Yeni kaynana adayı komşum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kestane tarafından 1 Mart 2009 başlatılmıştır.

1 Mart 2009
    Konu Sahibi : kestane
  1. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar nasıl anlatayım bilmiyorum duyunca çok canım sıkıldı geçen kafta komşularım bana geldi genç değiller 60 yaşlarındalar kayın validemide aradım anne komşular gelcek sende gel beraber otururuz dedim kadıncağız tamam dedi neyse geldiler oturuyolar tabi ben mutfağa gittim ikram falan hazırlıyom neyse getirdim yediler içtiler gittiler.kayın validem dün akşam söyledi görümcem de var yemek hazırlıyoz karşı komşum ben senin gelinine kaynanalık yapmak istiyom burda canı sıkılmasın falan demiş bu arada 2 yıllık evliyim canımın falan sıkıldığıda yok ayrıca diğer komşumda sen nedemek istiyon kızın kaynanası var zaten sana ne oluyo demiş canı sıkılırsa onunla gezer sana ne oluyo demiş tabi kayın validem şok olmuş bişey diyememiş tabi bende duyunca şok oldum görümcemde anneme kızdım sen niye onun kaynanası var zaten sana igerek yok sen kim oluyon niye demedin dedim evine gelmiş evin üstünde laf söylemek istemedim dedi görümcemde kızdı tabi anneme ben de o benim evimde bu lafı söyliyebiliyosa sen hayli hayli söylersin dedim neyse baya canım sıkıldı ne yapmaya calıştı sizce kızlar kendisi biraz dedikoducu acaba annemden laf alıp bana söyleyip ara bozmayamı çalışıyo anlamadım gitti

2. 1 Mart 2009
  3. ikrar

ikrar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    106
    densızlıgınde bu kadarı olur yanı
    senın yerınde olsam bı daha o komsumu ne evıme sokarım ne görüşürüm yüzüne dahi bakmam
    ona ne oluyo o kım ya
    ilişkini kes bence muhatap olma gıtsın Çok üzgünüm çoook:mymeka:

4. 1 Mart 2009
  5. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Aaaaa ne komik insanlar var ya..
    Bazen düşünüyorum da bazı insanların hiç işleri,güçleri,dertleri,tasaları yok galiba..kafamçokkarıştı
    Ne güzel!:nazar:

6. 1 Mart 2009
  7. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.397
    Ödül Puanları:
    563
    trajikomik bir olay olmuş..
    . uzak durun. sadece merhaba deyin...çekin kendinizi......

8. 1 Mart 2009
  9. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşım neden canın sıkıldı onu anlamadım
    canını sıkacak moralını bozacak yermi ariyorsun kendine
    hayır konu okadar komiki canını sıkmak yerine katıla katıla gülmen gerekir
    o kayananlık yapmaya çalışan bayanada iki laf edersin olur biter yani niye kendini üzüyorsun

10. 1 Mart 2009
  11. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bir deli bir kuyuya 1 taş atmış 40 akıllı çıkaramamış
    söylemiş o kadın öylesine bir laf belliki iyi niyetten
    kayınvalidende ev sahibesi sayıldığı için cevap vermemiş
    neye taktınki bu kadar
    görüşmessin olur biter

12. 1 Mart 2009
  13. SultanSena

SultanSena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    onun kendi gelini yok mu?Sanane elalemin gelinine kaynanalıktan tövbe tövbe.Ne garip insanlar var ya.Senin kaynanaya ihtiyacın var mı?

14. 1 Mart 2009
  15. TatLiGaci

TatLiGaci Heidi ve kankileri Üye

Beğenildi:
    70
    Ödül Puanları:
    203
    şekerim böyle tipler bir pundunu bulup konuyu allem edip kallem edip senin tarafından görünüp bir şekilde ağzından ufakta olsa bir laf almaya bakar sonra da sohbet konusuymuş gibi yaparak yine bir toplantı gününde kayınvalidene aktarır,senin de boşyere huzurun kaçar.Aman ha komşularına falan güvenip,içten davranışlarına aldanıp en ufak bir eşinin tarafından şikayette bile bulunma.komşunla mesafeni iyi ayarla,ne fazla sargın ne fazla dargın orta şekerli.komşuna söyleyeceklerinden de çekinme ama usulünce.

16. 1 Mart 2009
  17. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar kendi gelini var pek uğramıyo ona kaynanalık yapamıyoya bana yapcak aklı sıra bende zaten çok muhattap değilim kendisiyle pek gitmem evine çünkü evde bekar oğlu var ne olur ne olmaz insanlar zaten en ufak şeye deikodu yapıyolar eşim falanda karışmaz zaten git gitme demez benim nasıl davrancağımı bilir ama akıl var mantık var ama bu kadında ikiside yok insan bi düşünür ben bu kadına böyle diyom oğluna söyler kızla arası bozulur huzursuzluk olur diye düşünmedi heralde allah tan anlayışlı insanlarda eşim annesi sadece konuştuk olayı değerlendirdik ama insan kızıyo işte

18. 1 Mart 2009
  19. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    EVET HAKLISIN CAnım ara bozmaya çalışıyo insanlar ama asla ailemi eşimi kötüliyecek birşey konuşmam hele bu satten sonra varsada konuşmam çekemiyo sanırım ben sürekli giderim kayın valideme iyi kadın sonuçta tek gelinde benim sık sık görüşüyoz yani kendi gelini gelmiyo onu takmıyo diye kıskandı galiba