Yeni evli ve kaygl..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Sugar tarafından 28 Eylül 2009 başlatılmıştır.

28 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Sugar
  1. Sugar

Sugar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Severek evlendim kocami cok seviyorum fakat hic bir sey bekarken dusundugum gibi olmadi yani ne cinselligi doya doya yasayabiliyorum ne de aile ici iletisimde bambaska boyuta gectim sanki yani kardeslerimle eskisi gibi de degiliz zaten sanirim evlilik ne kadarkutsal da olsa bazen feragetleri de beraberinde getiriyor sanirim...yeni evliyken sorunlari yasiyorsak yaslandigimizda ne oluruz diye dusunmeden edemiyorum bilemiyorum kafam karisik sadece duygularimi yazmak istedim belki size karisik gelebilir ama simdilik bu kadari geldi aklima sadece kaygiliyim ve biraz da uzgun yalan degil halbuki benim en ama en mutlu olmam gerekn zaman dilimi olmaliydi bu
    !!!:nazar:

2. 28 Eylül 2009
  3. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Bu düşündükleriniz bana göre gayet normal geliyor.
    Çünkü eski hayatınızı arkada bırakıp,kendinize sıfırdan bir hayat kurdunuz.
    Bazı alışkanlıklarınız bile değişecektir zamanlar,bence kötü yanı ile bakmayı bırakın bir kenara bence iyi tarafından bakın.
    Eğer bu şekilde karamsar bakmaya devam ederseniz ve hep beklenti içinde olursanız hayat daha da çekilmez bir hal alacaktır.
    Zamanla siz eşinize,eşinizde size daha çok bağlanacak ve aradaki uçurumların üstesinden geleceksiniz.Önemli olan bu evliliği bir zorunluluk olarak değilde,sevdiğinizle bir ömür boyu birlikte olmak bakış açısıyla bakmanız:asigim:

4. 28 Eylül 2009
  5. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    herkes biraz bocalar..sonuçta evlilik sorumluluk getirir tabii ki bekarkenki gibi olmaz..zamanla birbirinize alışırsınız ,sorunlar çözülür...
    ya bu arada sadece merak,cinselliği doya doya yaşayamıyoruz diyorsun da , ne umuyordun ne buldun acaba:))

6. 28 Eylül 2009
  7. coylady

coylady her şey güzel olacak... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım, ne kadarlık evlisin bilmiyorum ama kendi tecrübemden biraz paylaşabilirim. Ben 13aylık evliyim.
    İlk yıl özellikle de ilk aylar biraz sıkıntılı olabiliyor. İnsan her konuda daha da hassas oluyor yeni bir ev yeni bir hayat çok da kolay değil tabii. Zamanla alışıyorsun evliliğe ve evliliğin getirdiklerine; bir süre sonra keyif almaya başlıyorsun :) :asigim:

Biraz sabret güzelim zamanla oturur her şey. Bunu kendinden fedakarlık olarak anlama ama karşılıklı alışma :) :1hug:

sana tavsiyem bu süreçte mümkün olduğunca sakin ve anlayışlı olmaya çalışın ve birbirinizi kırmayın :teselli:

8. 28 Eylül 2009
  9. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Yeni bir yuva... Beraber paylaşacağınız bir hayata başlangıç... ınanıyorum ki hemen hemen her evlilikte böyle şeyler yaşanabilir... yakında bende evleneceğim.. Ve hala endişelerim var. Ama seviyorsanız karşılıklı ve ilişkinize güveniyorsanız herşey atlatılır.. Zamanla taşlar bir bir yerine oturur...
    Kendinize sıkıntı yapmayın.. Hayata iyi gözlüklerle bakmaya çalışmalıyız...
    Allah büyük dertler sorunlar vermesin....

10. 28 Eylül 2009
  11. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bence pozitif düşünmelisin.Sen karamsar bir ruh haline girmişsin ve herşey üzerine geliyo gibi hissediyorsun.Aslında bunları hissetmen çok normal yepyeni bir hayat sonuçta tabi ki eskisi gibi olmayacak.Zamanla herşey daha da rayına oturur diye düşünüyorum.Bence şimdiden beklediğim gibi olmadı diye hayal kırıklığına uğrama hiç zamana bırak.Mutluluklar dilerimopuyorumnanaktan

12. 28 Eylül 2009
  13. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bı ailenız var ıken ıkı oldular..
    evlenmeden once belkı kolay gorunmusdur normaldır..
    ama artık onunzue bakmalısınız..
    hıc cefa cekmeden sefa surulurmu ..
    karamsarlıg uzerınızden atmalısınız..
    negatıf dusunmeyın herseyın guzel yanlarıda vardır emın olun..
    sorunlar olcagna kendınızı bukadar ınandırmayın..
    olumsuzlukları uzerınzıe cekmeyınız..

14. 28 Eylül 2009
  15. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Canım bu yazdıkların çoğumuz için çok tanıdık şeyler :)) Evliliğin ilk zamanları hiçbirzaman hayal edildiği şekilde masal gibi olmuyor.Hatta en zor dönemler diyebilirim .Ama bir süre sonra her şey kendiliğinden yerine oturuyor.Çünkü gerçeklerle hayal edilenler çok farklı :)) Önemli olan birbirinize duyduğunuz aşkın devam etmesi .Sevgi herşeyin üstesinden geliyor .Bazen düşünüyorum da biz kadınlar en azından çoğumuz romantizme çok önem veriyoruz.Genç kızken kurduğumuz hayaller , cinsellikle ilgili düşüncelerimiz ve her şeyi türk filmlerinde ki gibi sanmamız :) Oysa real yaşam böyle değil .Ne kadar mutlu olsak da, aşk devam etse de hiçbirşey hayallerdeki gibi olmuyor.Bunu kabul ettiğiniz an inanın daha mutlu olacaksınız.

16. 28 Eylül 2009
  17. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Rosenoire ablama katiliyorumkaydirigubbakcemile3...hepimizin basindan gecen seyler canim....

Adapte olmakta zorlaniyor insan biraz....zamanla hersey rayina oturur merak etme..:nazar:

18. 28 Eylül 2009
  19. PembeKelebek

PembeKelebek Kelebeğim YOLDA .... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    196
    herşey tepetaklak oluyo ertesi gün kaldığında yanında yatan adam sanki senin her gün onunla olmak istediğin adam değilmiş gibi geliyo
    çünkü senin yaşadıklarını bende yaşadım zamanında onun için sadece biraz sabır bitanem
    Ne kadar oldu evleneli?