Yeni Boyanan Sarı Saçlar çiğ Bir Sarı Olduysa Üzülmeyin

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve KilicBaligi tarafından 2 Eylül 2007 başlatılmıştır.

2 Eylül 2007
    Konu Sahibi : KilicBaligi
  1. KilicBaligi

KilicBaligi Need To Be Cosmetics Blog Pro Üye

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    Hanımlar size yıllardır kullandığım bir üründen bahsedeceğim...Hepimizin problemidir saçlarımızın sarıya boyanmasından,orialle açılmasından yada yanlış yapılan röfleden sonra saçlarımızın istediğimiz platin rengi yerine kızıl tonlarında yada çiğ bir sarı olması...Çok uzun yıllar önce bir ürün keşfettim ismi silver şampuan.Peki ne işe mi yarıyor? Sarı veya kumral tondaki saçlarda oluşan cırt renkleri natüralize derek daha küllü bir tona dönüştürmeye.yani saçınızı boyadınız o da ne saçlarınız beklediğiniz renk yerine çirkin bir pas rengi oldu,hemen şampuanı talimata göre uyguluyorsunuz bir bakmışsınız sizin saçlar pas renginden klasik 9.1 renge dönüşmüş...yani olay şu hepimiz .1 faktörünün ne işe yaradığını biliriz 9.0 sarı renk demekse 9.1 küllü sarı demektir,şampuan bu işe yarıyor.Ben ilk kair markasını kullanmıştım ama artık türkiyeye gelmiyor, sonra loreal'inkini kullandım şu anda ise teotema isimli bir italyan şirketinin ürününü kullanıyorum çok memnunum.bu arada saçlarınızda boya olmasa bile kullanabilirsiniz yada şöyle söyleyeyim dedenizin beyaz saçlarında kullanıldığında saçları beyazdan gümüş rengine çeviriyor düzenli kullanımda.yani her derde deva.buradan ürününsatıldığı linki vermiyorum ama eğer internette TEOTEMA olarak aratırsanız karşınıza çıkacaktır .tavsiyemdir...
    albaniannn bunu beğendi.
  2. 2 Eylül 2007
  3. KilicBaligi

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    Hayır canım bu sadece açık kumral-sarı saçlar için ama kahverengi saçlar için L'oreal expert serisinin sana uygun olanı mevcut onu henüz internette bulamadım :KK43: eğer iyi bir kuaföre gidersen saçına uygulayabilirler yada evde kullanmak üzere sen satın alablirsin. yalnız l'oreal in ürünleri fiyat olarak çok yüksek :KK43:
  4. 28 Nisan 2008

5. sana özel msj yazdım bana yardımcı olursan çok sevnirim
  6. 1 Mayıs 2008
  7. Kalemdarbesi

Kalemdarbesi cαяρє Đίє&#3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    teşekkürler tatlım bir yakınım dert ediyor söleyim alsın hemen
  8. 1 Mayıs 2008
  9. sabrina18

sabrina18 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    peki saçları güçlendirme gibi bir etkisi var mı?saçlarım oraylle açıldı turuncu ama bazı yerler çok iğrenç sarı acaba bunu tüm saçımamı sürsem yoksa sadece sarılara mı?
  10. 14 Mayıs 2008
  11. KilicBaligi

Beğenileri:
    131
    Ödül Puanları:
    63
    Özel Mesaj At
    Hayır saçları güçlendirmez :KK43: Başlangıç için saçın tamamına kullan sonra haftada bir ihtiyaç duyduğun yerlere sürersin...şöyle düşün eğer diyelim saç uçlarının rengi platin eğer sürekli orayada uygularsan bu sefer o platin renkte mor renge döner...iyisi mi dediğim gibi başlangıçta saçın bütününe sonrasında ise sadece ihtiyaç duyduğun yerlere sür...
  12. 14 Mayıs 2008
  13. ranxixp

ranxixp Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

ben bu yazılanlardan sonra korkarım ürünü kullanmaya kafamçokkarıştı
  14. 28 Mayıs 2008
  15. ya bu ürünü bana kargoyla yollayabilicek arkadaşlar varmı acaba ??
    aklınızda şüphe kalmaması için parayı öncedende yollayabilirim
  16. 28 Mayıs 2008
  17. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benim saçım kullu kahveydı şimdi kulluluğu gitti. ben şimdi onu bulmaya gidicem. eğer bulursam alıcam kendine zaten çok pahalıda deil. ben denerim memnun kalırsam sanada iletirim . sonra sana da alır yollarım. sen merak etme canım hiç:)hatta senin iin fildiymiş gümüşmüş onlarada bakarım şimdi ben çözdum senin ne istediğini saçında sen meraklanma canım hiç
  18. 28 Mayıs 2008

19. ay saolsın bebeiğim çok teşkkür ederim a.s.