Yeni hamile kalanlar belirtilerinizi yazarsanız sevinirim:()))

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve selin30 tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

23 Aralık 2009
    Konu Sahibi : selin30
  1. selin30

selin30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar yeni hamile kalanlar bizlere yardımcı olurmusunuz yaşadıklarınızı anlatırmısınız döllenmeden itibaren ?????

2. 23 Aralık 2009
  3. esra83

esra83 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım çoğu kişinin aksine ben döllenmeden itibaren hamile olduğumu anladım..mide bulantısı ve halsizlik oldu bende hatta yumurtlama günlerine daha bi kaç gün vardı ben eşime hamileyim bence dedim oda psikolojktir dedi daha gün bile var dedi..ve ben öle hisettiğim için çalışmaları bıraktk ve sonuç hamileyim ..Darısı başınaa

4. 23 Aralık 2009
  5. blackberry34

blackberry34 DEMİRHAN/SELİMHAN ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    136
    Ödül Puanları:
    88
    cnm bende döllenmeden 9-10 gün sonra bel ağrısı kasık ağrısı oldu hala da devam ediyor. göğüslerim şişti ve acıyor. mide bulantım olmadı henüz daha sonra başlıyormuş diye duydum. bir de sarı akıntım oluyor ara ara. yorgunluk ve yatar yatmaz uyku hali ve çok derin uyku canım. bir de ilişkiye girerken çok cnm acıyordu. rahim daralıyormuş diye duydum.

6. 23 Aralık 2009
  7. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Göğüslerimde anormal derecede ağrı hassasiyet oluştu, idrarımın rengi sarardı..

Benim için en büyük belirtiler bunlardı..

8. 23 Aralık 2009
  9. selin30

selin30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynen bende hissettim şimdi adetime altı gün var meraktan gebericem :KK43:((( yumurtalama günlerimden sonra aşırı göğüs ağrım oldu ve bel ağrısı sonra sabahları değilde genelde akşam üstüne doğru hafif mide bulantım olup geçiyo arada başım dönüyo bugün de başım ağrıyor ara ara ama şuanda hafif göğüs ağrım var ama kasıklarımda ağrı yok dün akşam kasıklarım sağlı sollu battı bilmiyorum umarım hamileyimdir !!!!

10. 23 Aralık 2009
  11. selin30

selin30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bu belirtiler bendede var özellikle iç çamaşırımda ıslaklık hiç olmazdı benim sürekli bi ıslaklık ve mide sancıları :SSSSS

12. 23 Aralık 2009
  13. deniz_gunes

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Belirtilerin evet hamilelik belirtileri fakatt; En büyük belirti adet gecikmesidir :)

Hamileliği çook isteyen kişilerde sendeki bu belirtiler psikolojik olarak da ortaya çıkabilyor biliyorsun..

Bu kadar kafaya takma ve adetinin gecikmesini bekle bakalım...İnş.Hamilesindir.

14. 23 Aralık 2009
  15. selin30

selin30 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    idrar rengimde sapsarı off yaaa kafayı yiyecem acaba kan tahlilimi yaptırsam çıkarmı ki ???

16. 23 Aralık 2009
  17. lovfun

lovfun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım ben 3 sene her belirtiyi takip ettim ve hep de negatif sonuçla karşılaştım. hamile kaldığım ay regl olacağım gün çok belli belirsiz tuvalet kağıdına kahverengilik geldi. üstünden 8 gün geçti ama mevsim değişikliğinden gecikti herhalde deyip ben de üstünde durmadım pek tüm belirtilerim vardı çünkü kasık ağrısı, göğüs ağrısı vs. ve 3 yıl boyunca tüm gecikmelerimde bir heves test yapıp sonu hüsran olunca daha da test yapmayacaktım.

ama sonunda eşim dayanamayıp test alıp gelmiş ve ben de öyle sıkılmıştım ki negatif görmekten öylesine baktığımda çift çizgiyi görünce inanamadım.

diyeceğim şu ki belirtilere fazla kafa yormayın bünye sapıtıyor sonra benim hiç aksamayan reglim 10 gün gecikmeye falan başlamıştı. demesi kolay biliyorum yapması zor ama emin ol daha kolaygelir bebeğin

18. 23 Aralık 2009
  19. deniz_gunes

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    adetine 6 gün var daha...çok acelecisin.)))) hadi bakalım inş...))))

bilmiyorum adete 1 hafta varken kanda çıkar mı bilemem...belki çıkar.