
    Ödül Puanları:
    108
    anam aynı benim durum:gitme:kafamçokkarıştı
    ya canım aynı şeyleri bende yaşıyorumkaydirigubbakcemile5
    biraz daha düşünüp eski sevgilime dön diycem :nazar:
    ama yok bitti derse bana değer veren ve hoşlandığım insanla birlikte olcamlaelaelaelaelae

12. 5 Ağustos 2009
  13. hrsymsn

hrsymsn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben dön demem ayrıldıktan sonra belirttim kaç kere ben seni seviyorum diye ama o gelmeden ben dön demem kusura bakmasın çok kırdı kalbimi ayrıldıktan sonra bana çektirmediği acı kalmadı ama kızamıorum ona okdr şeyi yapmasına rağmen çok masum gelio :ecrin_bebek:

14. 6 Ağustos 2009
  15. _NURUM_

_NURUM_ Guest

imkansız dediğin biri için yaşama ihtimalinin olduğu güsel şeylerden wazgeçme derim .eskiyi unut yeniye bak güselimm yerimseniben

16. 6 Ağustos 2009
  17. EU2

EU2 Guest

[ı]kendınde yazmısın bıda olmıcak dıe....demekkı eskı eskı ılıŞkının dÖnÜŞÜ yok artık..ve baya kırmıŞ ÜzmÜŞe benzıo senı ve ÜstÜnden 1 sene geÇmıŞ sen yeterınce beklemıssın daha ne kadar beklıceksınkı..dıosun onun bıssÜrÜ oldu sevse ıstese bu zamana kadar Çoktan gelırdı ve bukadar uzun zamanda zaten mesafe ve sogukluk gırmıŞtır araya be senın ıÇınde geÇerlı...sen yenısını dÜŞÜn ...hıÇ bellı olmaz bu ıŞler bı bakmıssın bunla hıÇ ummadıgın kadar mutlu olmussun dene yanı...nedemıŞler eskıye mazı derler..boŞver gıdenı takmıcaksın fazla..[/ı]

18. 6 Ağustos 2009
  19. moondancer

moondancer Sonunda Çok Mutlu :) Üye

Beğenildi:
    166
    Ödül Puanları:
    113
    Hayatın boyunca onu mu bekleyeceksin ? Açıl yeni denizlere,tek kişiye saplanıp kalma.. :eek: