yeni hamişler sizlerde belirtiler ne alemde???

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve yexsxbxux tarafından 9 Kasım 2008 başlatılmıştır.

9 Kasım 2008
    Konu Sahibi : yexsxbxux
  1. yexsxbxux

yexsxbxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar öncelikle yeni hamiş haberi alan herkese tebrikler diyorum ve sağlıcaklada kucaklarına alamayı nasip etsin diliyorum....:CüvCüv:

kızlar benim cuma günü ilk ultrasyon kontrolüm var...kanda ve idrarda hamiş çıkıyorum ama ultrasyonda keseyi görene ve kalp atışını duyana kadar içim rahat değil.....ister istemez endişeliyim...:1rolleyes:

sizlere sormak istediğim benim gibi bu tarihlerde hamiş olanlar sizlerde hamiş belirtileri başladı mı hiç?

ne bilim genelde bu haftalarda mide bulantıları başlıyor... ne bilim işte insanın canı birşeyler ister....bende hiçbir belirti yok....hatta ben hamiş olamdan önce aşerenler gibi habire birşeyler isterdim...ama yok şimdi... hatta ara ara adet sancılarım oluyor dahada endişeleniyorum...:çok üzgünüm:

sizde durumlar nedir????

2. 9 Kasım 2008
  3. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yeşbü sende kanama olmuşmuydu transferimin 8 inci günü bu sabah kahverengı leke gelmiş çamaşırıma o anda hemen turuncu renkte kan geldı moralım cok bozuk suan cok agladım belımde sızlıyo cok kötuyum

4. 9 Kasım 2008
  5. eyetkiner

eyetkiner deniz gözlü bebeğim Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    148
    walla canım bende de durum aynı hiç belirtim yok midem ağrıyor bazen bende de ara ara kasılma oluyor kasıklarımda sonra geçiyor. ama aşerme mide bulantısı yok !

6. 9 Kasım 2008
  7. yexsxbxux

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım bendede olmuştu kanama...ilk kan tahlili günümde olmuştu.....sadece günlük pedimi kirletecek kadar olmuştu...sonrada kahveringiye dönüşerek kesilmişti....merak etme canım bu tür kanamalar olabiliyor....devam etmezse endişelenme....inşallah bebeşin sıkıca tutunur canım

8. 9 Kasım 2008
  9. yexsxbxux

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım sen ilk ultaryona ne zaman gidiyorsun hayırlısyla....

10. 9 Kasım 2008
  11. eyetkiner

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim yarın bhcg testim var iki katına yükselmiştir inşallah allahın izniyle :Saruboceq: merkez ne zaman çağırırsa artık neye göre çağırıyorlar onu da bilmiyorum yaa bakalımm:ecrin_bebek:

12. 9 Kasım 2008
  13. yexsxbxux

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    senin baya yeniymiş.... inşallah katbe kat artar canım hayırlısıyla.....

14. 9 Kasım 2008
  15. eyetkiner

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    148
    evet canım ben ilk 6 kasımda test yaptırdım yeniii hamişim yanii. inşallah katlar canım sağoll

16. 9 Kasım 2008
  17. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eyetkiner ve yeşbü ikinizede cok tesekkur ederım sayenızde içim rahatladı allah saglıklı bır hamılelık gecırmenızı ve nur topu gıbı bebeklerınızı kucagınıza vermeyı nasıp etsın ınsallah darısı basımaa.s.

18. 9 Kasım 2008
  19. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    allah tamamini erdirsin kizlar :) benimki tup bebek degil ama 3 kere ultrasona girdim ilkinde hic biseye benzemiyodu ikincisinde kalbinin atisini gordum boyle sari isik gibiydi ucuncusundede boyle hareket eder gibi kimildadigini gordum cok sukur 10 haftalik hamileyim mide bulantim var ama cikarcak kadar degil hafif bulantilar kasiklarimda bazen sanci giriyo sorduk karnim degisiiyomus korkmayin oyle oluruna birakin ne kadar dusunurseniz o kadar riskli olur umarim yuce rabbim kucagimiza almayi nasib eder allahim olmayanlarada nasib eder insallah...