Yenı bır yıl daha...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Sugar tarafından 1 Ocak 2010 başlatılmıştır.

1 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Sugar
  1. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Eski yil bende cok derin bir yara birakti ve simdi yenisi geldi...kIMBILIR BU SENE NELER GORCEM ....BUNDAN KOTUSU OLAMAZ DIYORUM AMA ....:sinifsinif::gitme:Kayinvalidem hic haketmedigim sekilde kalbimi kirdi daha neler neler esimin maillerini yakaladim telafi etmek yerine uste cikmaya cal;isti yikildim dagildim ve isin kotusu ve hatta en kotusu ben cok yeni evliyim ...Gectigimiz sene bana ozellikle son aylari bana uzuntu verdi e ben bu yeni yilin ilk gunu kendim dahil herkes icin dua ediyorum yeni yil yeni umut kapilari acsin ve hic degilse kalbi temiz insanlari kotu niyetli kisilerden korusun ve allah iyileri hep korusun ve hepimize mutlu ama gercekten mutlu seneler versin umarim hic bir insan da bu yeni senede benim yasadiklarimin aynisini yasamak zorunda kalmasin yeni seneler bize hep huzur getirsin bana eskisi hep uzuntu getirdi ve yeni seneye de darildim simdiden ne getircek ki bu kadar uzuntuden sonra bilmem ama umuidimi kaybetmek istemiyorum insallah sevdiklerimizle huzurlu ve mutlu olmayi basarabiliriz bu yeni senede tum KK hanimlarinin yeni yili kutlu olsun arkadaslara.s.

2. 1 Ocak 2010
  3. Glorya

Glorya SıkıLdımmı ne? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    seninde yeni yılın kutlu olsun cnm, çok üzüldüm eşinin ve kayınvalidenin yaptılarına,anlatmak istersen seve seve okurum...
    inşallah yeni yıl hepimizdeki sıkıntılar,üzüntüleri götürür yerine mutluluk sağlık getirir :nazar:

4. 1 Ocak 2010
  5. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Tesekkurler biliyor musun bana da cok iyi gelir bu cunku aglamaktan uzulmekten icim disima cikti korkuyorum artik uzuntuden hasta olcam diye....
    Aslinda bahsettigim gibi acik ve net kayinvalidem kari kocanin arasinda kalcak bir mesele ile ilgili bana hakaretlerde bulundu bagirdi cagirdi asla kavgada dahi soylenmeycek seyler soyledi ben terbiyemden sustum ama hakkimi yedigini soyledim ki ertesi gun de tam tersi iyi sekilde yaklasti bana ne yapmaya calistigini anlamiyorum ben bir gun once cagiriyor bagiriyor ertesi gun melek kesiliyor sonra esimin yaptigi da dilim varmadigi gibi elimde gitmesede iste esimin maillerini yakaladim iste ne olsun daha acik anlatamayacagim sanirim ama anlamissindir sanirim cok ama cok uzgunum arkadasim uzuntumu artik ifade edecek kelime yok bulamiyorum ama bana yasattiklarindan sonra ne yemek yiyebiliyorukm dogru durust ne de yuzum guluyor artik gunah olmasa bir dakka durmaz intihar ederdim bu kadar haksizligin karsinsin da ama ben bu kadar iyi iken obur dunyami bu insa nlar icin yakmiycam asla iste boyle canim allah kimseye vermesin ama yasadiklarim bunlar bilmem ki bunlarin ustune bana ne tavsiye eder yada ne sekilde sakinlestirirsin bu arada benimle paylasmak nistedigin oicin ayrica cok tesekkur ederim sana ....

6. 1 Ocak 2010
  7. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    merhabalar...ben bekar biriyim,hep evlilik mutluluktur mutlu olurum diye düşünüyorum ama yazılarınızı görünce korkuyorum ister istemez:KK43:( her ne olursa olsunn acısıyla tatlısıyla bir yılı geride bıraktık..inşallah hayat bundan sonra yüzünüze hep güler,ders alması gerekenler hayatlarında hakettikleri dersleri alır ve sizleri üzmez bir daha...tüm güzellikler sizinle olsunn...

8. 1 Ocak 2010
  9. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ah canim bende mutlu olmak icin evlendim severek taniyarak ya ben yanlis tanidim yada yanlis tanitti kendini bilemiyorum ama nacizhane tanimadan asla evlenme canim benim ...insan sonradan cok ama cok aci cekiyor...tecrubeyle sabittir...

10. 1 Ocak 2010
  11. resusitasyon

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    keşke bilebilsek bazı şeyleri ama kısmet değil mii bu dedikleri..inşallah bundan sonrasında güzel olur sizinde:asigim:

12. 1 Ocak 2010
  13. resusitasyon

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bir söz duydum ve hoşuma gitmişti " öldürmeyen acı güçlendirirmiş". gerçekten öyle...sürekli aynı şekilde düşünüp kendine acı vermeigerçekten sonra hiç istemediğin bir anda hastalık seni bulabilir..bol bol şükretmeye çalış,dua et.inançlı birisin anladığım kadarıyla bunları yaparsan biraz daha ruhun rahatlar belki..hem yalnız değilsin bak:) istediğin zaman paylaşabilirsin neelr hissediyorsan fakat ne yaparsan yap kendin için yaşa ve kendini harap etme...:1hug:

14. 5 Ocak 2010
  15. UyuyanGuzel

UyuyanGuzel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    675
    Ödül Puanları:
    113
    umarim yeni yil hepimize cok guzel seyler getirir...sikintilarimizi goturur yerine umutlu ve mutlu gunler getirir canim...Allah'a hep dua et. sigindigimiz tek kapi o zaten...umarim 2010 sana butun sikintilarini unutturur...cok sikilirsan yaz kk'ya biz elimizden geldigince yardimci olmaya calisiyoruz kk bayanlari olarak :hulya: