yeni itiraflar

Konusu 'Komik Yazılar' forumundadır ve halley tarafından 11 Eylül 2006 başlatılmıştır.

11 Eylül 2006
    Konu Sahibi : halley
  1. halley

halley Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    369
    Ödül Puanları:
    93
    alyaxalmira; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İstanbul Gçenlerde bir arkadaş ben öldükten sonra mail'lerimi kim okuyacak demesi beni allak bullak etti. Şu sıralar fena halde benden sonra e-posta adresim ne olacak sorusu kafamı kurcalamaya başladı. Ben de ölmeden önce tüm mail adreslerimi ve şifrelerimi birine verme kaarı aldım. Hatta zarf hazır. Konu şu ki hala kime vereceğimi bulamadım. Ailemden biri olsa diyorum, olacak iş değil. Arkadaşlara versem, paranoyak olurum hakkımda ne düşünürler diye. Çok zor benim işim, çok.

algülümvergülüm; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: İstanbul Klavye kullanımı konusunda çok başarılı değilim. Mail yazarken çok hata yaptığım oluyor. Ama şöyle kelli felli amcalara mail atarken bi kontrol et be kızım, değil mi? Koca adama attığım mailin sonuna "ilgiye ihtiyaç duyarsanız aramaktan çekinmeyin" yazdım iyi mi? Acaba bir tane kocaman "B" yazıp yollasam mı? İlginin başına iliştiriversin bi zahmet!

sosludondurma; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: Ankara Gel de erkeklerin tek eşli olabileceklerine inan. İşte sevgilimin mutasyona uğrattığı şarkılardan birkaçı: “Mutluluğun formülü çok açık: bir sen, bir ben beş de yedek..” ya da “Uzanmışım kumsala, Helga, Olga yanımda...”. Zihniyet farklı, zihniyet.
    evli ama bekar; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 25; İl: İstanbul Eşim sevişirken konuşup fanteziler kurmaya bayılır, ben de ona yatakta sevgilimle yaptığım herşeyi anlatıyorum, o bunları fantezi sandığı için zevk alıyor, ben ise itiraf edip vicdanımı rahatlattığım için
    cherr cim ben sandığın yazı:laugh: :laugh: **********************************************************

SÜSkabağı; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 24; İl: İstanbul Taksim'de bir kafede fal baktıran kardeşim; "Gelecekle ilgili sormak istediğiniz bir şey var mı?" sorusuna, "Selülidim olacak mı?" diye cevap verdi! Selülitleri yok etmek için yeni bir yöntem çıkmış, magmadan çıkan lavlarla yapılıyormuş, kendisini ona yönlendireceğim.

istimna; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 30; İl: İstanbul
    6 aylık oğlum ağlamasın diye binbir şebeklik yaptım ama ağlamaya devam etti. Sinirlendim ve ağzımdan "hay ben senin ananı" çıkıverdi. Mutfaktan gelen ses: "Nerdeeee???"
    :laugh: :laugh: :laugh:

2. 11 Eylül 2006
  3. roxett

roxett Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    Abher; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: Edirne
    Annem ile babam bir haftasonu köyden döndüler. Canım annem yaptığı salçaları köyde unutmuş. Google Earth ile Edirne'yi incelerken bir de bizim köye bakayım dedim. Köydeki evimizi gördükten sonra anneme seslendim. Bak köydeki ev diye. Canım benim ekrana baktı; köydeki ev olduğundan emin oldu ve bombayı patlattı “Salçalar nerde kalmış görünüyor mu?”. Oy annem oy

4. 11 Eylül 2006
  5. tutuklu

tutuklu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    :) :) :) :) :) çok güzelll salça earth :)