Yeni tanıştığım biri var yardım lütfen.

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve umran80 tarafından 21 Nisan 2010 başlatılmıştır.

21 Nisan 2010
    Konu Sahibi : umran80
  1. umran80

umran80 Zayıflamalıyım Üye

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    Arkadaşlarım oturduğum yerden bi genç bana talip oldu bizim orda çalışıyor defalarca haber gönderdi kabul etmedim aracı komşumuzdu sonra okadar yalvardılarki aylar sonra kabul ettim tanıştık pazartesi 1 saatliğine çay içtik yanlız beni sadece 1 kere görüşebilirmiyiz demek için aradı hep mesaj atıyor ve mesajıda bir anda kesiyor şaşırıp kalıyorum içime sinmeyen bişeyler var:KK43: mesajlarına cevap vermemelimiyim? ilk buluştuk elini uzattı çekti öpecek kendimi çektim ters ters baktım beni denediğini söyledi:KK43: buluşmamızın ertesi günü tekrar görüşmek istedi özledim dedi bende tersledim ne münasebet beni tanımıyorsun ne özlemesi dedim inandırıcı değilsin dedim sen beni tanımıyosun ben tanıyorum dedi ben çocuk değilim 22 yaşındayım oda 29 yaşında öğretmenlik okumuş ciddi olmasa bukadar ısrar etmez aam neden oynuyor benimle?? neden aramıyor neden mesaj yazıp birden susuyor anlamıyorum devam etmemelimiyim?sabah seni göremeyince güneş doğmuyor demeler sözler ama arama yok anlamadım yardımm :KK43:

2. 21 Nisan 2010
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    e mesajda bir iletişim yolu deilmidir mesajına cevap vermiosan kesiodur mesajları ayrıca elini uzattı öpecekti ters baktım demişsin ne var bunda bi gariplik göremedim ben yanaktan öpünce selamlasmak için bişi olmuo yani özledim demiş tepki vermişsin neden bu kadar sertsin

4. 21 Nisan 2010
  5. Sebelaa

Sebelaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    103
    Ödül Puanları:
    153
    o kim oluyor ki daha ilk günden seni deniyor nasıl bir mantık yaa.
    bu erkeklerde zerre beyin yok valla hee...
    seni kendine bağlamak için yapıyor ki sanırım bunda da başarılı oluyor canım...
    kendi fikrimce bence uzak durmalısın haddini yerini bilmeyen birine benziyor anlattığına bakılırsa

6. 21 Nisan 2010
  7. umran80

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    olmuyor ama ilk defa gördüğüm bir erkeği neden öpeyim?
    ben cevap veriyorum o biden kesiyor mesajı buna kızıyorum

8. 21 Nisan 2010
  9. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    daha öncede görüştünüz sanıodum ama seni denedim demesi saçma olmus sanırım ulaşılmaz olmaya fln calısıo ama sende sert tepki vermişsin biraz

10. 21 Nisan 2010
  11. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ılk buluşmada öpmeye kalkması ne kadar boş boğaz olduğunu gösterir.
    Sen deneme tahtası mıymışsın da öyle diyor ve sonra da yalanına bir kılıf uyduruyor?
    29 yaşında,öğretmen olması onun ciddi olduğunu göstermez.
    Her sabah doğan güneş ertesi sabah doğmuyorsa bir gariplik var
    Bence ilişkini kesmelisin.

12. 21 Nisan 2010
  13. umran80

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    haklısım galiba bende şaşırdım onu tanıyanlar çok iyi çocuk diyorlar o bana aşık olmuş tanıyanlar anlatmışlr beni anlamıyorumki hani tamam sonra konuşuruz demeli değilmi ?
    pazartesi buluşacaz aramıyor mesaj atıor çok bozuldum sonra görüşme yerini belirledik ben söyledim tamam olur diye mesaj atmadı bende gitmiycez sandım eve gidiyordum aradı nerdesin diye yani acaba mesaj adabımı yok

14. 21 Nisan 2010
  15. vegateryan

vegateryan değişsin dünyam Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım üstüne düşüyor demek ciddi oldugu anlamna gelmez..daha hiç bişey yokken seni denemesi ve seni özlediğini söylemesi cok abuk..seninde içine sinmemiş belliki..daha tam olarak tanımadıgın birine nasıl sevgilim diyeceksin..bence önce bir tanı sonra karar ver..

16. 21 Nisan 2010
  17. shekerkizcandy

shekerkizcandy Mutlu♥♥ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Bu bile yalan sanki canım.2 günde aşık olması yani.
    Arkadaşlarına da sana da aşık adam portresi çiziyor.
    Maksadı seni kendine aşık etmek

18. 21 Nisan 2010
  19. umran80

Beğenildi:
    637
    Ödül Puanları:
    188
    ben çok kararsızım kızlar ^^doğadaki canlılar nasıl güneş doğmadan canlanmıyorsa bende güneşimi görmeden canlanmıyorum^^gibi bir mesaj ilk buluşma sonrası abartı değilmi korkmakta haksızmıyım o haklısın güvenmemekte diyor bende olsam güvenmem diyor ama hislerimde samimiyim annenle babanlada tanışayım diyor zaten tanıyorda benim hakkımda konuşacakmış.