yenibosna özel ataköy hastanesinde doğum yapanlar buraya

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve glupglup tarafından 25 Ocak 2010 başlatılmıştır.

25 Ocak 2010
    Konu Sahibi : glupglup
  1. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ataköy hastanesinde doğum fiyatları ne kadar ????

2. 4 Şubat 2010
  3. pppp

pppp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    n ormal doğum 700 sezeryan 1350 tl orada mı doğum yapmayı düşünuyosun ?

4. 4 Şubat 2010
  5. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    araştırıyorum sadece canım. nasıl bir hastane ilgileniyorlarmı bilgin varmı?

6. 4 Şubat 2010
  7. pppp

pppp Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zehra hanım a gidiyorum çok ilgilenıyo biraz beklıyorum yanı bi kaç saat :) ilk zamnalr her gidişimde bu son bidaha gtmıcem dıyodum çok bekledığım için ama bi turlu bırakamadımda. duyduğum kadarıyla bebek hemşireleri falanda çok ilgiliymiş.

8. 7 Aralık 2010
  9. alcra

alcra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    diğer doktorlar iyi değil mi,hastanenin internet sitesinden araştırdım 1 bayan 1 de bay dr var,onlar hakkında yorum yok mu hiç,hastene temizliği nasıl acaba?peki randevu itemi yokmu ki o kadar çok beklme oluyor. :44:

10. 7 Aralık 2010
  11. TozToprak

TozToprak 06.07.2013 hedef-79 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    ben dalga beye gidiyorum oda hafta içi 11,30 ta başlıyo muayene randevu sistemi yok.hastanenin internet sitesinde yazıyo muayene saatleri.

12. 20 Aralık 2010
  13. belgun

belgun rabbim sen koru bebeğimi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nasipse bende orda yapacağım doğumumu. doktorum dalga bey ve çok memnunum. hastane temiz orda doğum yapan çok tanıdığım var. ayrıca bir gece yatmak zorunda kalmıştım hamileliğimin geçmiş haftalarında ordan biliyorum hemşireleri ve ebeside iyi ve işlerini güzel yapıyorlar ilgili ve güler yüzlüler. hizmet ve temizlik güzel. randevu sistemi yok mesela dalga bey sabah 11.30 da başlıyor çok sıra olduğundan dolayı ben yada annem 9 - 10 gibi gidip barkotumuzu alıyoruz ve asistanına veriyoruz oda sıraya sokuyor. yani barkot sistemiyle çalışıyor hastane. tabi doktor mesayiye başladıktan sonrada gidip alabilirsin barkotunu ama hastası çoksa ister istemez beklersin. tavsiye ederim düşünen arkadaşlara.. herkese sağlıklı hayırlı bir avazda doğumlar diliyorum:)

14. 20 Aralık 2010
  15. alcra

alcra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    sanki doğum fiyatları biraz pahalı gibi sgk geçerli değil mi kadın doğumda?bana kalırsa erkek dr.lar bayanlara göre daha sabırlı ve anlayışlılar.genelde yorumlar dalga bey ile ilgili...acaba testler için gerekli ücret fazla mı!!:KK50:

16. 14 Ocak 2011
  17. TozToprak

TozToprak 06.07.2013 hedef-79 Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    bende 26 ocakta doğum yapacağım allahın izniyle inş.doktorumada sormadım.refakatçi 1 kişimi kalıyo odaları nasıl gezip görmedimde.sezeryan olcağım 3 gün kalınıyomuş hastanede dalga bey öyle söyledi.birde anlaştığım fiyatın içinde bebeğin kontrol ücreti falanda oluyomu kan falan alıyolarya o paranın içindemi oluyo acaba.ilk doğumum olacak.tebrübede yok.

18. 14 Ocak 2011
  19. baby_s

baby_s Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    103
    ben de tam bu hastaneyle ilgili konu açayım diye uğraşırken mesajını gördüm güzelim.dalga beye mi karar verdin.Senin doğumun baya yaklaşmış.ben bir dahaki sefer gittiğimde sorarım fiyatları ama sen sorsaydın keşke.sen kaç paraya anlaştın ki?? bu arada ogünben normal doğum istiyorum dediğimde birşey demedi dalga bey geliriz dedi.sen istediğin için mi sezeryan oluyorsun bi gerekliliğin var mı ???