Yeni Bİr Formül

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve GALYANA tarafından 22 Ekim 2009 başlatılmıştır.

22 Ekim 2009
    Konu Sahibi : GALYANA
  1. GALYANA

GALYANA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar ınternette dolaşırken gördüm bir forumda kzın bırı yazmıs su an şerbetçi otunu kullanıyorum fayda göremessem bunada başlıyacagım şöyle yazmış..

arkadaslar ben uzun zamandır bu tarz seylerı kullandım ne hapı kaldı ne bıtkısı ama 2 haftadır kullandıgım bır sey varkı oda goguslerımde ınanılmaz bır farklılık gosterdı mersın yagını goguslerıme masaj yaparak corekotu yagınıda rezene cayının ıcıne katarak ve ıcerek kullandım 1hafta gıbı kısa bır surede goguslerımdekı farklılık ınanılmaz derecede hem sertlestı hemde buyumeye basladı ben yapıyorum ve cok faydasını gordum sızde kullanın cunku bızım gıbı bayanlar bu yonden kendılerını ne kadar yıpraktıklarını bılırım en canlı ornegı benım

2. 22 Ekim 2009
  3. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    mersin yağı da aktarlarda var mı cnm ya ben bizim aktarda bişi bulamıom ya :KK43:başka nerde bulunabilir

4. 22 Ekim 2009
  5. Mnyk

Mnyk gurbette ölüyorum Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    106
    kalicimi sonuc yani birakinca sönmesinler

6. 23 Ekim 2009
  7. GALYANA

GALYANA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    MERSİN YAĞI

Yağlı tahriş olmuş ve iltihaplı ciltler için kullanılır. Hemoroid tedavisinde ve şeker hastalığına karşın etkilidir. Nefes açıcı özelliğe sahiptir. Gerginliğe ve uykusuzluğa iyi gelir. Adale kuvvetlendirici ve spor sakatlıklarında masaj için çok uygundur
    Astımlı hastalarda haricen infizyon şeklinde faydalıdır.
    İÇİNDEKİLER:

Tanen, şekerler, strik ve maınik asit gibi organik asitler içerir.

KULLANILIŞI:

Dahilen günde 1 fincan suya 5 damla damlatılarak içilir. Haricen cilde masaj şeklinde kullanılır

Adale kuvvetlenddirici fln yazıyor acıklamasında mersın yagı ıcın ınternette arattırdıgımda buldum bunu baya göğüse msj yaparak uygulayan var aktarlarda satılıyormus

8. 24 Ekim 2009
  9. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    İlk başladığımla memeişlerimi büyütmeye mersin yağıyla başladım we büyüme oldu kokusu çok keskin işe yarayabilir bende alayım yine aktarlarda war ama her aktarda bulunmuyo zor bulmuştum bende arayacagım yine kaydirigubbakcemile

10. 25 Ekim 2009
  11. dieforyou

dieforyou Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben alcıam almadıgım bıse kalmadı zaten:KK70: anason cayınıda ıcın mıllet aksikloppedide okudum guwenılkır bı kıtap

12. 25 Ekim 2009
  13. dieforyou

dieforyou Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aktara gıderken malatya pazarı fılan oluyo onlara gıtmeyınn orda pek bısey olmaz aktara gıdın bulursunuz kesın olması lazım olmadı soyleyın getıttır o

14. 25 Ekim 2009
  15. pisicik35

pisicik35 Guest

bunuda ne deneyelim artık kaybetcek bişeyimiz yokkaydirigubbakcemile3

16. 25 Ekim 2009
  17. pisicik35

pisicik35 Guest

evet mersin yagını bende kullandım rezenede içiyorum ama çörek otu yagı bulamamıştım içine damlatmak için acaba keramet çörek otu yagındamı:kedi:eek:puyorumnanaktan

18. 26 Ekim 2009
  19. GALYANA

GALYANA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Çörek otu yağı ve rezene çayı: Anne sütünü arttırıcı özellik taşır, göğüsteki hormon gelişimi içini arttırarak göğüslerin büyümesini sağlar. 1 fincan rezeneye 5 damla dökerek için çörek otu yağı ıcınde bunu yazmıslar kızlar bırde buna el atalım kafamçokkarıştı