yeni oluşan ve pembe-mor görünümlü çatlaklar.. lütfen yardım!!

Konusu 'Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri' forumundadır ve yesica tarafından 30 Nisan 2010 başlatılmıştır.

30 Nisan 2010
    Konu Sahibi : yesica
  1. yesica

yesica Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ergenlikten kalan çatlaklarıma alışmıştım. şu an hamileyim ve yeni yeni oluşan çatlaklarım ergenliktekilerden çok daha yoğun ve kötü görünümlü. çatlaklar göbeğimi tamamen sarmış durumda. ancak henüz pembe-mor renkteler. belki yapılacak bişeyler vardır hala. lütfen yardım edin. arkadaşlar bilginize ve deneyiminize çok ihtiyacım var.. zaman dar renk beyaza dönmeden bişeyler yapabilir miyim? en azından bi kısmını gidereyim senağlama

2. 30 Nisan 2010
  3. lfbrls

lfbrls Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Canım boshayallersmileçatlakları, doğuştan veya sonradan oluşan leke ve çilleri, yara izlerini vs yüzde 100 geçirdiği iddia edilen bir yöntem var. Adı buzlu terapi. Ama kryo terapiyle karıştırma, bu daha farklı. Bir tek İstanbul'da uygulanıyor diye biliyorum...

4. 30 Nisan 2010
  5. alisana

alisana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim çatlaklarım yeni değil o yüzden bilmiyorum, ama bana dermatolog kırmızı çatlaklar için yapılacak çok şey var demişti. bence bir dermatoloğa sor sonuçta hamilesin

6. 1 Mayıs 2010
  7. yesica

yesica Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok sağolun kızlar ne kadar fikir edinsem o kadar iyidir. ama iyi bi dermatolog lazım. hepsi anlamıyor maalesef. tecrubelerim var da:))

8. 1 Mayıs 2010
  9. hulka26

hulka26 Hülya&Çağrı Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bende aynı durumdayım senınle.. benımde cok catlagım oldu karnımda mor renkteler cok kotu gorunuyolar..umarım bı caresı vardır takıpteyım...

10. 1 Mayıs 2010
  11. sheytane

sheytane Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bencede bır dermatologa gorunun cunku burda beklerkende zaman kaybedıyorsunuz hemde ıse yararmı yaramazmı bılınmeden bız buralarda umut arıyoruz cunku bızım ısımız ısten gectı beyaz oldu catlaklar taaa ergenlıkten kalma hem hamılesınızde allahım korusun bebıse bır zarar gelır falan allah korusunda tabı tekrar tekrar en ıyısı doktor olmazsa burda hep beraber care ararız artık hoscakalın

12. 1 Mayıs 2010
  13. yesica

yesica Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hem de ne kötü. aldığım kilolardan gocunmuyorum. dikkat edilirse verilir. ama zaten eskiden kalma bir sürü çatlağım var dı. ama karındakiler hiç birine benzemiyormuşsenağlama

14. 1 Mayıs 2010
  15. yesica

yesica Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    başından sonuna katılıyorum. gidicem yarın inşallah. ama sonuç alacağımı sanmıyorum. belki daha önce gidenler bu topikte bizi bilgilendirir. beyaz olanlara da allah kerim. o da var:))

16. 4 Mayıs 2010
  17. yesica

yesica Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar gittim dermatoloğa ama ne fayda. yapacak şey diyor. daha önce de dediğim gibi bilen bi dermatolog bulmam lazım

18. 4 Mayıs 2010
  19. yesica

yesica Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    daha önce dermatologdan yardım alan yok mu aranızda.. hadi kızlar yardım giderek artıyo bunlar senağlama