Yeni Evliyim Ama Çok Dertliyim :((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nomadic_ang_82 tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

2 Kasım 2010
    Konu Sahibi : nomadic_ang_82
  1. nomadic_ang_82

nomadic_ang_82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Selam Kızlar lütfen bana destek yardımcı olun bi akıl verin ben daha bir aylık evliyim ama evlendiğimizden beri sürekli kavga ediyoruz sıkıldım artık ufak tefek şeylere kavga etmekten çantamı toplayayıp gideyim diyorum 1 ayda ne oldu ne bitti kime ne anlatacağım bilmiyorum eşim çok sinirli bütün sinirini benden çıkarıyor yada bana çatıyor olmamış şeyleri olmuş gibi anlatıp kavga çıkarıyor geçenlerde çok ciddi olmasa da şiddete bile maruz kaldım :KK43:( uzun bi beraberlikten sonra yanımdaki insanı tanıyamaz oldum ailem işim onu geçtim salata yapma sürem yürümem bile bazen onun sinirlenmesine sebep olabiliyor ben anlamadım gitti evli bir arkadaşımla konuştum ilk zamanlar böyle olur sakın pes etme dedi ama benim gücüm tükeniyor soğuyorum sürekli ona karşı tam bir çıkmazdayım kendimden çıktım tamamen bi kasıntı olarak yaşıyorum acaba bugün neye kızacak bugün niçin bağıracak neden suratı asık ne düşünüyo diye paranoyaya sardım artık ne olur bana yardım edin tecrübelerinizden bahsedin bi akıl verin arkadaşlar lütfen yalvarırım kafayı yicem :KK14: :KK14: :KK14:

2. 2 Kasım 2010
  3. ceylinaz

ceylinaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canım ilk zamanlar böyle oluyor arkadaşının dediği gibi sabırlı ol inan geçecek bu zamanlar herşey yoluna girecek.

4. 2 Kasım 2010
  5. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    yaa gercek ilk zamanlar cok zor oluyor canim yaa Allah kolaylik versin...

6. 2 Kasım 2010
  7. zekiyim

zekiyim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    aslinda erkekliklerini kanitliyor guyaa:KK53::KK28:o sinirliyken sakin ol....sende parlama....ama böyle nereye kadar giderki....cok erken baslamissiniz...bir cicim ayi yasaydiyiniz alistirma olarak...:KK19:valla bu dönem gecerse oturuyor evlilik simdiki gencler pesediyor bosanbmalar artiyor bu yuzden....esinizle oturun konusun....oda size karsi degissin biraz....sende ona karsi pozitif ol.......

8. 2 Kasım 2010
  9. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Sevgililik döneminiz nasıl dı peki? ne zamandır tanıyorsun eşini? evliliğin ilk günleri daha canımlı cicimli geçmezmi, neden böyle asabiki. Düğün borçlarınız felanmı var? evliliğin sorumluluğunu henüz alamamış gibi sanki eşin..

10. 2 Kasım 2010
  11. KIRMIZIdonluKIZ

KIRMIZIdonluKIZ Canis Majoris sönüyor : / Pro Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    yooo hicte öyle olmuyor tam tersi cicim aylari oluyo
    kendinizi kandirmayin
    kocanla güzelce konus böyle devam edemez de
    gerekirse al cantani git tabi

12. 2 Kasım 2010
  13. nomadic_ang_82

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ilkinde susuyorum tamam ama üst üste gelince artık dayanamıyorum bende ne istiyorsun benden neden böyle davranıyorsun diye patlıyorum çünkü anlam veremiyorum bir de normal kavga unsuru olacak bir şey olsa derim ki haksızım hatalıyım yada kızdı bilmem ne uyuyamıyorum yemiyorum hayata küstüm ailem arkadaşlarım defalarca o adam sana göre değil seni çok incitir demelerine rağmen kör gözle baktım her şeye ama şimdi düştüğüm durum belli nerde bi cicim ayı bi cicim haftası günü görmedim oysa ki ne kadar çabaladım birlikte bi dünya kuralım bi hayat kuralım diye ama şimdi yaşama hevesim kalmadı :KK43:(

14. 2 Kasım 2010
  15. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Hayir guzelim ilk zamanlar hicte boyle olmuyor... Daha cicim ayi yaa evleneli 1 ay olmus. Konusun esinizle ... Durup dururken kavga cikarmasi bagirmasi ve siddet egilimli olmasi ne demek oluyor.. konusun derdi ne ise ogrenin ve sakin alltan alan taraf siz olmayin ..yoksa bu sekilde gider.....

16. 2 Kasım 2010
  17. nomadic_ang_82

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

çok 4 yıldır tanıyorum sevgililik dönemimiz böyle hararetli değildi en azından sevgisini hissederdim :KK14: borcumuz falan yok maddi durumum çok iyi benim zaten ona da bu konuda çok yardımcı oldum dediğin gibi durum para falan olsa anlarım sıkılıyo ediyor diye ama çok iyi işlerimiz var her şey yerinde sağlık sorunumuz yok hani derler ya rahatlık mı batıyor bizim ki o misal vallahi anlamadım ben bu işten Allah'ım yardım et bana diyorum çünkü gerçekten çok kötüyüm :KK43:(

18. 2 Kasım 2010
  19. cadaloz99

cadaloz99 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41