yeniden kendine AŞIK edebilir misin?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve erva147 tarafından 13 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

13 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : erva147
  1. erva147

erva147 Bekle beni YAZ =) Üye

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    mehmet çoşgundenizin bir kitabında okudum.
    rüya gbi bir evlilik yapıyorlar.evliliklerinin ortasında adam karısını aldatıyor başka kadınlarla.kadın önce çekip gtmek istiyor yapamıyor.oda aldatmak istiyor yapamıyor..karar veriyor.kocasın kendisinine yeniden aşık ediyor.kocası hep mutlu. karısına deli gbi aşık olmuş gene.karısının yüzünü görünce bile adam çok seviniyor artık.kadın bunun için tam 4.5 yıl dayanıyor.4.5 yıl ihaneti kabulleniyor.takii adam akşam ewe geliyor karısına gül alıyor bir demet, birde güzel şiir yazmş kendisi.karısı diyor içinden tamam oldu bu iş bana aşık oldu artık intikam zamanı..
    ve kadın ertesi gün intihar ediyor.kocasını Ölümle aldatıyor.adam şok oluyor.ilişkimizn en mutlu yıllaırındaydık neden yaptı bunu diyor.ve karısının günlüğünden herşeyi ögreniyor.....

dün bir erkek arkadaşımla konuştum.7yıllık sewglisi var.onu çok sewdiğini sölüyor.nasıl olduda 7yıl diorum.bn daha 2.5yılda zorlanmaya başladım.oda diyor ki;
    bizde siz gbiydik hep kavga ederdik.hatta bir ara sırf o üzülmesin diye dewam ettim ilşkiye bnm kafamda bitmşti diyor.eee diyorum; ama gel görki beni kendine aşık etti şimdi çok aşığım ve 7yılı doldruk ALLAH AYIRMASIN HİÇ diyor...

evet kızlar sevgilileriniz,kocalarınız szlerle tanıştığınzda neyinize aşık oldu.hangi huyunuza? vs.... ve artık biz bunları kayıp mı ettik.
    peki geri kazanamaz mıyızz??

Son düzenleme: 13 Temmuz 2010
  2. 13 Temmuz 2010
  3. challenger

challenger anladım ki herşey sensin. Üye

Beğenildi:
    402
    Ödül Puanları:
    188
    ben yasıyım ilişkimis çok büyük bir imtihandan geçti.Bir ara o kadar çok kavga edıyorduk ki kımse toparlanamaslar dıyordu nitekim dedikleri gibi de oldu ve ben bikaç erkek arkadaşımla konuştum onlar bana bır erkek açısından ılıskımıse bakış yönlerini nasıl barışabileceğimisi anlattılar.Ona aşkımı kabul ettırırırsem cok mutlu olacağımısı belirtmişlerdi ve 1.5 yıl sonra oldu ılk günkünden daha iyiye doğru gidiyorus umarım boyle devam eder hersey elımısde.

4. 13 Temmuz 2010
  5. erva147

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    cnm birz daha açık anlatablr msn nasıl oldu bu?

6. 13 Temmuz 2010
  7. FBahar

FBahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Evet biraz açıklayabilirmsin hayata ? Nasıl yani ne taktikler uyguladın :S

8. 13 Temmuz 2010
  9. karisx

karisx sil baştan başlamak Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bizi imkansızlıklar bağladı diyebilirim, herşeyle mücadele etmek zorunda kalmak ve hep elele ve en sonunda hesret, belki de ilerleyen zamanlarda vuslat bağlicak bizi... ve her yeni güne uyandığımda aklıma gelen tek kişi, beni internete, telefona bağlayan tek kişi, hatta ve hatta kadere inancımı bin kat daha arttıran tek kişi...

aslında daha çok seven taraf benim, eminim o benim kadar sevmiyodur beni, istese de bu kadar sevemez zaten, onsuz bi hayatı düşündüğümde gözlerim doluyo, o hastayken uyuyamıyorum bile, bazen diyorum ki "annen bile bu kadar çok düşünemez seni"...

aslında benim hangi tarafımı sevdi hiç bi fikrim yok ama eminim ilk başta sadece fiziksel olarak beğendiğine, yoksa sadece yarım saat gördüğünüz birinin neyini sevebilirsiniz ki, bide futbol aşkımı, galatasaray sevdamı sevdi belki de, bana sorarsanız sen neyini sevdin diye en ufak bi fikrim yok, dediğim gibi sadece yarım saat, hadi diyelim o ilk görüşte aşık oldu, ben de mi ilk görüşte aşık oldum, bu Türk filmimi ki, yoksa gerçekten Eros diye biri var mı? belki de o dönemler biraz moralim bozuktu ondan yaklaştı bana ama sadece yarım saat... moralimin bozuk olduğunu hissedemezdi ki, çünkü futbol konuşuyoduk, en sevdiğim en çok eğlendiğim şeyi... hadi bi anlıktı diyelim bu kadar zaman benimle beraberse bunun adı bi anlık heves olamaz, telefonda sesi hala nasıl bu kadar coşkulu gelebiliyor hala, yok yok eminim bizimki ilk görüşte aşk...

onu bilemem ama ben her sabah yeniden aşık oluorum ona, kızamıyorum bile hiç bi zaman, onsuzken onunla beraber olduğumun hayalini kurmak bile yetiyo...

dün akşam rüyamda ayrıldığımızı gördüm, uyandığımda titriyodum resmen, çok şükür rüyaymış sadece diye sevindim, bu ihtimali düşünmek bile korkutuyo beni, hatta benim yanlış bi şey yapar diye korkmamın nedeni, ondan ayrılmaya cesaretimin olmayışından, ona güvenmek mi... sonuna kadar, biliyorum bana yanlış yapmicağını ama hep bi korku işte, kaybetme korkusu...

bunları yazarken bile gözlerim doluyo, onu bana, beni de ona bağlayan ne bilmiyorum ama her neyse o şey, değişse bile ben ona bağlanmak için başka sebepler bulurum, o "şey"i kaybetmek önemli deil yani, sevmek için başka bahaneler bulurum ben...

kusura bakmayın uzun oldu ama, duygularımı kimseye anlatamıyorum, içimdeki aşk o kadar büyükki, bazen dolup taşıyo, içimi dökmem gerekiyo, şu anda olduğu gibi...

Allah'ım nolur onu benim için beni de onun için hayırlı kıl, gönlümüzden geçen hakkımızda hayırlısı olsun, mutluluğumuz daimi olsun...:asigim:senağlama

10. 13 Temmuz 2010
  11. erva147

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    ayyy canım AMİN :) inş hiç ayrılmazsınız inş ömür boyu sürücek hayata adım atarsınız.dgru demişsin önmli olan o 'ŞEY' DEĞİL.o şey olmasa da sewerz biz onları.
    sewcek birşey mutlaka buluruz.sinirleri,sevimliliği,uykulu hali,küskün hali,mızmız hali her hali bir başka aşık ediyor kendine.bn ona tek tek aşığım.tek tek....

12. 15 Temmuz 2010
  13. su_3301

su_3301 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31
    ne kadar güzel yazıları okudukca demek kı dıyorum boyle asklar hala var her halıyle sevgını yuceltıyorsun tebrık edıyorum aşk sevgı bu mucadele etmek yarısmak hırs yapmak sogumak degıl bırseylerı gostererek neden aramak degıl sevgıler ve saygılar dılıyorum mutlulugunuz daima olması dileğimlealkisalkisalkis

14. 15 Temmuz 2010
  15. su_3301

su_3301 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31

ne kadar güzel yazıları okudukca demek kı dıyorum boyle asklar hala var her halıyle sevgını yuceltıyorsun tebrık edıyorum aşk sevgı bu mucadele etmek yarısmak hırs yapmak sogumak degıl bırseylerı gostererek neden aramak degıl sevgıler ve saygılar dılıyorum mutlulugunuz daim olması dileğiylealkisalkisalkis

16. 15 Temmuz 2010
  17. kaderim_48

kaderim_48 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de geçmişinde çok çapkınlık yapmış biriyle evlendim.Çok sevdim. Ben eşimi, Kadir İnanıra fiziksel olarak çok benziyor olmasından dolayı aşık oldum. (Kadir İnanır hastası biriyim)Hala da çok seviyorum. Beni aldattı mı acaba diye hiç düşünmedim. Belki de aldatmıştır. Kendimi aldattı mı acba diye düşünerek yormadım. Tek kelimeyle güvendim. SEVDİM!!! Eşimin çevresinden kiminle konuşsam yanımızda eşim varken bile hep çapkınlıklarından söz ederler. Eşim bu konuşmalardan çok sıkılır. Konuyu kapattırmak ister ama milletin ağzı kese değil ki büzesin! Takıldıkları halde kendimi aldatılmış kadın konumuna nedense koyamadım. Yani belki de aldatmıştır. En azından ben düşünmek istemiyorum. Eğer kendim bire bir yakalarsam bir açığını, o zaman tekrar düşünürüm.

Bir de bazen kadınlarımız aldatılsa bile katlanmak zorunda kalıyor. Şartlar öyle gösteriyor. Büyük konuşmamak lazım! Herkes dört dörtlük yaşamıyor ki! Zor şartlarda yaşayan kadınlarımız var. Ayrılsa daha kötü durumda olacağı için eşinin aldatmasını hatta üzerine kuma getirmesini kabul ediyor.(Allah kimsenin başına vermesin)
    Demem o ki Allah herkese hayırlı eş nasip etsin.Adamın kanında varsa ne yaparsan yap aldatır. Hele bir de parası varsa yandık! Çevremizde ne erkekler görüyoruz. Bu kadar karmaşa bir ortam da evlenecek bir erkek bulmak da çok kolay değil! Allah hereksin yardımcısı olsun. Vicdanlı dürüst kişilerle karşılaştırsın!

18. 15 Temmuz 2010
  19. _CandaS_

_CandaS_ Çok şükür seni bana verene ... Üye

Beğenildi:
    64
    Ödül Puanları:
    153
    İsterse yeniden aşık edilir tabi.
    Ama eğer araya bi nefret bi soğukluk girdiyse öyle bir çabam olazdı şahsen.

Allah o duruma getirmesin yeter ki...