Yeni uyandığımdaki yüzümün halini nasıl muhafaza edebilirim ?

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve Gxuxnexsx tarafından 25 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2007
    Konu Sahibi : Gxuxnexsx
  1. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    genelde insanlar yeni uyandıkları zaman her zamanki hallerinden daha kötü gözükürler de zaman geçip uykuları açılınca daha iyi görünürler ya...bende de tam aksi durum var...

cildimin ve yüzümün en güzel hali yeni uyanmış halim oluyor birçok insanın aksine.....

yeni uyandığımda aynaya baktığım zaman yüzümü çok beğeniyorum..dudaklarım bile daha dolgun ve gergin oluyor...ama herşey yüzümü yıkayıp kurulayana kadar..
    ve uyandığımın üstünden zaman geçtikçe o yüzümdeki güzellik o gerginlik o beyazlık kayboluveriyor...
    uyandığımın üstünden yarım saat geçsin deforme oluyor resmen....ve uyanık kaldığım sürece yani bütün gün deforme olmuş hissi sürüyor..
    ve doğal olarak aynada yüzümü beğenmiyorum

keşke hep yeni uyandığımki halim gibi kalsa yüzüm...yüzümün sürekli öyle kalmasını muhafaza etmek için bütün gün uyumak ve uyanmak mı zorundayım ? bunun bir yolu yok mu ?

bir de merak ediyorum bu durum sadece bende mi var? yoksa sizde de oluyor mu ? eğer varsa nasıl bir çözüm buldunuz ?

2. 25 Temmuz 2007
  3. GÖZYAŞI

GÖZYAŞI Guest

canm yeni uyandığın hali korumak imkansız gibi geliyo bana ama ben bi jel kullanıyorum çok memnunum gergin ve o beyazlık hep duruyo.bnm cildim çok kuru yüzümü yıkadıktan sonra krem sürmeden asla duramazdım ama bu jeli kullandıktan sonra toniğinide kullanıyrm hiç krem kullanmama gerek kalmıyor.istersen ismini verebilirim.her cilt tipine uygun olanı var sanırım avon

4. 25 Temmuz 2007
  5. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    sağol canım :)
    o kullandığın ürünün tam olarak adı nedir ?

6. 25 Temmuz 2007
  7. GÖZYAŞI

GÖZYAŞI Guest

avon solutions completely clean köpük temizleyici birde toniği var canm bn memnunum ama herkeste farklı etki gösterebilir tabi.silviacımbişi sorucam istanbulun hangi semtindensin

8. 25 Temmuz 2007
  9. kar tanesi

kar tanesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ay bende sadece bendemi oluyo acaba diyordum, silvia bende yuzumu yikayana kadar cok guzel buluyorum yuzumu,puruzsuz ve beyaz fakat uykum acilinca yuzum eski haline donuyor.. Bende yuzumun oyle kalmasini istiyorum, bakalim bi cozum bulabilicekmiyiz..

10. 25 Temmuz 2007
  11. nefret

nefret canım oğluşum kucagımda:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    :1shok: kızlarrr aynı durum bende de varrrr fisfisfis ayyyyy inşallah çözüm bulabiliriz bu konuya. Uykuda gözeneklerimiz kapanıp yuzmuz şişiyo sanırım. bebek tenı gıbı oluyoo keşke oyle kalsa hep :uhm:

12. 25 Temmuz 2007
  13. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    galiba uyku esnasında vucut ısısı normale göre biraz düşer ya....sanırım ısı düşünce damarlar büzüşüyor ve yüz gerginleşiyor..
    uyanınca vucut ısısı normale dönüyor ve yüzdeki damarlar eski gevşek halini alıyor galiba....

bazen yüzde buz gezdirince de birazcık olsun o güzellik hissi geri geliyor ama geçici çözüm...hem üstelik yanımızda sürekli buz taşımamız imkansız...
    galiba yüzdeki kan damarlarının büzülmesi veya gevşemesiyle ilgili bir durum gibi gözüküyor..
    yüzdeki damarları sürekli büzüşük ve toparlanmış vaziyette tutmak lazım..yüzdeki damarlar ısının etkisiyle gevşeyince cilt de gevşiyor sanırım
    (bu bir varsayım tabi...sadece mantık yürütmeye çalışıyorum ki ona göre çözüm bulalım)

14. 25 Temmuz 2007
  15. Kxoxmxuxr Prenses

Kxoxmxuxr Prenses Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Silvia çıkacak çözümü merakla bekliyorum çünkü bende senin gibiyim canım

16. 25 Temmuz 2007
  17. Gxuxnexsx

Gxuxnexsx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benimle aynı durumda olan ne kadar çok kişi varmış meğer :)
    iyiki açmışım bu konuyu...açarken çok düşünmüştüm..sadece kendimi bu durumda sanıyordum ve acaba garipsenirmiyim diye de çekinerek açmıştım açıkcası..
    umarım ortak bir çare buluruz hepimiz düşüne taşına....

18. 26 Temmuz 2007
  19. ebru22

ebru22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet kızlar ya bende aynı durumdayım:)uyanınca bebek gıbı oluyo yuzum ama sonra kayboluyo:KK43: