Yeni Kızım Balım

Konusu 'Dostlarımızın Köşesi' forumundadır ve nevbahar tarafından 29 Ocak 2009 başlatılmıştır.

29 Ocak 2009
    Konu Sahibi : nevbahar
  1. nevbahar

nevbahar Herkes Olmuş Sahtekar Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148

Gene yolumun üstünde ki petshop ve avuç kadar kafeste bir kedi. Önceleri her akşam üzülerek geçmeye başladım önünden bir seven alacaktır onun da yuvası olacaktır dedim kendimi umutlandırdım.

1 ay geçti hala orda...2 ay geçti hala orda... 3 ay geçti bir akşam üstü baktım ki yok. Sevindim oh be kurtuldu yavrucak dedim. 2 gün sonra baktım ki gene orada meğer veterinere yollamışlar serum yemiş. Sonra bir gün bir baktım sırf insanları üzmek için köpeklerin yanına koymuşlar ve köpekler oyuncak gibi onu ısırırken onun kaçmaya mecali bile yoktu.

Artık evden işe geliş gidişlerim üzüntüden ağlamaya kadar gitti. Her akşam ağladım ordan geçerken annemi ikna edemezdim çünkü evimizde zaten 2 kedimiz vardı.

Ve artık 4 ayı geçmişti o küçük beden kafes dışını görmemiş ne yürümüş ne oynamış ne sevilmişti. Gözleri akmış burnu akmış tüyleri topak topak olmuştu. Bu sabah işe giderken babamda onu öyle görünce hadi kızım dedi anneni ikna ederiz alıyoruz.

Girdik ve aldıkta. 5 aylık bir kız ama fotoğraflarda da göreceğiniz gibi boyutları 1 aylık kedi kadar. Veterinerime götürdüm hemen, eğer biraz daha orda kalsaydım ölürmüş dedi. Zaten orda başka kedi sahipleride vardı o petshopu bilmezmiyiz sağlam hayvan ölü çıkıyor ordan dediler. Veterinerim yaşama garantisi veremem verirsem yalan söylemişte olabilirim dedi ama bakacağız gidişata dedi. Ama ben inanıyorum o benim kısmetimdi artık dünyamda o benim kızım, benim kızımda yaşayacak ben inanıyorum:nazar:Bir güzel haberde Cindy'im hamile 2 yavru belirdi şimdiden:nazar:

Ve şimdi de Balım:asigim:Onu pamuk gibi yapacağım mis gibi olucak artık o özgür yürüyor koşuyor oynuyor:nazar:

2. 29 Ocak 2009
  3. XOXzlem

XOXzlem İNŞALLAH BİR GÜN........ Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    196
    canım yaaaa ne kadar mutlu oldum inanırmısın anlatamam...bu güzel minnacık şey şimdi kendini çok seven dostlarının yanında ne kadar mutlu ne kadar huzurludur yaaaa.....çokta şeker bayıldım suratınaaa....
    senide bu duyarlılığından dolayı ne kadar tebrik etsem az olur hayatım...
    umarım bu yaptığın o taş kalpli insanlara birazda olsa merhameti sevgiyi hatırlatır...

4. 29 Ocak 2009
  5. __sariseker__

__sariseker__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sewimliymiş kucağıma alıp sewesim geldi pamuk gbi =) bnde köpek istiorm küçük bi tane ama annemin astımı olduu için alamıorz ewe :KK43:

6. 29 Ocak 2009
  7. nevbahar

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Çok teşekkürler, inşallah yaşayacak iyileşecek ve mutlu olacak inanıyorum ben, ensesinde köpek ısırığı var yara olmuş kabul bağlamış kimse ilgilenmemiş, bugün oraya doktorumuzla beraber pansuman yaptık şimdi misler gibi uyuyor:asigim::nazar:

Canım zor durum astım olunca durum değişiyor ne kadar sevsende sanırım alamazsınız:çok üzgünüm:

8. 29 Ocak 2009
  9. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.033
    Ödül Puanları:
    163
    nev nerden buluyorsun bu kadar tatli kedileri sen yaaaaaaa
    cok sevindim canim ya yavrucak ne hale gelmis ürkek ürkek bakiyor
    ayrica cindy nin hamile olmasida cok sevindirici badem baba oluyor desene:teytey:

annen bu durumda ne diyor 3 ken 5 olucaklar

10. 29 Ocak 2009
  11. __sariseker__

__sariseker__ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bide ben şimdi ewde diilim kocaelide okuorm yurtta kalıorm fln alsak kim bakıck ona fln dio annem.artık kndi ewim olunca alırım,onlarla oynamak ilgilnmek huzur werio insana.

12. 29 Ocak 2009
  13. nevbahar

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Zaza nan sus şimdi hatırlatma:roflol:

O 2 yavruyu bakıp 3 ay besleyip nasıl veririm:çok üzgünüm:

Zaten hep dedim benim gibi bakacağından emin olmadan asla vermem diye ama verebilir miyim bilmiyorum tabi bunu henüz annem bilmiyor çaktırma:roflol:

14. 29 Ocak 2009
  15. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Anam güzelliğe bak :nazar: Sen kendinden iyi bakarsın ona biliyorum ben seni, bir aya toparlar merak etme, inancını yitirme :asigim: Çok büyük sevaba girdin, herkes yapmaz bunu ki yapmamışlar, sen çok kıymetli bir insansın kuzum Şeniz

16. 29 Ocak 2009
  17. scallywag

scallywag catmania Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    o pet şopları allahıslah etsin..sadece duygu sömürüsüyle satsınlar diye ne işkenceler çektiriyorlar hayvanlara:kızgın:

18. 29 Ocak 2009
  19. grafiti

grafiti Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım ya ne kadar güzel birsey yapmıssın.o kedicik ne kadar mutludur ne kadar huzurludur vallahi ağlayasım geldi.hayvanlarda insan gibi narindir hatta insanlardan daha duygusaldır.ben inanıyorum onun sizin gibi bi ailesi olduktan sonra yanında o yasama 4 elle tutunur canım yaa cokda seker..