YENİ InStyler saç şekillendiriciyi kullanan varmı ??

Konusu 'Hiçbir başlığa uymayan yazılar !' forumundadır ve gulizz tarafından 19 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    19 Eylül 2010
    Konu Sahibi : gulizz
  1. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar fırçalı ama değişik bi sistemle çalışan bu şekilllendiriciyi hiç kullanan ve memnun olan varmı aranızda??
    :uhm:
    ellerimi yakmadan, elektiriklenmeden ,hacimsizleştirmeden, kısa sürede düzleştiren bir düzleştirici ve iri doğal bukleler yapan şekillendirici tavsiyeleri istiyorum...a.s.:enbuyukkk:

2. 19 Eylül 2010
  3. Fitnetor

Fitnetor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    mrb. reklamları sürekkli dönüyor nette de . ben de merak ediyorum. memnun kalan varsa almayı düşünüyorumm

4. 20 Eylül 2010
  5. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    aynen cnm ama yeni olduğu için kullanıp bizi aydınlatack arkadaşlar yok sanırımbilmiyorumkismile

6. 20 Eylül 2010
  7. Fitnetor

Fitnetor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    mrb canım. bugün telefon numaramı bıraktım. hani yapısını öğreneyim diye. teflon mu çelik mi ne bunun yapısı dedim. telefondaki kız da bilmiyo ne olduğunu deli mi ne şaşırdımmm kaydirigubbakcemile3 şimdiye kadar alıp ta memnun almayan yokmuş. garantisi de varmış. memnun kalmadığında iade edilmiyormuş. bakalım bizim iş yerinden bir arkadaşa sipariş vericez geldiğinde deneyip buraya yazarım canım

8. 22 Eylül 2010
  9. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bugün fox ta reklamı vardı tvde ilk kez gördüm.kullanımı diğer düzleştiricilerden daha kolay gibi görünüyo..ama ısısı az sanki yeterince düzleştirmiyo gibi geldi bana..bide dalgayı nasıl yapıyor bi türlü keşfedemedimkaydirigubbakcemile3

sende zor yerden sormuşsun cnm kıza:roflol:

indirimim de indirimliyli baya fiyatı bi bakın istersenis a.sdeneyimlerinizi bekliyorum cnm:kahve:

10. 24 Eylül 2010
  11. Fitnetor

Fitnetor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım ben de nette videosunu seyretmiştim bukleyi kendin elinle dolayıp yapıyosun . arkadaş sipariş etti bakALIM p.tesi gelecek . deniycem yazarım burdan :)

12. 26 Eylül 2010
  13. ebrumemet

ebrumemet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende almak istiyorum indirim.im diye bi site buldum 99tl ye düşmüş almak istiyorum ama garantisi varmı yokmu bilmiyorum geldi bozuk çıkarsa napacam daha önce bu siteyi duyan eden var mı güvenilirmi sizce bide alan arkadaş memnunmusun lütfen yarın bize bildir nasıl olduğunu bende yarın sipariş vereyim

14. 28 Eylül 2010
  15. Fitnetor

Fitnetor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    mrb kızlar. bizim sipariş geldi bugün. gelir gelmez de denedik. tam bir fiyasko ! asla almanızı tavsiye etmiyorum. en kötü düzleştiriciler bile daha ii düzleştirir emin olun.

16. 29 Eylül 2010
  17. gulizz

gulizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    cnm cidimisin okaa kötü yani?:1shok:

nesi kötü??ısısımı az geliyo ki??fisfisfis

18. 29 Eylül 2010
  19. Fitnetor

Fitnetor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    3 aşaması var canım. bi de maşa da yapılıyo diyolar ya alakası yok anca uzun pırasa gibi ince saçın olcak öyle olur. ayrıca maşa gibi tutmuyor saçı. elinle sıkıştırınca maşası dönüyo çünkü sabit değil. hiç bulaşmayın derm paranıza yazık. düzleştiğrmiyoda . ben 4 sene önce aldım bi fön makinesi o bile bundan daha iyi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.