yeni evliler, kedi köpek gibi tartışıyor musunuz, gayet huzurlu mu geçiyor evlilik?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve flamingo2754 tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : flamingo2754
  1. flamingo2754

flamingo2754 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merak ettim, ben yeni evliyim.bazen kedi köpek gibi birbirimize bağırıp çalığırıyoruz.en ufak şeylerden.. yok çamaşırlar nıye yıkanmamış.yok sabah nıye erken uyanmamışısz... yok elbisem kısaymış, ya düşersem millet popomu görürmüş.. :)
    ilk günlerde daha sevecen olması gerekmez mı,cicim aylarımız cok cabuk bitti. çok kabalaşabiliyo bazen.genel olarak iyi ama.
    sizlerin yaşadıklarınızı merak ediyorum.evliliklerinizin ilk ayları nasıldı, nasıl gidiyo

2. 11 Ocak 2010
  3. MRMN

MRMN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ilk aylarda her evlilikte alışma süreci olur zamana bırak herşeyi ve fazla da büyütme boşver konuşsun o , o da zamanla rayına girer böyle şeyleri bırakır zamanla ..

4. 11 Ocak 2010
  5. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.380
    Ödül Puanları:
    238
    e evlilik ne arkadaşlığa nede nişana benzer birlikte yaşayınca biraz erkekler annesi gibi kadınların olmasını isterler düzeni acaip severlereyvahedigeldismile

6. 11 Ocak 2010
  7. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    Annelerinden vaktiyle yedikleri dayaüı da özlemişlerse hatırlatmak lâzım esasında...
    alsanaalsanasmile

8. 11 Ocak 2010
  9. Seva_Ky

Seva_Ky Meleğim kollarımda... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kuzum hepimizin durumu aynidir... bi araya geldikmi kedi kopek gibiyiz ama ayrida kalamayiz.....

10. 11 Ocak 2010
  11. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    asla böyle şeyler için kedi köpek misali didişmedik..ben çamaşır makinesini kullanmayı bile eşimden öğrendim.. çünkü anne bana evinde asla iş yapmamıştım.. yardımcımız gelirdi ütümüzü dahi o yapardı..

eşimde bunu biliyordu. ve evlenirken üzerine basa basa" iş yapmayı bilmiyorum.. zamanla elbette öğrenirim " demiştim.. sağolsun eşimde hiçbir zaman bana baskı yapmadı..

kıyafet konusunda ben nerde ne giyeceğimi bilirim, eşiimde asla karşmaz.. sadece beyaz pantolon takıntısı vardır..

yani; bu saydıklarınız kedi köpek gibi didişmeyi gerektirmiyor.. zamanla buna alışırsınız ve saygınız biter..

bu sebeple, bir akşam eşinizle oturup konuşun.. sohbet havasında, onun nelerden hoşlandığını nelerden hoşlanmadığını sorun.. sonrasında siz anlatın.. birbirinizi anlayın.. istediklerinizi ve istemediklerinizi öğrendiğiniz takdirde iki tarafta birbirine daha özenli daha davranacaktır..

12. 11 Ocak 2010
  13. beste2006

beste2006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    :roflol: koptum yaa..

14. 11 Ocak 2010
  15. diablo

diablo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    1 ay hatta ılk yıl zor gecıyor aynı evde kalmak bırlıkte yasamaya baslamak gercekten ıkı taraf ıcınde zor. ben esımle hıc ev ısı yada kıyafetlerım nedenıyle tartısmadım aslında acık gıyınırım ama o sadece boyle gıyınme der ben gıyerım o da susar :):):) ama kayınvalıdenız nasıl yemek yaparmıs. yanı guzel yemek, tıtızmıdır. eger tıtız, terıplı, hergun degısık yemek yapan, utulu gomleklerı devamlı hazırda bulunduran bırıyse esınız o duzenı arıyor olabılır. konusarak halledebılırsınız bu durumu gıı gelıyor. esınızın gercekten sıze yardımı yokmu evde yanı anı cıkıslar yapıp fevrılesıyor oylemı kavga baslıyor

16. 11 Ocak 2010
  17. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ilk aylarda sadece annesine kızardık her ikimizde ama bağırışma olmazdı hiç aramızda ben hep neden böyle yapıyorlar derdim oda boşver derdi. 4 senelik evliliğimizde allaha şükürler olsun öyle kavgalarımız olmadı. bazen gamsızlığına kızıyorum ama nabayım benim kocamda böyle seviyorum.
    yalnız tek tavsiyem eşiniz sinirli olduğunda biraz alttan almanız. siz sinirli olduğunuzdada o alttan almalı. birbirinizi anlamalı oturup sertleşmelisiniz.

18. 11 Ocak 2010
  19. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    866
    Ödül Puanları:
    203
    26 gün sonra evleniyorum..
    Bu tür başlıklar geriyor beni eyvahedigeldismile