Yeni evliyim, bana neler oluyor?

Konusu 'Tekrar Konular' forumundadır ve white_flowers tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : white_flowers
  1. white_flowers

white_flowers Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhabalar,
    tecrube sahibi evli arkadaslardan yardim istiyorum.
    1,5 aylik evliyim ama evlendigimden beri fizyolojik olarak bazi degisimler oldu ben de.
    nasil yazilir bilmiyorum ama mesela biri; asiri gaz ve siskinlik, bekarken hic gaz problemim olmamisti.. geceleri esimin yaninda uykuya dalmaya korkuyorum kazayla bisey kaciricam diye, uykusuz geceler geciriyorum bu yuzden , bu asiri gaz neden?
    bir digeri kasik agrisi. gerci bunun sebebini dokordan ogrendik; idrar yolu enfeksiyonu olmusum :KK43:
    bir de affiniza siginarak; cinsel iliski de ilk giriste , 1,5 aylik evliyim hala aci duymam normal mi? disparoni (agrili cinsel iliski) gibi bir problemim olabilir mi?
    son olarak asiri uyku, isyerimde masa basinda uyumamak icin zor tutuyorum kendimi..

bunlarin hepsi evliligin getirdigi rahatsizliklar mi? zamanla duzelir mi? sizlere de oldu mu? tecrubeli arkadaslar tecrubelerini paylasirlarsa coook sevinirim.
    tsk,

2. 14 Ağustos 2009
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    canım korunuyormusunuz?
    biraz gebelik belirtileri gibi ama yok korunuyorum diyorsan uykusuz geceler işyerinde uykulu olmana sebep oluyordur.bu arada sistit için allah şifa versin canım çok rahatsız edici bir hastalık ben 2 yıllık evliyim sadece ilk girişte bi acı hissediyorum sonra geçiyor ama sanırım seninkide böyle normladir belki zamanla seninki düzelir bende darlık olduğu için böyle ama ilişki esnasında sürekli acı çekiyorsan bi jinekolga gitmen gerekir ama bu gaz olayı ilk zamanlar bende de olmuştu ne kadar olsa insanız ve yemeklerden sonra ihtiyacımız oluyor ee tabi ayıp olmasın diye sıkmaktan gaz problemi çekiyoruzkaydirigubbakcemile3herşey inş düzelir yeni evlisin alışırsın sıkma canını kendini biraz rahat bırak.

4. 14 Ağustos 2009
  5. white_flowers

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cok tesekkur ederim yanit icin,
    evet korunuyoruz, hamilelik suphesi yaratacak bir kacak da olmadi hic soylemesi ayip..
    idrar yolu enfeksiyonu icin doktora gittigimde doktora bira zbahsetmistim, evlenince ben de bazi problemler cikti diye,
    ohooo dedi, evlendikten sonra daha neler cikacak,
    kadin olmak zor ismis :KK43:
    ilk giriste aci oluyor, sonra olmuyor ama bazen sonradan kuruma oluyor ve aci tekrar basliyor o zaman.. acaba prez... mi buna sebep oluyor ? yani kuruluga ve tahrise...

6. 14 Ağustos 2009
  7. nidah

nidah Sabır ve Dua...!! Üye

Beğenildi:
    261
    Ödül Puanları:
    153
    canım ağrı olayı normal bende 2 ay falan sürmüştü. gaz değil de afedersin idrar olayı çok oluyodu bende. yani genel şikayetlerimiz aynı gibi. benim 2-3 ay sürdü geçti..

8. 14 Ağustos 2009
  9. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    gaz olayı yeni evlilerin problemi malesef. eşimize ayıp olur düşüncesiyle tuta tuta sonunda bi yerden patlak veriyo.( ben acile gitmiştimde bu yüzden. baktım olmuyo salla gitsin dedim:kedi: ne yapayım yabancımı yani eşim sonuçtaopuyorumnanaktan) ağrı olayına gelince bence bir jinekoloğa gidip görünmende fayda var. bu arada allah bi yastıkta kocatsına.s.

10. 14 Ağustos 2009
  11. white_flowers

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    agri icin bir sure beklesem diyorum, belki vucudumun uyum saglamasi icin bir sure gerekiyordur.
    acicak diye kendimi kasmamaya calisayim diyorum,
    ona ragmen agrirsa, soyle 2 ayi falan tamamladiktan sonra gideyim doktora diyorum ???

12. 14 Ağustos 2009
  13. white_flowers

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

gaz problemi dedigin gibi herhalde utanip sıkılmaktan oluyo..... sirket doktoruna gaz giderici bi ilac yazdirdim bakalim...

14. 14 Ağustos 2009
  15. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Sırf bir kaza olacak diye uykusuz kalmanız ilginçmirmirmirmir

Arkadaşım siz evlisiniz, eşiniz sizin diğer yarınız, olsa bile isteyerek yapmış değilsinizki. Ben olsam fosur fosur uyurdum valla.

Oooo ilerleyen zamanlarda neler neler olacak, bunlara gülüp geçeceksiniz.

Kasık ağrısını söylemişsiniz zaten, tedavi olacaksınız. Aman ihmal etmetin, idrar yolu enf. önemlidir.

Cinselliğe uyum sağlamanız süresince ağrı olabilir, lütfen rahat olun, gevşetin kendinizi.

Bol şansşakkıdı

16. 14 Ağustos 2009
  17. a.sahin

a.sahin annen seni bekliyorrrrrrr Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yhu arkadaşlar ben 1 yıl 2 aylık evliyim hala gaz problemim var bekarkende vardı çooook nadir evlendikten sonra çoooooook sık olmaya başladı günde kaç kere hemde afedersiniz walla sonuçta o benim kocam herşeyi paylaşıyoruz utanmıyorum sıkılmıyorumda ama onun yanında kndimi tutuyorum hemen wc ye kaçıyorum:):)

18. 14 Ağustos 2009
  19. white_flowers

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sirket doktoru bana debridat isimli bir ilac verdi,
    daha dun aldim,
    bir 10-15 gun ic dedi,
    iyi gelirse size de tavsiye ederim.

belki de ustumuz falan acik kaliyo, sık banyo yapmak falan, usutuyoruz ondan mi oluyo ki acaba ?? :KK43:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.