Yeni ev kuruyorum...

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve EU3 tarafından 26 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Merhaba arkadaşlar nişanlandım Allahın izniyle şimdide yavaş yavaş sıkışmadan tüm eşyalarımı almak istiyorum...büyük eşyalar evimiz bittikten sonra alınacak bende onlar alınana kadar küçük eşyaları gerekli ne varsa onları alayım diyorum.mesela mutfak için yemek takımı ,çatal-kaşık vs gibi aklıma bişey gelmiyor.sizler bana yardım etseniz bi liste yapsak olurmua.s.tüm ev için...

2. 26 Ağustos 2009
  3. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    mutfak robotu,yemek takımı, çatal kaşık bıçak takımı
    günlük yemek takımı, günlük çatal kaşık bıçak takımı
    su ısıtıcısı, cezve takımı, cezve takımı, trabzon bıçak seti, narenciye sıkıcağı, bardak takımları, kepçe takımı, tel çıpıcı, sarımsak ezici, ceviz kıcaağı, tribüşon, kevgirler süzgeçler ve leğenler,
    çelik tencere tk, teflon tencere tk,
    yumurta sahanları, saklama kapları, rende, doğrama tahtası, tepsi meyve tabakları, kek kalıpları
    bunlar mutfak için olanlar canım unuttuğum vardır mutlaka

4. 26 Ağustos 2009
  5. EU3

EU3 Guest

canım benim teşekkür ederim bende düşünüyorum bi yandan....hihoyyythepsini anladım fıstığım ama trabzon bıçağını anlamadım tatlım bilmediğim bişeymi anlamadım da kusuruma bakma:içelim:

6. 26 Ağustos 2009
  7. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    8-9 13 sayısı değişen bıçaklar saplanmış bir tahta blok. trabzon seti netten ararsan bulursun çok güzel kesiyorlar

8. 26 Ağustos 2009
  9. EU3

EU3 Guest

anladım canım...yine aklına bişey gelirse benimle paylaşırsan sevinirimyerimseniben

10. 26 Ağustos 2009
  11. angel_86

angel_86 böcüğüm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    gercı arkadas yazmıs ama bunlarda benım aklıma gelenler.baharatlık,ekmek sepeti,tost makinası,blenderlar,kahve fıncanları,baklagileri koymak için cam kavonozlar,kızarma için fritöz,mikrodalga fırın,çöp kovası... aklıma geldıkce yazarım cnm yine...

12. 27 Ağustos 2009
  13. EU3

EU3 Guest

sağol canım paylaşımın için...aklına geldikçe paylaşırsan sevinirim...dün gittim günlük yemek takımı ve çaycı aldım cok güzel bi hazırlık ya...:1hug::1hug:

14. 7 Eylül 2009
  15. Selen_Ay

Selen_Ay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.871
    Ödül Puanları:
    163