yeni evimiz ve k.valide psikolojisi

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ARKADAXSXXSXXSX tarafından 3 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    3 Ekim 2008
    Konu Sahibi : ARKADAXSXXSXXSX
  1. ARKADAXSXXSXXSX

ARKADAXSXXSXXSX kocasının bebeği Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    nerden nasıl başlıcam bilmiyorum cok sıkıldım 15 gün önce yeni bir ev aldık k.validemlerin üst katında oturuyoruz şu anda hala oturuyoruz k.validem bayram için memleketten evine geldi bizim ev alıcağımızı baktığımızı bütün detayları biliyordu ben kendisiyle memlekete giderken dargın ayrılmıştık geldiğinde de hala ben dargındım evi aldığımızda memleketteydi arayıp haber verdik sadece eşime bana değil hayırlı olsun dedi bana hiçbirşey sormuyor ya eşime yada kızına soruyor eşime soruyor o memleketteyken dişlerimden ameliyat olduğumda geçmiş olsun diye bile aramamıştı(dargınlığın sebebide kızının k.validelerine benim sözümde verdiğimiz bohçayı nasıl vitrinin üstüne anlatması bu yüzden soğuk davranıyorum)dedim boşver aramazsa aramasın nasılsa eşim yapılanları görüyor benim nasıl etkilendiğimi de görüyor diye düşünüyorum geldiğinden beri eşime ağlıyor herşeyi ona soruyor bana gene hayırlı olsun demek yok dün eşime ne zaman taşınacağız kurban bayramında evimizde olalım bizde kendi evimizde bayrama girelim dedim bana ne dedi kurban bayramında sonra gidelim şimdi gidersek annesi çok ağlarmış benim canım o ağlayınca cok sıkılırmış annesinin psikolojisi daha gitmemizi kaldıramazmış kurban bayramından sonra gidersek daha iyi olurmuş son kez bayramda namaza gidecekmiş evimizden gelir yine gidersin dedim ama annenin psikolojisi düzelsin benimki ne olsun 2,5 yıldır yasadıklarımız ortada daha doğrusu benim yaşadıklarım hani beni anlıyordun ne oldu dedim ben ev istemişim almış neymiş efendim son bayramıymış evde beni deli edecek bu adam yaa beni zerre kadar anlamamış hala onu düşünüyor onın ailesi yüzünden psikolojik tedavi görüyorum boşanmaya kadar gidiyorduk ama hala onu düşünüyor kafayı yicem artık bana yardım edin bende mi sorun arkadaşlar

2. 3 Ekim 2008
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    haklısın canım
    ama 2,5 sene dayanmıssın 2 ay daha sık dişini yerimseniben

4. 3 Ekim 2008
  5. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    ben niye bişey anlamadım yazdıklarından :uhm:
    yani eşin anneme gitmeyelim mi diyo

6. 3 Ekim 2008
  7. ARKADAXSXXSXXSX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sıkıcam da arkadaşım cok bunaldım artık herşeyimize karışıyor 2,5 yıldır kendi evim diyemedim dedittirmediler ki onların evinin parcasıydı benim avim ama artık evime evimi istiyorum yoruldum ağlamaktan yoruldummmm

8. 3 Ekim 2008
  9. txuxrkis

txuxrkis ömür törpüsü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence de biraz daha dayan...umarim evi uzakta almissinizdir...eskisi kadar sIk sIk görüsmezsiniz....bence bunun üstünde düsüne düsüne kendini bunaltma.senin yerinde olsam oturur yeni evimde neler yapacagimin hayalini kurarim.o nu düsünüpte daralmaya firsatin olmaz en azindan..

10. 3 Ekim 2008
  11. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Yüzdün yüzdün kiyisindami bogulacan az daha sabret be güzelim!!:nazar:

Tabiki belki bize konusmasi kolay ama ne diyebilirizki??benneyaptımki

Bunca zaman esin yanindaydi yinede seni ezdirmedi birak birazda annesinin gönlünü yapsin zaten surda ne kaldiki:kahve:

Bak gör hersey düzelecek canim sabrin sonu selameta.s

Buarada yeni evin hayirli olsun güle güle otur canima.s.

12. 3 Ekim 2008
  13. Sehercim

Sehercim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canım benim gerçekten bu kadar dayanmşsın biraz daha sabret.Bence Türkis çok doğru söylüyor. ne hala düşünüpte kendini üzüyorsun. evinde geçireceğin güzel günlerin hayalini kur. çokta umursama yaaa. herşey senin için yeniden başlıyor. Eşinde kendi evine taşınınca düzelir.

14. 3 Ekim 2008
  15. ARKADAXSXXSXXSX

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok saol canım allah herkese nasip etsin gör ki evde sanki cenaze var ya biz alıyoruz diye
    sanki ev alınca bir daha kimse kimseyi görmeyecek

16. 3 Ekim 2008
  17. çiçek64

çiçek64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    allah yardımcın olsun canım, abk en azından ev almışsın kurtuluyorsun 2 ay nedirki ya hiç oradan kurtulma şansın olmasaydı bunu düşün ve sabret allahım evinde huzurla mutlulukla oturmanı nasip etsin az daha sık dişini

18. 3 Ekim 2008
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Gecer canim bunlarda gecer, ne yapican!!!:teselli:

Zoruna gidiyor Validenin oglunun gitmesi herhalde, oda alisacak esinde!:1closedeyes:

Herkez evini yurdunu asini bilsin :nazar:

Takma kafana :nazar:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.