yeni bir ay yeni umutlar haydi bakalım iş başına:))

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve fundag tarafından 14 Şubat 2008 başlatılmıştır.

14 Şubat 2008
    Konu Sahibi : fundag
  1. fundag

fundag Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eveeeeeet
    arkadalar bu ay başarısız olduk diye yelkenleri suya indirmeyelim,iş başına çalışmalar başlasın .....:)
    Bu sayfayı sevgililer gününde açtım inşallah bize şans getirir.Güzel beslenelim,sağlığımıza dikkat edelim,strese girmeyelim,hergün buradan birbirimizle görüşüp dertleşelim,paylaşalım,sorun etmeyelim...
    ne dersiniz ben bu sitede sizlerle tanışmakla çok doğru bir karar verdiğimi düşünüyorum ayrıcada çok şey öğrendiğime inanıyorum.Bu site beni inanılmaz rahatlatıyor:))))))))))
    BU TEKLİFİME........
    VARMISINIZ?????????
    YOKMUSUNUZ????????
    hepinize şubat ayında başarılar dilerim tabi kendimede martı hamiş hamiş karşılarız inşallllah

2. 14 Şubat 2008
  3. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    çok güzel yazmışsssınnn, sana ve tüm bebek isteyenlere başarılar ve güzel haberler diliyoruuuuum:)
    mart'da iyi haberlerinizi almak nasip olur inşallaaahh..:)

4. 14 Şubat 2008
  5. esin89

esin89 Guest

inşallah canım bencede sorun etme yola dewam inanıyorum ki gelecek aya seninde hamiş haberlerini okuycaz...tek yapman gereken kafaya takmamak hatta unutmaya çalış unutmaki herşey beyinde başlıyo ve beyinde bitiyo bu da tamamen beyinle ilgili bi olgu...şahsen benim öyle oldu 7 aydır çocuk diye kavruluyodum bende eşimde geçen ayki hüsrandan sonra farklı bir psikoloji geliştirdim kendimce farklı şeylere yoğunlaştım ve sadece hayırlısını istedim ve bu ay hamişimm ay boyunca bebiş konusunu eşime bile açtırtmadım günlerim gecikiyodu ve ben onu bile söylemedim en sonunda gidip test oldum ve eşime bebiş haberini verdim.hayırlısıysa olur zaten üzme tatlı canını...

6. 14 Şubat 2008
  7. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    fundag canım bende 5 aydır deniyorum baklım aayın 16 sı son regl gunum adet belirtilerim başladı korkuyorum bazende hayırlısı diyorum inşallah bizde en kısa zamanda hamişler arasına gireriz ümidimizi kaybetmeyelim allah büyüktür...

8. 14 Şubat 2008
  9. lifeisgood

lifeisgood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Canım arkadaşım çok güzel bi günde doğru sözler söylemişsin. Bu ay yeni ümit demek. doğru beslenmek ve kafaya takmamak çok önemli. Bir de folik asidimizi içmeyi unutmuyoruz. Bu gelecek bebişimizin sağlığı için önemli. Allah tüm isteyenlerin hayırlı haberlerini duymayı nasip etsin bize.:teytey:a.s.

10. 14 Şubat 2008
  11. fundag

fundag Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet zelişçim 2 gün kalmış bakalım nolak heyecanla haberlerini bekliyorum tamam mı beni habersiz bırakma:)))))))))

12. 14 Şubat 2008
  13. fundag

fundag Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amin cümlemize..............

14. 14 Şubat 2008
  15. loura

loura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar sana da arkadaşım ,yaşıtız..aynı duyguları paylaşıyorum...asla pes etmek ..üzülmek yok elbet bir gün kapımız çalınacak..tak tak..:) üzülmedik mi... evet üzüldük..hayal kırıklıkları da cabası... ama her doğan güne gülümseyerek bakmak gerek... hepimizin kapısı çalınır bir gün...görüşmeye devam....

16. 14 Şubat 2008
  17. lifeisgood

lifeisgood Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Biz 2 aydır deniyoruz. Yalnız bu ay psikolojik olarak çok belirti yaşadım. İdrar testleri falan negatif olduğu halde sanki varmış gibi hissediyordum. Regl olmamla beraber hepsi geçti tabi. Çok uzun bie süre değil 2 ay biliyorum ama ben çok daha önceden beri istiyodum zaten ama anca denemeye başlayabildik korunmayı bırakıp.

18. 14 Şubat 2008
  19. mavi45

mavi45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah tüm bebek isteyenler,seninde dediğin gibi funda,mart ayına hamiş olarak gireriz.Allah hepimizin yardımcısı olsun.