Yeni Hamile Ve Gribim :(((((

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve NurDer tarafından 24 Haziran 2008 başlatılmıştır.

24 Haziran 2008
    Konu Sahibi : NurDer
  1. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    Kızlarrr biliyorsunuzdur belki henüz yeni hamileim yani keseyibile göremedik henüz. Ama iki gündür fena üşütmüşüm şiddetli öksürük ve hapşırma var. Her defasında kasıklarım fena zorlanıyor:KK43:(( sizce ne yapmalıyım dünden beri ıhlamur felan içiyorum ama .... Umarım bebeğimi göremeden kaybetmem bu yüzden :KK43:((senağlama

2. 24 Haziran 2008
  3. EU1

EU1 Guest

offf canim yaaa dr lar ilk haftalarda iyi olmadigini derler
    ateslimi ama seninki
    atesli degilse korkmaa
    caya karabiber erk birde bolll limoon uc dort bardak ic bakiyim iyi gelectir ben hep oyle yapar ayaklanirdimm

4. 24 Haziran 2008
  5. nestle76

nestle76 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bir tatlı kaşığı bal üzerine kararbiber boca et ve ye...ayrıca kaynak sütün içine de bal ve kararbiber koyarak iç...ayrıca siz yapıyor musunuz bilmem ama gripte bardak (kupa) çektirmek de çok faydalıdır...sırtına bardak çeksinler...sonra bengayla ve yat uyu..sabah zımba gibi kalk...

6. 24 Haziran 2008
  7. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benimm çok geçmişş olsun hayatımmm üzüldümm bakk şimdii nolursunn dikkt et hayatım kendine.

8. 24 Haziran 2008
  9. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım oncelıkle gecmıs olsun dıyorum bede hamıleyken boyle grıp oldum yazın ortasında ateslendım ustelık gecmeyınce doktorumu aradım dogum doktorumu grıp oldumu soledım oda hastaneye gıtmemı ve hamıle oldugumu soylememı ve grıp oldumu solememı soyledı ve serum takmalarını ıstememı soledı hemen karnımı dınledıler muayene etıler hemen acılde bı serum taktılar ıkı ılac verdıler ılaclarımı hıc kulanmadım serum ıyı geldı bırde portakal falan meyve ye c vıtamını ıceren meyveler aldım yedım hemen gectı serumu yınce aklım basıma geldı yanı tavsıyem doktorunu ara sıkayetını soyle o senı yonlendırır

10. 24 Haziran 2008
  11. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    geçmiş olsun adaçayı sakın içme , kaynak çayın yada sütün içine sakın bal koyma çünkü bal kaynar bir sıvının içinde tehlikeli bir maddeye dönüşüyor ılık olması lazım.. öksürüğünü kesmek için limon,bal,karabiber yap 3 öğün iç hep dinlen... hapşırığını sakın tutma tutmak daha tehlikeli ama hapşırırken karnını ve bacaklarını sıkı tut bebiş için... inşallah geçer..

12. 24 Haziran 2008
  13. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    sağolun kızlar işten izin aldım eve geldim zaten. soğuk soğuk terliyorum ateşim yok yani bu kadar sıcak varken vucudum ılık normal yani. Limon ıhlamur felan denedim de diğerlerini denemedim karabiber ve bak öksürük için değil mi?

14. 24 Haziran 2008
  15. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım sen belkı benden tecrubelısındır ama benım bıldım hamıleyken lımon yasak hem asıtlı hemde bebege zarar vere bılır bence serum taksınlar hamılelerede takıorlar sımdıkten yenıden gecmıs olsun allahım acıl sıfalar versın Şeniz

16. 24 Haziran 2008
  17. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    zaten midemdeki sorun nedeniyle limon portakal felan fazla tüketemem ben:KK43:( yarında gitmeyecem işe biraz terlemeye çalışayım belki daha iyi olurum üşütmek hiç bu kadar korkutmamıştı beni :) aynı şirkewtte 6 senedir çalışıyorum. Kızlar bugün bana "sana nazar değdi dediler onlar hatırlattı ben kolay kolay hastalanan biri değilimdir ve en son gribim 2 sene önceydi. Her ne olursa olsun hayırlısı olsun canlarım allah hepimizi kem gözlerden korusunnnnn

18. 24 Haziran 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canim valla ne biliyim dogru zararli derlerdee
    valla ben limonu portakal gibi yedim asererkenn ilk haftalardaa
    insallah bisey olmamistirr:tomato: