yeni maske aldım süperrrr

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve almagester06 tarafından 6 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : almagester06
  1. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşlar ben cilt bakımına makyaja falan baya bi düşkünümdür :tomato: almadığım denemediğim kalmaz :dance: yeni bi maske aldım migrostan
    temizleme ve nemlendirme maskesi hassas ciltler için stres giderici yazıyor üstünde. montagne jeunesse markası
    yabancı sitelerde de okudum baya güzel bi ürün. 4.5 ytl ye aldım . ya benim cildim karma ve hassastır bide beyazımdır. leke olur en ufak kırmızılık peelingi abartırsam kızarır tahriş olur yani dikkat etmem lazım. bu maskeyi akşam yaptım yattım inanırmısınız sabah bi kalktım sanki yüzüm ayrı bi güzeldi bebek gibi yumuşaktı öyle kırmızılık falan yoktu sabah sabah baktım baktım durdum yüzüme deli gibi:roflol: ama gerçekten denediğim ennnnnnnn güzel maskelerden. bayıldım hemen gittim aldım yine :1hug:a.s.

kullandığıım maskenin resmi bu yukardaki menekşe çiçekli maske diyo strees giderici yaızyo.bunu alcaksınız arkadaşlar. sadece hassa cilt yazanı almayın. üstünde temzleme nemledirme maskesi hassas ciltler için strees giderici yazıyor.ben diğerlerinide kullandım gerçekten çok güzel bir makse. isterseniz adını google yazın bakın baya ünlüa.s.:1hug:bide ben aşağıdaki süngerlerle temizliyorum maskeyi yani zor oluyor suyla çıkarmak bende süngerle siler gibi temziliyorum zaten sünger çok gzüel alıyor ve cildi dahha güzel yapıyor.resmide aşağıda.yumuşacık :KK70:

Son düzenleme: 7 Temmuz 2008
  2. 6 Temmuz 2008
  3. Lakito

Lakito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Teşekkür ederim bu önerin için canım. Benimde cildim aynen sen gibi beyaz ve hassas. Mesela yüzüme biraz dokunsam oynasam hemen kızarır. O zaman bu maskeyi bide ben alıp deneyeyim.

4. 7 Temmuz 2008
  5. NightWish

NightWish TEAM CULLEN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim canım denicem..

6. 7 Temmuz 2008
  7. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    hemmen yarın alıcam bunu çünkü aynı dertten bendede var yaaa yüzümde bigün bişe çıkmasa çatlarım:KK70:

8. 7 Temmuz 2008
  9. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    rica ederim kızlar ama gerçekten sabah bi kalktım cildim bebek gibi ve bugün ikinic gün yine öle. normalde her peeling bana iyi gelmez tahrş eder yüzümü o yüzden hassas yüzler için temizleme diye aldım süper çıktı. inşallah sizde beğenirsiniz:1hug:a.s.

10. 7 Temmuz 2008
  11. merfee

merfee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tek kullanmlık dimi bunlar???

12. 7 Temmuz 2008
  13. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    evet canım bu tek kulanımlık ama baya fazla geldi bana. istersen bi kaba koyup ağzını kapat fazla olanın . çünkü bana bay fazla geldi dekoltemede sürdüm orayıda acyip güzel yaptı :teytey:a.s.

14. 7 Temmuz 2008
  15. almagester06

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kızlar benim dekolte bölgemde baya hassas ben bu maskeyi fazla gelince dekoltemede yaptım çokhoş oldu . bi estetisyen de demişti cildine uyguladığın maskeyi uygula diye. çünkü benim sivilce falan çıkar dekoltemde. baya iyi geldi tavsiye ederima.s.:1hug:

16. 7 Temmuz 2008
  17. kahvegxoxzlxuxm

kahvegxoxzlxuxm Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım sanırım bu markanın aynı şekilde ambalajlanmış saç maskeleride var.

18. 7 Temmuz 2008
  19. hxuxzxuxn_yxixlxix

hxuxzxuxn_yxixlxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    benım cıdımde cok hassas en ufak bıseyde hemen kasınıyo kızarıyo kabarıyo bende denıcem gercekten tesekkurler.