yeni itiraflar...

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve PembeBeyaz tarafından 26 Kasım 2007 başlatılmıştır.

26 Kasım 2007
    Konu Sahibi : PembeBeyaz
  1. PembeBeyaz

PembeBeyaz gel artık bebeğimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Üniversitede okuyordum. Babam uzun zamandır işsizdi. Bir gün annem elinde bir leğenle geldi ve beni banyoya soktu. Bize büyü yapıldığını ve bu büyünün bakire bir kızın idrarı ile kapı eşiklerini ovarak silerse bozulabileceğini söyledi. On dakikalık bir uğraştan sonra annemin dediğini yaptım. İnanılması güç ama annem üzerimizdeki büyüyü bozduktan(!) üç gün sonra babam iş buldu! Annem pek bir sevindi. Haliyle ben de. Ama şimdi itiraf etmem gereken bir şey var. Anne, babam o işi nasıl buldu bilmiyorum ama bunun büyüyle bir alakası olmasa gerek. Zira senin kızın bakire filan değil.

ebrarım, Kadın , 37 , Ankara

Paçalı Don
    Yurtdışında bir üniversiteye bir aylığına görevli gitmiştim. Karşı komşum evsahibimin 20 yaşlarındaki oğluydu. Çamaşır makinesini koridorda birlikte kullanıyorduk. Tabii burdan gitmeden önce annemler oralar soğuk olur diye bana yün içlik, yünden paçalı don vs. almışlardı. Herneyse bir gün beyazları yıkamak için makinaya koydum ve bir saat sonra asmak için gittiğimde çamaşırlarım makineden çıkartılıp sepete konmuştu bile. Böylesi bir duruma hiç alışık olmayan ben, hem şaşırdım hem de utandım. Adam g-stringler ve tangalardan sonra benim paçalı donları ve kollu atletleri incelemiştir uzun uzun artık. Almanların Türklere bakışını bir kez daha değiştiremedim. Üstüne üstlük bir de paçalı don imajını yarattım. Kutluyorum kendimi

semahat, Kadın , 26 , İstanbul

Lambalı
    Filmin en heyecanlı yeri, kurşunların havada uçuştuğu çatışma sonrası gerginlik var. Esas oğlan lazerli silahını usul usul, sinsice kötü adama doğrultuyor, lazer ışığı kötü adamın üzerinde geziyor, hepimiz pür dikkat kesilmişiz ve annem devreye giriyor; "Aha da lambalıyı doğrulttu! Hiç şansın yok oğlum!" Filmin sonunu soracaklara şimdiden bildirelim, biz de bilmiyoruz.

2. 26 Kasım 2007
  3. PembeBeyaz

PembeBeyaz gel artık bebeğimmm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    drfromn, Erkek , 34 , İstanbul
    Şahitsiniz değil mi?
    Bugün arkadaşımın silah mağazasına gelen ve "Tabancam için kılıf arıyorum." diyen şık beyefendiye "Kılıf eczanede olur; yan tarafa bakın." esprisini yapan ama o beyefendi dışında herkesin kahkahalar atmasına yol açan ben değildim; şahitsiniz değil mi? Hayır, kendisi ilçe emniyet müdürü oluyormuş da o bakımdan...

ebrarım, Kadın , 37 ,

Canım Kayınvalidem
    Geçenlerde kayınpederim, eşim ve ben okey oynamaya karar verdik. Dörde tamamlamak için de oyunu hiç bilmeyen canım kayınvalideciğimi oyuna zorla aldık. Kayınvalidem oyunun daha başında, kendine gelen taşı, "Yavrum, senin işine yararsa sen al, ben öbür eli bekleyebilirim." diye dört gözle taş bekleyen bana ikram etti. Şimdi gel de sevme bu kayınvalideyi...

muftildigilgi, Kadın , 34 , Almanya 6 gün 2 saat önce gönderdi.

Model olsun
    Kocam oğullarımın sünnetini yapacak olan doktora açıp kendisinkini gösterdi. "Aynısından" olsunmuş. Tövbe tövbe...

4. 10 Aralık 2007
  5. CHOSEN

CHOSEN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    Model olsun
    Kocam oğullarımın sünnetini yapacak olan doktora açıp kendisinkini gösterdi. "Aynısından" olsunmuş. Tövbe tövbe...
    [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]

bu güzeldi işte :)

6. 7 Ocak 2008
  7. Deryacik

Deryacik ...KUAFÖR OLDUM BEN... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    hehehehhehehehee hepsi çok güzeldi model olsunmuş hehehehehehheheeee