yeni yöntem göğüslere yağ transferi

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve arceya tarafından 27 Şubat 2009 başlatılmıştır.

27 Şubat 2009
    Konu Sahibi : arceya
  1. arceya

arceya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Dr.Bülent Cihantimur’un kendisi tarafından geliştirilen bir cihazla vücudunuzun istemediğiniz bir bölgesinde toplanmış olan yağlar yine vücudunuzun başka bir bölgesindeki çukur veya ince olan bölgeye transfer ediliyor. Yağ enjeksiyonu zaten yıllardır var olan ve sıklıkla uygulanan bir yöntemdir. Klasik yağ enjeksiyonunda önce yağ dışarı alınır,serumla yıkanarak kandan temizlenir,santrifüje edilerek inceltilir ve daha sonra enjekte edilir. Tüm bu aşamalar en az 30-45 dk sürer ve yağ hücreleri bu esnada havayla temas ederler,sıcak bir ortamda oksijensiz kalırlar ve bir çok aletle temas ederler. Ayrıca bu yöntemle büyük miktarlarda yağ toplamak çok zordur.

Cihantimur Yağ Transfer Sisteminde ise vücuttan çekilen yağ hiç dışarıya çıkarılmadan özel geliştirilmiş olan cihazla vücudun diğer bölgesine transfer ediliyor.Böylece yağ hücreleri asla havayla temas etmez,bir çok aletle temas etmez,vücudun dışında ki sıcak bir ortamda uzun süre beklemezler. Bu sistemin klasik yağ enjeksiyonuna göre avantajları şunlardır: 1.Yağların canlı kalma ve tutma oranı daha yüksektir.
    2.Enfeksiyon riski yok denecek kadar azdır.
    3.Vücuttan alınan yağın tamamını toplanabilir.Bu nedenle enjekte edilebilecek yağ miktarı çok daha fazladır. Cihantimur Yağ Transfer Sistemi ile yapılan operasyonlar: 1. Popo büyütme
    2. Meme büyütme
    3. Dudak büyütme
    4. Çarpık bacak düzeltme
    5. Ayak bileği kalınlaştırma
    6. Yüz çukurlarını ve çizgilerini doldurma
    7. Popo yanlarındaki çukurları doldurma
    8. Çok derin Akne (sivilce) çukurlarını doldurma
    9. Daha önce yapılmış Liposuction sonrası oluşan çukurları düzeltme
    10. El sırtının derisini kalınlaştırma

2. 20 Mart 2009
  3. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    peki vücudunda fazla yagı olmayan baskasının yagı enjekte edilse uyum sorunu olur mu ki?

4. 21 Mart 2009
  5. testerella

testerella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bnde nerden bulsunlar yağı(:-) herkes dyo benımkinden alsınlar sana versinler(:-)hihoyyyt

6. 22 Mart 2009
  7. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    bende de aynı sorun. kilo alamıyorum. aslında sunaki kilomu seviyorum sadece gögüslerim eksik :p

8. 23 Mart 2009
  9. testerella

testerella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aynen:1closedeyes:

10. 23 Mart 2009
  11. sefamolsun

sefamolsun radyoda yine sezen çalıyo Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Ben sana seve seve bağışlarım canım :eek: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

12. 23 Mart 2009
  13. EU1

EU1 Guest

.....................................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 26 Mart 2009
  14. 26 Mart 2009
  15. MmehtapM

MmehtapM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bu yağ transferini yaptıran var mı acaba? ben bugün aradım bülent beyin bursadaki kliniğini ve bilgi aldım. benim korkum enjekte edilen yağların kanser hücrelerine dönüşmesiydi. ikna oldum sanki konuştuktan sonra ama yinede emin değilim. daha önce yaptıran varsa bilgi verebilir mi?

16. 29 Mart 2009
  17. Honest

Honest Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım peki fiyat olarak ne söylediler.

18. 29 Mart 2009
  19. arceya

arceya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım ben telde görüştüm 6 bin tl olduğunu söylediler yani aslında iki işlem bi arada oluyo bence çok iyi bir rakam ama maddi durum şu an kriz varken aşırı bi lükse giriyo çok güzel bi operasyon bence doktorun kendisi tarafından geliştirdii bi aletle yapılıyomuş sadece basen kısımnda sanki bi yere çarpmış gibi morluk oluyomuş oda 10 günde geçiyomuş hatta ciddi ciddi düşünürsen yaptıranlarla görüştürüyorlarmış resimler falan gösteriyorlarmış baya bi konuştum telde yabancı bi madde alacağımıza kendi yağımızla kavruluurz :) bi taşla iki kuş tabi baseni göbeği kalçası olanlar için süperrr ötesi bence delikafadulden