Yeni birşey buldum deniyorum

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve ebru19 tarafından 12 Mart 2009 başlatılmıştır.

12 Mart 2009
    Konu Sahibi : ebru19
  1. ebru19

ebru19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar az önce çok iyi tanıdığım aktara gitmiştim bana bir macun söyledi aldıklaları satıcı garanti vermiş fakat 4 kutu bitirmek gerekiyormuş oda ortalama 2 ay felan yapıyo fiyat olarak da uygun bugün itibariyle kullanmaya başladım gelişmeleri bildiririm aldığım şey bir macun sabah öğle akşam 1 tatlı kaşığı yemek gerekiyomuş inşallah bundan sonuç alırımiçinde bayağı bitki var isteseniz size o bitkilerin isimlerini de yazarım

2. 12 Mart 2009
  3. pnrteacher

pnrteacher Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eveeet yazsana delikafadulden adı falan varmıymış bu macunun şekerim

4. 12 Mart 2009
  5. ebru19

ebru19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    canım civan perçemi macunu diye geçiyo marka veremiyorum malesef içindeki bitkilere gelince şöyle:

glikoz şurubu,şeker,bal(%10),civanperçemi(%6), keten,zencefil,kişniş,andız otu,ıhlamur,tıbbi nane,kekik,karaman kimyonu,adaçayı,anason,üzerlik,günlük,ardıç,rezene,meyan kökü,ginseng,biberiye,karabaş otu,mercanköşk,lavanta,fesleğen,oğulotu,mayıs papatyası,sarı kantaron,kırk kilit otu,kuşburnu,çörekotu,sığır kuyruğu,kereviz,çuha çiçeği,çoban çantası,pelin otu

410 gr'lık bir kavanozda ben 10 tl'ye aldım

6. 12 Mart 2009
  7. pnrteacher

pnrteacher Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım macun diyince aklıma geldi sakın bu iştah açıp kilo aldırmasın:1no2::1no2:

8. 13 Mart 2009
  9. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım içinde bayağı bitki warmış sen bi kullan bi değişiklik olursa bizede söylersin adını inş yarar tadı nasıl suylamı yutuyosun fiyatıda iyimiş 4 kutu 40tl iyi yani bol şansa.s.

10. 14 Mart 2009
  11. mavii80

mavii80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    FAYDALARI:Adet düzenleyici,stres ve yorgunluk giderici,hormon düzenleyici,toksin atıcı ve vücut direncini arttırıcı etkisi vardır. Enfeksiyona yakalanma riskini azaltır. Ödem çözücü ve iltihap kurutucu etkileri vardır. Miyon,kist ve kemik erimesinde faydalıdır. Uyku düzenleyici ve sakinleştiricidir. Rahim,idrar yolu ve sorunlu akıntılarda etkilidir.

Böyle açıklamışlar nette..umarım işe yarar canım iyi şanslar

12. 16 Mart 2009
  13. ebru19

ebru19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar tadı fena değil en azından üzüm çekirdeği tozundan iyi bildiğiniz macun kıvamında ballı felan normal kaşıkla yiyorum ama yedikten sonra ağızda hafif bi acılık bırakıyo o yüzden üstüne su içiyorum bir çok hastalığada iyi geliyo aynı zamanda mesela migren,hemeroid,kadın hastalıkları,astım vs.
    bu arada umarım kilo aldırmaz kilolu değilim ama yinede almak istemiyorum 38 bedenim ve gayette iyiyim bence ah birazda göğüs olsa :çok üzgünüm:

14. 16 Mart 2009
  15. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım inş işe yarar acaba zayıfız ondanmı yok memişimiz ama çok iyi tanıdığım biri oda zayıf ama maşallah memeişleri baya büyüktü senağlama ne popo wardı ne bel sadece memiş bende çok zayıfım kemiklerim sayılıyo üst bölgemde ama bendede maşallah popo war:nazar:delikafadulden herkezin farklı oluyo işte hayırlısı bakalım neolucak sewgiler

16. 17 Mart 2009
  17. hawana

hawana Guest

benim de göğüsLerim çok küçük:KK43:
    bu civan perçemi macunu iyi birşeye benziyor ama göğüs için de yüzde yüz garanti mi?bi de kilo aldırır mı acaba?:uhm:

18. 20 Mart 2009
  19. ebru19

ebru19 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar açıkcası kilo aldırırmı sormadım ama zannetmiyorum göğüse gelincede bana öneren aktarın satın aldı firma bunu denemiş ve garanti vermiş ama 4 kutu kesinlikle bitecek ve düzenli yenecek demiş ben bir kaç gündür elimde olmayan nedenlerle aksatıyorum malesef ama yine de denemeye değer diyorum ne paralar döktük bu uğurda bide bunu deneyelim bakalım
    birde bu arada masajıda ihmal etmeyelim bence onunda çok etkisi var çünkü tabi ben henüz başlamadım ama en kısa zamanda onada başlayacam inşallah kilo konusunuda bugün sorarım sizler için