Yeni doğmuş bebeğinizi nasıl emzirdinir???

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve minnick tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : minnick
  1. minnick

minnick rütbesizim benn... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar merhabalar a.s.
    Artık yavaş yavaş bebek düşünüyoruz eşimle.Ama benim aklıma takılan bebek doğduktan sonra nasıl emziricem.Herkes başıma üşüşecek.Herkesin içinde emziremem ben.Hastanede mesela hemşire bebeği ilk getirdiğinde emzirmemi isteyecek ben kendi annemden bile utanırken nasıl göğsümü açıp emzircem kaynanamların yanında.Görümcem doğum yaptı herkesin içinde paldır küldür emzirdi.Hatta babasının abisinin bile yanında.Ben onları geçtim kaynanamların yanında bile emziremem.Çok kafama takılıyor.Doğumdan önce anneme söylesem o emzirme sırasında kaynanamlara mı söylese acaba.Siz ne yaptınız?Rahat mı davrandınız yoksa benim gibi sıkıntı çektiniz mi?

2. 26 Aralık 2008
  3. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    canım hayırlısıylan önce bir bebek sahibi ol bence bu tür şeyler ondan sonra düşünülür
    çok rahatsız olacaksan söylersin çikarlar dışarıya yada sırtını dönersin vs. vs. bulursun bi çaresini dert etme

4. 26 Aralık 2008
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.352
    Ödül Puanları:
    363
    Benim görümcem de hastanede herkesin gözü önünde emzirdi.. Erkekleri ben çıkardım odadan dışarı.. Aslında anne olmadığım için bilemem belki abes bir durum değildir,ne de olsa yavrusunu besliyor..:CüvCüv:
    Ablam daha farklıydı,açıkça söylüyordu,"sadece annem,eşim ve kardeşim kalabilir,emzirirken diğerleri çıksın" diyordu..Kovuyordu herkesi..kaydirigubbakcemile3

6. 26 Aralık 2008
  7. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    konuyu Bir Derdim Var bölümüne taşıyorum..
    lütfen oradan devam edelim...
    sevgiler...

8. 26 Aralık 2008
  9. tgultekin

tgultekin ÖzLedİm.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Emzirirken bi mendil gibi bişeyle kapatırlar bazen öyle yaparsan anlar çıkarlar sanırım.

10. 26 Aralık 2008
  11. superisi22

superisi22 hayat herşeye rağmen güzel Üye

Beğenildi:
    787
    Ödül Puanları:
    163
    sen önce hamiş ol snra hayırlısıya doğur düünürsün hem niye çekiniyosun snuçta sende bayansın annenlrde hem emzirirken önüne temiz örtü örtersin

12. 26 Aralık 2008
  13. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hastanede ilk emzirmeden bahsediyorsun sanırım.benimde en çekindiğim olay buydu.valla doğuma girerken bile düşündüm.çok utanırım napıcam diye.ama bebeğimi görünce hepsini unuttum.zaten tek başına emzirmek mümkün değil ilk defada.hemşire tutturmaya çalışıyo falan bayaa uğraşıyosun.yani bunu takma kafana bişekilde oluyor mecburen çünkü bebek açlıktan ağlıyor ve tek amacın emzirmek oluyor o anda.

14. 26 Aralık 2008
  15. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.890
    Ödül Puanları:
    463
    her şekilde zaten hemşire yardım ediyor size yani bu konuda çok da yapacak birşey yok. ama artık çok güzel lohusa pijama/gecelikleri var. emzirirken hiçbir yeriniz görünmüyor merak etmeyin a.s.

16. 26 Aralık 2008
  17. 16eslem

16eslem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende çok çekinirdim sıkılırdım bu konuda arkadaşlarında dediği gibi ço güzel lohusalık gecelikler var emzirirken oran buran gözükmüyor ama ilk etapda hemşire yardımcı oluyor o zamanda tek düşündüğün kuzunu beslemek oluyor bunları şimdiden düşünüp evham yapma
    onu kucağına alacağın öpeceğin sıcaklığını hissedeceğin anı düşün ve mutlu ol

18. 26 Aralık 2008
  19. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bende herkesin içinde emziremem,ben olsam açıkça sölerdim.herkes çıksın,bir tek eşim kalsın derim.söylerdim kesin.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.