yenı dogan bebegım megerse kalp hastasıymıs:(((

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve nazan82 tarafından 23 Ekim 2009 başlatılmıştır.

23 Ekim 2009
    Konu Sahibi : nazan82
  1. nazan82

nazan82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    20 mart 2007 sabah doguma gıttım normal dogum olmasına ragmen bebegımı sadece bır kez gosterdıler ertesı gunu ne soyleseler ıyı bebegımın kalbındekı damarlar ters kapakcık acık ve delık varmıs sook oldum ozel dr gıtmeme ve bı kac dr degıstırmeme ragmen hıcbı dr bunu farkedememıs ve oglum 2 gunlukken anjıo 8 gunlukkende 8 bucuk saatlık bı amelıyat gecırdı cok az bı sans verdıler yasamasına dair butun hayatım oglum oldu ve zor bı bebeklık gecırdı bende zorlanmadım desem yalan olur ama degdı suan oglum 2.5 yasında ve salı gunu amelıyat oldugu hastanede kalp dr gıdıcez ıns bı sorunla karsılasmam suanda 2.ogluma hamıleyım tereddutlerım yok desem yalan olur ama ıcım genelde rahat ıns bundada sorun yasamam..

2. 23 Ekim 2009
  3. ekim.29

ekim.29 Allahumme Ya Mübdi Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    canm öncelkle çok geçmiş olsn kuzn neler yaşamş öleee ama herşyn hayrlısıı
    veayrıca çok tebrk ederm 2. ye hamiymişsn hepsnde aynı durum olcak diye bişey yok sen kalbini ferah tut canm a.s.

4. 23 Ekim 2009
  5. cicek11

cicek11 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun cnm,Allah yeni bebişinde aynı kaygıları yaşatmasın sana inşallah...

6. 26 Ekim 2009
  7. figenari

figenari kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm çok büyük geçmiş olsun.. inşallah 2ci bebeğinde bir sorun olmaz..

ben de bu konu ile ilgili yazı ararken gördüm senin yazını.. benim oğlum şuanda 8haftalık ve onda da kalpl problemi (müsküler vsd yani kalp karıncıkları arasında geniş bir delik) var. bizim hastalığımız daha ben hamileyken teşhis edildi ve doğumundan itibaren kendiliğinden kapanır mı diye sürekli kontrol altında tutuluyor. önümüzdeki ayın ilk haftasında son kontrolü var eğer bir ilerleme olmazsa bebişimi büyük bir ihtimalle ameliyata alacaklar. beni çok iyi anlayacağını tahmin ediyorum.
    şimdi internetten bu tip ameliyatlarla ilgili bilgi toplamaya çalışıyorum. sana birkaç sorum olacak, bana yardımcı olursan inan çok sevinirim;
    ben amerikan hastanesi'nden prof dr aygün dindar'a gidiyorum ve hamilelğim boyunca prof dr atıl yüksel takip etti bebeğimin durumunu. senin oğlun hangi hastanede kime ameliyat oldu? bana ne gibi önerilerde bulunabilirsin??
    sana şimdiden gerçekten çok tşk ederim..

8. 26 Ekim 2009
  9. tuanamevsim

tuanamevsim canım kardeşim gülşah Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    çok çok geçmişler olsunnn allahım bütün yavrularımızı güç yetmez hastalıklardan korusunnnn :Saruboceq: aaamiiiiiiiiiiiiiiinnnnnnnnnnnnn

10. 26 Ekim 2009
  11. figenari

figenari kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amiiiiin inşallah cnm...
    allah hepimizin yavrularını korusun :Saruboceq:

12. 26 Ekim 2009
  13. selda58

selda58 Yiğit Alp'in Annesi:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzüldüm çok.. benim bebeğimin kalp sorununu recep has takip ediyor..şuan karnımda bebeğim canı yanıyor mu bilmiyorum ama benim canım çok yanıyor... allah sağlık sıhhat versin yavrularımıza

14. 26 Ekim 2009
  15. Elis

Elis Guest

canim,cok gecmis olsun,
    saglikli,neseli uzun bi hayat dilerim her iki evladinla:Saruboceq:

16. 26 Ekim 2009
  17. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun canım yavrularınla mutlu ol ömür boyu

18. 26 Ekim 2009
  19. figenari

figenari kuzummm Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    insanın canının yanmaması elde değil. daha küçücük minicik onlar. ben hamileyken kordosentez yaptırmak zorunda kalmıştım. o zmn gerçekten bebeğimin de canının yandığını hissetmiştim ve bunları yaşamak zorunda kaldığı için hep ondan özür diledim. bilmiyorum ama bebeklerimizin anne karnında bizim acılarımızı hisettiklerine inanıyorum.
    recep has'ı tanımıyorum ama konusunda mutlaka uzmandır. inşallah senin bebişin anne karnında kendini toparlar da hayat gözlerini gülerek açar :)