Yeniden anne olmak istiyorum ama??

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ikoncan85 tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ikoncan85
  1. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşlar öncelikle kiminiz bu yazımı okuyunca bu kadın çıldırmış olmalı yada en güzelini yapıyor diye düşünebilirsiniz ama yinede sizinde fikirlerinizi almak istedim..öncelikle evlendikten 3,5 sene sonra uzun uğraşlar sonucunda tüp bebek yoluyla hamile kaldım ve ikiz bebeklerim oldu şu an 13 aylıklar:KK46::KK46: ben ve eşim çocukları çok seviyoruz ikiz olmasının yorgunluğu maddi ve manevi şekilde gerçekten çok zor ama çokta keyifli çok şükür tek başıma bakarak yolu en azından zor olanını yarıladım ama bu aralar nedense tekrar anne olma isteğim başladı evet yeniden anne olmak istiyorum tabii olursa ama bu fikri kafamdan bir türlü atamıyorum belki çok çok zorlanıcam çünkü yavrularım daha küçük ama bilmiyorum yinede anne olup bir bebeğim daha olsun,yuvamızı biraz daha neşeli büyük bir aile haline getirmrk güzel olur diye düşünüyorum eşimde katılıyor oda olsun diyor ama etrafımdanda çekiniyorum herkes deli gözüyle bakar valla yada kınarlar diye korkuyorum bak ikiz bebekleri var yine hamile ne saçma gibi ama kızlar gerçekten ben anne olmayı çok ama çok istiyorum çünkü benim yumurtalıklarımda geç gelişme problemi vardı dilerim allahım hayırlısını verir sizinle paylaşmak istedim kızlar

2. 9 Şubat 2010
  3. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    oy canim niye cekiniyorsun bakabilirim diyorsan hic durma, ah ah Rabbim verse ben de cok isterdim uc dort cocugum olsun, yakinda tup bebek deneyecegim Insallah en azindan bir bebegim olur.
    hic takma milleti bosver kocaman cok mutlu bir aile olarak herkese cevabi vermis olursun zaten en fazla kiskanirlar Allah nazarlardan korusun :nazar:

4. 9 Şubat 2010
  5. aysenfatos

aysenfatos mucizem okullu oldu Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ne var elalemi düşünecekopuyorumnanaktan maddi ve manevi gücün varsa istediğin kadar bebek sahibi olabilirsin.:CüvCüv: senin için ikizlerden sonra zor olacağını biliyorsun ve buna rağmen yeniden anne olmak istiyorsun bence yapopuyorumnanaktan ben şuan ikinciyi düşünüyorum maddi olarak güçlü olsam 10 çocuk ahibi olurdum

6. 9 Şubat 2010
  7. LEYLA3842

LEYLA3842 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence de canım hiç etrafını düşünme sen bakabildikten sonra..kadınların geneli bebekleri biraz büyüyünce canı yine bebek istiyor.benim de kızım 2 yaşına gelince canım bebek istedi ama 1.5 yıldır olmuyor..kızımda hiçbir tedavi ve çaba göstermeden 2 ayda hamile kalmıştım..şimdi anlıyorum hamile kalabilmenin ne büyük bir mucize olduğunu ve zor olduğunu..şuan kızımın kardeşi olmasını okadar çok istiyorum ki ama yok olmuyor...

8. 9 Şubat 2010
  9. ikoncan85

ikoncan85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim dilerim seninde en kısa sürede olur aslında maddi olarak süper tabiki değiliz ama yinede bakabileceğimi düşünüyorum belkide ilk seferinde çok zorlu geçmişti transferler,düşük riski,şimdi kendi kendime hamile kalıp bu duyguyu tekrar yaşamak istiyorum ama dedimya etrafında baskısı olur diye korkuyorum başta annem ve kayınvalidemler gerçe kimseye bu konuda vereceğim bir hesap olamaz çünkü kendim bakıyorum ama tedirginlik var

10. 9 Şubat 2010
  11. nnagihann

nnagihann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    bence ilk tüp bebek denemsiyle eminim ki 9 ayı tedirginlikle geçirip hamileliğinizden pek bişe anlamamış olabilirsiniz. inş doğal yolla hamile kalıp 9 ayın tadını çıkarırsınız. bence yapın tabikide siz anneliğinize güveniyorsunuz ki 3.cü bir bebek istiyorsunuz bence hiç durmayın denemeye başlayın bile :)

12. 9 Şubat 2010
  13. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    yaa kımme ne ne kınayacsklar
    ekmegını suyunu baskasımı verıyo
    ama bundada ıkız olursa yandınnn
    bende tuple gebe kaldım

14. 9 Şubat 2010
  15. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim bence sen ve eşin istiosanız hiç düşünmeyin bile..
    çevrenizdeki insanların düşünceleri umrunuzda olmasın..
    şimdiden sana kolay ve rahat bir hamişlik dönemi diliyorum =)

16. 9 Şubat 2010
  17. Zeymuran

Zeymuran 20.07.2010 Aşkım dünyamda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CAnım ALLAH gonlune gore versin.. bana bı ıstegın hıc sacma gelmıyor..
    ben ilk bebegımı kollarıma almadım daha ama 2. bebegımın planlarını yapıyorum kaydirigubbakcemile3

RABBIM gönlümüze gore versin .. AMİİNNNN

18. 9 Şubat 2010
  19. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ıkoncancım bencede çıldırmış olmalısın kaydirigubbakcemile3 daha minicik bebişlerin. sana 3 küçük bebişin zorluğunu çeken biri olarak tavsiyem, beklemen. ablam ikiz doğurdu ve 7 ay sonra tekrar hamile kaldı ve onuda doğurdu. o kadar zorki üç küçük bebeğe bakmak. ben olsam ikizler en azından okul çağına gelene kadar beklerdim. benim kızım 3 yaşına basıcak, yeni gelecek bebeğimde kısmetse haziranda doğacak. şimdiden kızım kıskançlık yapıyor zaten çok ama çooook yaramaz bir kızım var hatta bazen kardeşi için, gelmesin o kaka , vurcam ona diyor bazende sevip öpüyor!!!!!! valla ben daha şimdiden pişman oldum hamile kaldığıma. kızımın psikolojisi şimdiden bozuldu o zaman ne olacak kestiremiyorum valla. Bakacak olan sensin canım. ıyi düşün