Yeni terk edilenler, ltfen yazn da rahatlayalm..

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve aprilnis tarafından 13 Eylül 2009 başlatılmıştır.

13 Eylül 2009
    Konu Sahibi : aprilnis
  1. aprilnis

aprilnis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    113
    Ödül Puanları:
    113
    Tohum attım sürdüm biçtim eledim yoğurdum pişirdim..yaptım da yaptım..anlayacağınız çok emek verdım...zamanımdan cebimden ruhumdan herşeyimden verdim de yine de şimdi yalnız kaldım..şu klavye tuşlarına döküldüm...ondan önceki beni arıyorum şimdi..benm gibi olanlar lütfen yazın..iyi geceler....:gitme:

2. 13 Eylül 2009
  3. nagish

nagish Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım hiç üzme kendini, kLasik bi söz beLki ama zaman herşeyn iLacı gerçktn... ben yeni yaşamadım bunu ama 5 yıLLık ilişkm bitti, iLk aşkmdı.... nefes alamazdm sankii, ama şimdi geçti gitti... kendini yıpratma derm ben, pişman oLuyosun sooraa onu düşünerek geçrdiğin zamanLara... tek başına kaLmamaya özen göster, yeni hobiler edin kendine imkanLarın çerçevesinde... ama üzüLme, hayat çok güzeL, aLLah öLüm vermesn, ondan başka herşeye çare var...

4. 14 Eylül 2009
  5. Umutlu_OL_

Umutlu_OL_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    163
    Terk edilmedim ama bu, bu duyguyu hiç yaşamayacağım anlamına gelmez... Kaldı ki ara verdiğim dönemler oldu üstelik bu sadece karşı cinsle değil, bir arkadaşınız, yakınınızla da söz konusu olabilir. (Bu "molalar" sevgi, saygı, sadakat olan ilişkilerde beraberliğe ve size iyi geliyor.) O dönemlerde -karşımdaki "neyim" olursa olsun- beraberliğe nokta koymam durumunda nasıl hissedeceğimi düşünürüm uzun uzun... Eğer çok seviyorsam muhatabımı, gözlerim dolarak ona verebileceğim sevgi, saygı ve bağlılığın en fazlasını sunmak üzere tekrar bir araya gelme kararı alırım... Oralı değilsem varlığından -olsa da olur olmasa da- ise yaşanmışlıkları gözden geçiririm yine de... Bir tarafın diğerine hakkı geçti mi... Emek önemli çünkü, kul hakkı önemli... Fakat işin ahlaki, dini boyutu dışında da hak etmeyen birine emek vermiş olmayı yediremem kendime... :nazar: Ayrılık değil bu his koyar insana sanırım, "değmezmiş" demek acı olmalı... O nedenle ilişkiler yaşanırken "bir adım gidene koşmamalı"... O bir adım gelecek diğer adımı siz atacaksınız, yavaş yavaş, sağlıklı bir yürüyüş olacak "hayat yolunda"...
    Söylemeden geçemeyeceğim, hanımlar, eğer bir adam sizi ilişkide üzerek, yıpratak devam ediyorsa beraberliğe, siz de buna katlanıyorsanız "beni daha çok üz, mahvet" demiş oluyorsunuz bağıra bağıra... ("Ne yapalım huyu böyle" diyenler de kendinlerini daha çok sevecek, el üstünde tutacak adayları umursamayan, acı çekme sevdalıları...Aynı adam, kendinden taviz vermeyen çetin ceviz bir hatunun karşısında "hazırola" geçer genelde unutmayın zira kendini ezdirmemek her iki cinste de saygı uyandırır, bu özsaygı ifadesidir... ) Ya da ilişkinizde bütün çabayı siz mi gösteriyorsunuz? Adam daha ne desin, "seni sevMİyorum ama işime yarıyorsun" demenin başka bir yoludur bu...Kendinizden pay biçin, siz sevdiğinizi üzer misiniz? sengözlerimebaksanab
    Sizin şu anki üzüntünüz de böyle görünüyor... Giden sevgiliden ziyade giden günler ve güzelliklere yazık olduğunu düşünüyorsunuz... Oysa mevcut acılar, bir sonraki ilişkinizde daha sağlam duracağınızın, taviz vermeyerek daha az yıpranacağınızın müjdecisi... Zira artık ne yapmanız ve ne yapmamanız konusunda net fikirleriniz var... İnanın hayatta acı çekerek olgunlaşılıyor, adımlar atılıyor daima... "Acımasız öğretmen tecrübe" iş başında ve eğitti sizi...Artık benliğinize daha çok değer vermenizi, değer vermeyenlere de geç olmadan "kapıyı göstermenizi" diliyorum... buyrunnnnnnnnn

6. 14 Eylül 2009
  7. apua34

apua34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    herkes emek veriyo sevio hiç bitmicek sanıosun ama gun gelio herşey bitmiş elinden hiçbişey yok...
    zamana bırakamak giden seçimini yapmıştır diyip yola devam etmek..inan ozaman rahatlıosun degmez diosun ..yalnız kalma ailenle arkdaşlarınla zaman geçir..bişeylerle ugraş yanii

8. 14 Eylül 2009
  9. dicerr

dicerr Guest

yeni ortamlara gir
    yardıma muhtaç insanları düşün onların yanında ask mesk devede kulak kalıyor

10. 14 Eylül 2009
  11. EU3

EU3 Guest

canım üzülme şuan için terk edilmedim ama yeni terk edilen bir arkadaşım var şunu sakın unutmaki bir şey yaşadığında emin ol ki seninle aynı dakikalarda aynı şeyi yaşayanlar muhakkak vardır.
    o an insan sadece kendinin başına geldiğini düşünüyor .HAYIR birçok insan terkedilir.özelliklede yapıcı iyi, sevgi ,doluysan, maddi manevi desteksen daha çabuk terk ediniliyor

12. 14 Eylül 2009
  13. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kuzucum herkesin hayatının bir köşesinde bir gönül meselesi vardır içini burkan .olmayan emin ol çok azdır.ama sonuçta bak hayat devam ediyor insanlar yeni aşka yelken açıyor bazen şöyle bir aklına gelip o an belki içini burkuyor daha ötesi yok. hayat devam ediyor kaldığı yerden.

14. 14 Eylül 2009
  15. sudenas

sudenas Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kolay değil emek verdiğin biri tarafından terkedilmek çok koyar insana valla topatlanmak zor ama bi düşün ne zamana kadar nereye kadar bu halde kalcaksın emek verip anlamayan adama bi de üzülüp yıpranarak değer verip emek vermiş oluyosun bence çünki yine senden giden gidiyo.eski günleri unutmak için kendini yenile aynaya mutlu bak ve hayatın güzelliklerini düşün iy olmak için bardağın dolu tarafına bak.(gerçi bunlara yorum yapmak öle kolayki yaşamayan oanı bilmeyen anlamıyo.eminol zaman geçince sende böle düşünceksin.)sabır arkadaşım sabırrrrrr

16. 14 Eylül 2009
  17. sliuistu

sliuistu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    terkedildim...hemde benden sogudugunu söyleyerek..anlaşamıyormuşuz..benim niye haberim yok..kavga adiyorduk dogru ama çözülmeyecek birşey degildi eger isteseydi istemedi gitti..canımı yaktı bir yanım pişman olacak diyor..biliyorum çünkü ne benim gibi seveni nede bu kadar deger verip o kadar ugraşacak insan bulabilir.ama öyle mutlu olacaksa bulsun ve mutlu olsun yeter ki mutlu olsun..ben yoruldum..pes dedim bir süreligine aşka yol verdim..ama onunla ama onsuz bir şekilde hayata devam edecegim..

18. 14 Eylül 2009
  19. Princess

Princess Guest

ben de zamanında terk edildim.
    benimkinin acısı geçti tabii ama psikolojini iyi anlıyorum.
    google a "terk eden sevgili döner mi" falan yazdığımı biliyorum.
    ona ulaşma çabaları, dualar..

tek bi önerim olabilir sana..
    yapacağın her şeyi yaptıysan bitmemesi için,
    her yerden sil, görme. (zordur biliyorum)
    haber almamaya çalış, haber gönderme.
    gizli numaradan arayıp sesini dinleme,
    bir şeyleri bahane edip arama, mesaj atma.

eğer kaderinde varsa o sana bi şekilde gelir,
    merak etme zaman geçtikce unutmaz.
    aksine erkeklerin kafası biraz zaman geçince dank ediyor.

en az hasarla atlatmaya çalış bu acıyı, geçecek çünkü.
    masal anlatıyo gibi geliyordur şuan sana geçicek deyince, en büyük aşk benimki-benimki bitmez diyorsundur.
    ama bitiyor.