yeni bir ay, sanırım bugünler yumurtlama dönemim...

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 27 Şubat 2008 başlatılmıştır.

27 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

elimde değil stresliyim, yeni hamişlerin haberlerini alınca biraz rahatlama oluyor ama yok yok yine stresliyim, bu ay olsa bari artık :KK43: dua edin, beklemekten yorulduğumu hissediyorum bazen, bu ay gerçekleşse bu mucize...

2. 27 Şubat 2008
  3. TuYa_DeNiZ

TuYa_DeNiZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    serbest bırak kendini stres yaparsan olmas akışına bırak herşeyi bi bakmışın hamilesin rahat olmak lasım :) inş gusel haberi alırıs en kısa zamanda

4. 27 Şubat 2008
  5. dilexgximbebexgxim

dilexgximbebexgxim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben yeni üye oldum siteye ama nezamandır yazdıklarınızı takip ediyorum. Hepimizde aynı sorunlar var beklemek insanı cok yoruyor bu kadar stresin olumsuz etkilediğini söylüyorlar ama elimizde değil o yüzden seni cok ıyı anlıyorum ama yınede bebeğimizi kucağımıza almak adına sakin olmalıyız

6. 27 Şubat 2008
  7. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    Bahar'cım bende 18+3 haftalık hamileyim, biz çocuk sahibi olmak istedik ama bu kadar cabuk olacagını hiç düşünmemiştim, yan demek istediğim rahat olmak çok önemli, ben olursa olsun tadındaydım bak hemen oldu, canım biliyorum zor ama rahat ol birazcık bak o zaman hemen olacaktır Allah'ın izniyle, çok güzel bi duygu hamişin duası kabul olurmus dua etcem sana, Allah sanada yaşatsın inşallah hemen bu ay yaşatsın da duyalım hayırlı haberlerini, hayırlı bebişler canım

Son düzenleme: 4 Temmuz 2008
  8. 27 Şubat 2008
  9. EU1

EU1 Guest

gerçekten çok teşekkür ederim arkadaşlar, rhodora dualarını eksik etme, Allah sanada sağlıklı bir bebek, rahat doğum nasip etsin inş. teşekkür ederim tekrar... inş. benimle birlikte forumda bebek isteyen herkezin hayırlı haberlerini duyurabiliriz burda...

10. 27 Şubat 2008
  11. dilexgximbebexgxim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bunları duyunca benım de moralim duzeldi. Ben de 2 senelik evliyim ilk başlarda ıstemedık ama sımdı keske korunmasaydık dıyoruz cunku ıstedıgın zaman cok daha zor oluyor. pekı insanlar hemen ayağa kalkma belinin altına yastık koy dus alma gıbı bazı onerılerde bulunuyorlar sen bunları yaptın mı
    dogrumu bunlar

12. 27 Şubat 2008
  13. EU1

EU1 Guest

geçen ay eşime hissettirmeden bişeyler yapmaya çalıştım, ilişki sırasında belimi yüksek tutmaya çalıştım sonra eşim yanımdan gidince 5-10 dk. ayaklarımı yukarıda tuttum ama olmadı, eşimin yanında pek birşey yapamıyorum çünkü olur, zamana bırak, bak kızıyorum diyor :), bende kendi kendime stres yapıp, çözümler üretmeye çalışıyorum..

14. 27 Şubat 2008
  15. dilexgximbebexgxim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aslında onlar bizden daha mantıklı yaklasıyorlar bu duruma bazen onlar kadar rahat olmayı ısterdım :)
    Ama ben 3 aydır denıyorum her ay aynı stres ve bekleyıs hep ıcımde bu sefer hamıleyım hıssını yasıyorum bu da hamılelıgın en buyuk engelıymıs ama elde degıl bu gunler tam yumurtlama zamanın yıne basladı heyecanlarım

16. 27 Şubat 2008
  17. newlook

newlook Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    en iyisi stress yapmamak,bende 1.5senedir deniyorum ama surekli aklimda olunca hamile kalamadim.ins hayirlisi olsun diyorum.1 oglum war ve ona nasil hamile kaldigimi hatirlamiyorum bile:))