yenı dogum yaptım

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve GECEYARISIGÜNEŞİ tarafından 28 Nisan 2008 başlatılmıştır.

28 Nisan 2008
    Konu Sahibi : GECEYARISIGÜNEŞİ
  1. [/SIZE]kızlar ben yenı dogum yaptım,kırkım cıktı,ve hemen regli oldum ama nasıl korunacagımı sasırdım kımı spral taktır dıyo ama ben korkuyorum spral taktırmaktan,hap kullan mak ıstıyorum ama emzırıyorum,ne yapıcam bılmıyorum,bırde gobegım kaldı bıraz gıdermı acaba?kafamçokkarıştı

2. 28 Nisan 2008
  3. ebru_1907

ebru_1907 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    daha yenı dogum yapmıssın hayırlısı olsun zayıflamak için sabret vaktın bol daha spıral bende taraftar degılım hap kullanmak ıcınde emzırdıgın takdırde sürekli 10 ay falan gecmesı lazım o sürede esın korunucak yapıcak baska bırsey yok bende suan 30+1 günlük hamıelyım

4. 28 Nisan 2008
  5. semiha

semiha evli mutlu çocuklu... Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bende spral taktırmaktan korkanlardanım.eşim zaten canım yansın istemedi.kendisi korunuyor.

6. 29 Nisan 2008
  7. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben almanyadan minipille aldım cok rahat keşke türkiyedede olsa

8. 29 Nisan 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben spiral taktırmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum tabi eşimde karşı ama ben kararlıyım kazaya kurban gitmek istemiyorum
    ama aşırı stres yaptım bu taktırma olayını ve narkozla taktırıcam umarım olur

10. 29 Nisan 2008
  11. ayshe85

ayshe85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm hiç korkma.neden korkuyosun.bende taktırdım doğumdan sonra.doktorumun da eli hafifti ama.bana yat catala dedı tahmın edersınkı.sadce o malum bolgeyı acmak için bı alet takıyo ya onu taktıgını hıssettım 2 dk gecmedı kalk bakalım geçmiş olsun dedı.cok şaşırdım bıttımı deyıp dogruldum.bitti bu kadar dedi.eli çok hafiftı hiç bişey anlamadım.cnm erkekler hep karsı şimdi kızım 20 aylık ve eşim çocuk yapalım deyıp duruyo.iyiyki taktırmışım ona kalsa ben şimdi ikinciye hamıleydım..spıral çok iyi bişey.çocuk doğurup doğurmamak senın elınde oluyo.istanbuldaysan istersen hastane adını ve doktoru soyleyebılırım sana.

12. 29 Nisan 2008
  13. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ya aslında bende çok istiyorum ama bi korku var içimde etrafımda spiralle ilgili kötü hikayeler çok duydum belkide ondandır

14. 29 Nisan 2008
  15. ben kararımı verdım korkuyorum ama spral taktırıcam,kocama guvenmıyorum o konuda ona kalsa hemen bır tane daha ıstıyo,suanda regl yım bıtsın gıdıyorum,sızde taktırın ,rahım asagıda oldugu ıcın pek acı hıssetmıyormusuz tabı elii hafıf dr.bulmak sart:)haydı kızlar spral taktırmaya yoksa basbakan erdoganın dedıgı gıbı 3 cocuk yaparız:):)

16. 29 Nisan 2008
  17. narkozla spral taktırıldıgını ilk defa duyuyorum ama yınede arastırmak lazım .... korkma dogum yaptıgımıza gore onuda yaptırırız en zoru dogumdu buna da katlanırız be...sınek ısırıgı gıbıymıs oyle dıyolar:KK43::KK43:

18. 29 Nisan 2008
  19. ayshe85

ayshe85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen oyle cnm.ben hıssetmedım bıle..kızlar ısteyene elihafif doktorumun adını ve hastanesını soyleyebılırım
    hiç korkmayım.çocuk doğum sancısını çeken herşeyede dayanır ki bu hiç bişey