Yeni ikiz anneleri burada paylaşalım soruları ve sorunlarımızı

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve WomenLove tarafından 25 Eylül 2009 başlatılmıştır.

25 Eylül 2009
    Konu Sahibi : WomenLove
  1. WomenLove

WomenLove bir Aşk Krallığı Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba kıslarr yeni yeni annelerimiz çoğalalıyor bende yeni sayılırım 5,5 aylıklar

sorunlarımızı ve sorularımızı herşeyimizi paylaşalım .....

şimdiden hoş geldinizz çaylar:içelim: benden pastalar
    sizdencokacimcoook

2. 25 Eylül 2009
  3. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    hayırlı olsun topiğiniz..... bize daha çooook var.ama tecrübe için ziyaret ederiz....

4. 25 Eylül 2009
  5. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    sağol kayracığım çok yeni anneler pek katılamaycak şimdilik benim bildiğim bebişko comebaby açelya rüzgarım var

6. 25 Eylül 2009
  7. Kayra

Kayra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    108
    hymarry vaaarrrr..... doğum yapan üçüz anneleri var... nil var.pitos var........ daha gelcek çok kişi var.hem bizde doğurunca hep ikiz hamileliktemi görüşcez...... bu topiğe terfi etcez dimi ya.

8. 25 Eylül 2009
  9. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    kayra bıkerem dırım üçüzlerı ıstememışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş:sinifsinif::sinifsinif:

10. 26 Eylül 2009
  11. WomenLove

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    198
    yaaaa maullim aplaaaa araya fesat sokmaaaaaaaaaaaa öle şey olmazzzzzzzzz yaaaaa aşkolsunnn

üçüz dördüzz buyursun gelsinnnn herkes hirkişciklere açık sayfamız

12. 26 Eylül 2009
  13. seybay

seybay umut et! sabret! şükret! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar..ikizlerimle 2.aydayız..kızım pek gazlı derdim bu..sanırım tüm çareler boşa...

Başta doktor metsil verdi yaramadı şimdi nurse harvey şurup kullanıyorum ama pek de ümitli değilim..sizler nasıl çareler buldunuz..

mama meme karışık besleniyoruz..60 cc veriyorum mamayı..sütümle doymuyorlar..bazen meme sonrası mama..bazen de sırf mama ile besliyorum ancak sık da emziriyorum..beslenme işini pek rayına oturtamadım..

sizler nasıl besliyorsunuz..veletler doymuyorlar..sanırım büyüdükçe daha fazla enerji sarfedip daha fazla acıkıyorlar.

14. 26 Eylül 2009
  15. Ruzgarim

Ruzgarim <a href="http://lilypie.c Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    113
    Selam kizlar benim ogluslar 15 aylik hatta 16 olucaz 4 ekimde.hala yurumuyoruz ve siraliyoruz.konusma dersen bir kac kelime daha cok kendi aralarinda bizim anlamiyicamiz sekilde konusyorlar.Kavga ediyoruz arada ama surekli birbirleriyle mesguller.en cokta sut icin kavga ediyoruz.Deniz ethemi isiririyor arada.ceza veriyorum besigine koyuyorum zaten anliyor yanlis yaptigni.
    kesinlikle cok ayri kisiklikelri var tek yumurtalar amaaslinda hic benzemiyorlar birbirlerine.
    Benimkilerde ic gaz olmadi cok duzenli uyuyurlar yemek yerlerdi.cok cabuk kilo aldilar hala bile yasitlarinda ileriler 12 kilo deniz 11.750 ethem .
    ethem buyuk dogmustu son bir kac aya kadar ise her zaman denizden kilolydu deniz onu gecti.
    Ben 4.5 ay emzirdim mama donusmlu olarak 7 aya kadar da sutumu sagdim.ama simdiki aklim olsa emzirme icin daha cok savasirdim 1 yasina kadar emzirin kizlar cok onemli ustelikgunde 500 kalori yakiyormussunuz yanlis bilmiyorsam.

16. 26 Eylül 2009
  17. papatya42

papatya42 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dırımkızı yeni topiğiniz hayırlı olsun.ınş. bizde doğurunca bebişlerin sorunlarını buraya yazarız.Ama sizin yaşadıklarınızı okuyarak belli bir tecrğbe sahibi oluruz inş.

18. 26 Eylül 2009
  19. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    mirmirmirmir:eek:klava:
    bana neeeeeeeeeeee..................üçüz dememışsın ışte bana neeeeeeeeeeeeeeee......................:eek:klava::çok üzgünüm::eek:klava:..........neyse oklaa yede barısalım...........ınş doğurunca fırsat buluuuuusammmmm gelırım.........sen evıne delll topıge davet edoyon korkundan demı.........hımmmmm bulurum senı bennnnnnn:roflol: