Yeni Gelinlerle Ramazan sohbeti

Konusu 'Yeni Evleneceklerin Sohbet Alanı' forumundadır ve PULPY tarafından 25 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

25 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : PULPY
  1. PULPY

PULPY Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Yeni evlenen güzeller, ramazan size de zor geliyor mu? iftar için yemek yapmak sıcacık yataktan kalkıp sahur hazırlamak?
    Bugün menüde ne var burda paylaşalım birbirimize fikir verelim, ne dersiniz?
    opuyorumnanaktan

2. 25 Ağustos 2009
  3. EU2

EU2 Guest

cnm bnm ıcın sahura kalkmak felan zor gelmıyor işe gelldiğim halde
    en koyan sey ıkı kısılık bir iftar sofrası ılk gunden berı bu cok zor geldı 4.5 ay oldu evleneli
    evlendıgımn ılk gunlerınde bıle boyle koymamıştı
    ramazan bana cok koydu yalnızlıkmafoldumben

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Ağustos 2009
  4. 25 Ağustos 2009
  5. ElmaSekeri

ElmaSekeri Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cok guzel bi topik olmus bu.
    esmy banada cok zor geliyor ama ramazan oldugu içinmi yoksa ramazan olmasada ilk zamanlar boylemi olur bilmiyorum. iftarda sahurda gozlerim dolup duruyor. evi oyle cok ozluyorumki:KK43:
    her sofrada dusunuyorum bizimkiler simdi soyle yapıyordur; annem simdi tek tek babamı kardesimi sahura kaldırıyordur diye. her gece ruyamda evi goruyorum, cok ama cok ozluyorum, eve gidip bi gece kalabilsem keske mafoldumben
    yemek olayına gelince ben acayip zorlanıyorum kızlar ya, gecen pazar gecesi geldik zaten eve, ilk kez kalıyorduk evde; hastaydım dort gun raporluydum cuma ise basladım ve aynı gun ramazan basladı yani ben eve alısamadan daha yemek hic yapmadan ramazan geldi. oyle zorlanıyorumki ne yapıcam diye
    bu topik iyi oldu benim için coook

Son düzenleme: 2 Eylül 2009
  6. 25 Ağustos 2009
  7. mawro

mawro biraz ayrılık biraz hüzün Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bı arkadasım yenı evlı 2 aylık falan kocasını kaldıramamıŞ kendını ona karsı mahcup hıssedıyor...

8. 25 Ağustos 2009
  9. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar allah kolaylık versin size

10. 25 Ağustos 2009
  11. Eudorabeta

Eudorabeta SağlıklaGelKelebeğim..εїз Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Dün bizde annemlerde yemekteydik.Babam burda kalın bugün dedi ama eşim istemedi mafoldumben Halbuki kalsaydık ne güzel olacaktı baba evimde kalacaktım ve sahura onlarla uyanacaktım 1 günde olsa hasret gidericektimm mafoldumben
    Neyse eve geldik yatıyoruz yatak odamın lambasını babam hediye etmişti ona baktım içim dolduu öyle üzüldüm kii tutamadım kendimi ağladımm senağlama
    Eşimde soruyor ne oldu diyee benmi üzdüm mutlu değilmisin diye oda üzüldü bütün gece uyumadı ben üzülüyorum diyee benneyaptımki
    Bi süre annemlere gitmicem ordan ayrılınca çok zor geliyor çünkü :gitme:

Bu arada sahurda kalkmak bana zor gelmiyor.Walla şaşırıyorum kendime bekarken nazlana nazlana kalkardım şimdi alarm çalmadan kalkıp hazırlığımı yapıyorum eşimi uyandırıyorum benneyaptımki

12. 25 Ağustos 2009
  13. PULPY

PULPY Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148

kalabalık iftar sofrasına alışanlar için gerçekten zor..insan daha bi mahzunlaşıyor,
    :gitme:

tşk ederim offf'cum,opuyorumnanaktan
    yemek olayında bende zorlanıyorum, daha doğrusu sadece ramazanın ilk günü iftar hazırladım, işten geldim 5.30 gibi iftara ancak yetiştirdim ve açken öyle zor oluyorki yemek hazırlamak ohh mis gibi kokuyor ama sen yiyemiyorsun ,mafoldumben,
    eskiden işten gelince iftara kadar uyurdum sofrayı annecim hazırlardı, bide naz yapardım çok acıktım annecik diye ... ama şimdi bütün sorumluluk bende ,

ben hafta regl olmama ragmen eşim için kalkıyorum, beraber hazırlıyoruz çoğu zaman ama
    yalnız canı yemek istemez diye...

benim eşim o konuda sorun çıkarmıyor, ne zaman istesek gidiyor geliyor ama ben kalmak istemiyorum, evimi çok özlüyorum bu bir gerçek, hele yatağımı...
    insan ramazanda daha çok anlıyomuş bence ailesinin evinin sofrasının kıymetini...
    yine de bunun da ayrı bi tadı var, sevdiğin insanla iftar yapmak, bambaska bi mutluluk...:asigim:

14. 25 Ağustos 2009
  15. PULPY

PULPY Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    aslında eşine hak ver biraz, bende eşimin ailesinde kalmak istemem mesela :eek:

16. 25 Ağustos 2009
  17. EU2

EU2 Guest

OFF CNM YENI OLMASINDAN DEGIL BENCE DEDIGIM GIBI BEN YENI EVLIYKEN BÖLE DEGILDM ARTIK ESKIDIM BUARADAkaydirigubbakcemile3

18. 25 Ağustos 2009
  19. PULPY

PULPY Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Gaziantep'te sahur vakti kalkıp sabaha karşı kebapçıya gitme olayı var,
    sizin oralarda da var mı? sahura ciğer kebabı yenir burda :KK66: arada bir değisiklik olsun diye