yeni doğanda idrar yolu enfeksiyonu

Konusu 'Temmuz Anneleri' forumundadır ve invictus tarafından 12 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : invictus
  1. invictus

invictus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 40 günlük bebeğimde idrar yolu enfeksiyonu çıktı kültürden sonra tedaviye başlayacağız ...bide vajenin alt kısmında kaynama olmuş orayı açtırcaz çocuk cerrahına...kız çocuklarında sık yaşanan bir sorunmuş...aranızda benzer durumu yaşayan varsa tecrübelerini paylaşırsa çook sevinirimmm...moralim çok bozuk....senağlama

2. 12 Ağustos 2008
  3. ecenas

ecenas Canım Kızım _EceNas_ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun canım, benim de kzım var, bu kaynama ile ilgili sorunu biraz acabilirmisin neden kaynaklanmış ne yapmak yada yapmamak lazımmış,ben çok korkuyorum ona bişey olmasından,tekrar gecmiş olsun canım en kısa zamanda sağlığına kavuşur inş. bebeğin,

4. 12 Ağustos 2008
  5. invictus

invictus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür cnm...cnm vajenin altında ayrık olması gereken iki yaprakçık şeklindeki yer birbirine kaynamış muayenemizde dr.muz farketti yeni yeni tutmaya baslamış dedi...genelde kız bebeklerde sık görülür dedi...altları sürekli bağlı olduğundAn ve derileri taze olduğu için olurmuş...:1no2:

6. 12 Ağustos 2008
  7. ecenas

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hadi yaaa off ee napıcaz peki altalırını kapatmıcazmı yada ne bilim bunun bir kremi melhemi felan yokmuşmu canım,ne zaman fark edildi bu yenimi yoksa doğduğunda varmıymış,

8. 12 Ağustos 2008
  9. invictus

invictus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım elimizle bile acabiliriz ama cocuk cerrahının yapması daha uygun olur dedi...25 günlükkken kontrolde yoktu yeni farkedildi...yeni yeni tutmaya baslamış offff yaaa ben de cok üzülüyorumm agrıyacak ağlayacak bebeğim diyeee....nede olsa bir operasyonnn...mirmirmirmirsenağlama

10. 12 Ağustos 2008
  11. invictus

invictus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bunu engellemenin yolu yok dedi iki deri kaynamış ...idrar yolu enfeksiyonu da yapar dedi nitekim o da olmuş çook üzüldüm yaaa

12. 12 Ağustos 2008
  13. ecenas

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Üzülme canım benim onun sağlığı için sonucta öyle düşün rahatlat kendini,ayrıca bu işlem sizlerden yani ebevynlerden birinin olması gerekiyorsa işlem esnasında sen bulunma babası bulunsun,ben hiç kıyamıyorum kızıma ilk gece hastanede topuğundan kan alınırken hemşire ile kavga ettim, sonra artık babası tutuyor iğne yaptırırken felan,allah acil şifa versin yardımcısı olsun kızının canım en kısa zamanda iyi haberlerini alırız inş.

14. 12 Ağustos 2008
  15. invictus

invictus Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sağol cnm eşim benden daha da hasssas napcaaz bilmiyorum tedaviden öncemi sonra mı bu operasyonu yaptıracağımız bgn 4 gibi belli olacak sonucunu bildiririm...

sanırım bu durumu yasayan kimse yokkk benle paylaşımda bulunacak:KK43:(((

16. 12 Ağustos 2008
  17. nurcanogretmen

nurcanogretmen Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok geçmiş olsun .. kolay bi operasyona benziyor .endişelenmekte de haklısın sen tutmaya korkarken o küçükte olsa bi operasyon geçiricek .. Allah acil şifalar versin canımm bebeğine .. daha beterinden saklasın

18. 12 Ağustos 2008
  19. hafsaa

hafsaa Guest

geçmiş olsun canım valla okurken uzuldum ama elden gelen bısey yok Allah acil şifalar versın